Strona 1 z 1

Księgowość

: 20 mar 2019, 19:11
autor: jadika
Od niedawna mam własną działalność i szukam dobrego biura księgowego, gdzie zajęli by się księgowością w mojej firmie. Mieszkam w Gdańsku i w tym mieście chciała bym aby było biuro. Czytałam ostatnio wypowiedzi że MG Finanse są godni polecenia. Czy ktoś może korzysta z ich usług i może coś więcej napisać jak się z nimi współpracuje ?

Re: Księgowość

: 06 maja 2019, 13:02
autor: girl
Ja bym nie ufała biurowi, które powstało jako dodatek do sprzedaży projektów domów. Raczej bym się nie zdecydowała, ale to moje zdanie. Ja za to myślę nad tym, czy audyt sprawozdań finansowych http://www.glc.pl/audyt często się przeprowadza i czy mogę go zlecić w kontekście największego konkurenta. Jak to widzicie? Jak widzi to prawo polskie?

Re: Księgowość

: 06 cze 2019, 18:02
autor: Grayword
Nie znam się na tym. Może ktoś inny podzieli się opinią.

Re: Księgowość

: 18 cze 2019, 15:15
autor: amelia
Jeśli chodzi Tobie o https://ksiegowa-halinow.pl/ to ja mogę szczerze polecić. Korzystam z ich usług od wielu lat i jeszcze się nigdy nie zdarzyło abym była niezadowolona. Współpraca zawsze przebiega miło i profesjonalnie. Szczerze polecam to rozwiązanie.

Re: Księgowość

: 29 cze 2019, 23:29
autor: koala
najlepsze rozwiazanie to zlecic ksiegowosc do zewnetrznej firmy. nie musicie sie potem martwic l4 pracownika, ze cos bedzie nie wykonane, nie oddane na czas. Dla nas ksiegowosc i kadry prowadzą https://superksiegi.pl/ i musze przyznac, ze nigdy nie zawiedli

Re: Księgowość

: 10 lip 2019, 13:03
autor: yin&yang
Najlepiej popytaj wśród znajomych

Re: Księgowość

: 19 wrz 2019, 16:55
autor: Lelek
Też jestem za tym żeby zlecić obsługę całej dokumentacji firmie zewnętrznej bo szkoda czasu na to wszystko a poza tym przepisy tak szybko się zmieniają, że nie sposób za tym nadążyć. Moimi sprawami zajmuje się biuro Aneks z Lublina tutaj jest link do ich strony jakby ktoś był zainteresowany współpracą z nimi http://www.anekslublin.pl/uslugi/uslugi-kadrowo-placowe

Re: Księgowość

: 25 paź 2019, 20:24
autor: pestka
Jeżeli szukacie profesjonalnych usług księgowych możecie zgłosić się do biura rachunkowego https://inpensa.pl . Oni mają bardzo dużą wiedzę na temat prowadzenia rachunków, rozliczeń etc. Z tego co zauważyłam również, mają oni nawet licencję MF. Oczywiście posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC. U nich możecie liczyć na fachowe, kompleksowe usługi.

Re: Księgowość

: 28 paź 2019, 12:25
autor: długa23
Bez względu na to, kto będzie prowadził księgowość Waszej firmy, warto na pewno zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych systemów informatycznych, które usprawnią procesy księgowe i ograniczą związane z nimi koszty. Takie właśnie systemy oferuje na przykład firma Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam ;)

Re: Księgowość

: 16 lis 2019, 16:46
autor: karola32
długa23 pisze:
28 paź 2019, 12:25
Bez względu na to, kto będzie prowadził księgowość Waszej firmy, warto na pewno zastanowić się nad wdrożeniem nowoczesnych systemów informatycznych, które usprawnią procesy księgowe i ograniczą związane z nimi koszty. Takie właśnie systemy oferuje na przykład firma Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam ;)
Z tym elekronicznym obiegiem dokumentów i ofertą https://primesoft.pl/pl możesz mieć rację. Przed ostatnimi wyborami do parlamentu, moja wykładowczyni z rachunkowości na zajęciach powiedziała nam, że rząd przytula się do pomysłu, aby przedsiębiorcy mieli nakaz przechowywania dokumentów przez 12 lat, a nie jak to jest teraz jedynie przez 5. W takim przypadku nawet najmniejszy przedsiębiorca musiałby mieć conajmniej magazyn do archiwizowania dokumentów, które też nie oszukujmy się, nie są trwałe, chyba, że zapisane w formie elektronicznej na bezpiecznym serwerze.

Re: Księgowość

: 23 lis 2019, 21:45
autor: telpeloth
Ja tam nie wiem jak zarządzać finansami w firmie i właśnie dlatego wpadłem na ten portal. Jest to profesjonalna witryna finansowa prowadzona przez najlepszych ekspertów z branży finansowej.

Re: Księgowość

: 10 gru 2019, 12:23
autor: Jessica
U mnie księgowością zajmuje się zewnętrzna firma https://podatki-katowice.pl/ . Posiadają najlepszych specjalistów od podatków.

Re: Księgowość

: 14 kwie 2020, 16:11
autor: Ala_Poznan
Ja mam ten, moim zdaniem najlepszy program do faktur . Na moje potrzeby wystarczy, dobrze działa, nie znalazłam w nim żadnych błędów. Zapłaciłam raz i mam na swój użytek :)

Re: Księgowość

: 02 maja 2020, 20:03
autor: Tomaszek43
W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrego wsparcia w zakresie księgowości to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na RafSoft https://www.rafsoft.net/ w przypadku którego można liczyć na pełne wsparcie obsługi, wysoką jakość i jednocześnie pełne wsparcie aby fakturowanie, archiwizacja oraz rozliczenia szły sprawnie i co najważniejsze z pominięciem wielu błędów jakie często pojawiały się gdy wszystko było wykonywane ręcznie.

Re: Księgowość

: 09 lip 2020, 15:35
autor: penny
Jeśli chodzi o doradztwo księgowe Warszawa, to największe doświadczenie ma grupa Vattax. Współpracuję z nimi od kilku lat i zawsze byłam zadowolona z poziomu oferowanych przez nich usług. Rzetelność i terminowość, to cechy które ich wyróżniają. Sprawdźcie sami https://www.vattax.pl/doradztwo-ksiegowe/.

Re: Księgowość

: 21 lip 2020, 19:05
autor: GGumos
Gdyby ktoś z Was szukał porządnego biura księgowego ze Śląska to polecam biuro rachunkowe MDA. Konkretnie są z Mysłowic, ale obsługują klientów z całego Śląska. Oferują usługi księgowe zarówno dla małych jak i dużych firm.

Re: Księgowość

: 28 paź 2020, 12:27
autor: zboże
My rachunkowść i finanse powierzyliśmy programom z serii Streamsoft PCBiznes, a do fakturowania używamy https://www.pcbiznes.pl/ewa-faktury-i-magazyn/. Bez problemu wystawiamy różne rodzaje faktur, w różnych walutach i językach oraz mamy możliwość przeprowadzenia inwentaryzacji.

szampon z nadtlenkiem benzoilu

Re: Księgowość

: 15 gru 2020, 15:49
autor: książka
Naliczanie płac jest również istotne w księgowości. Dlatego ja polecam osobiście program płacowyz pakietu Streamsoft PCBiznes.

Re: Księgowość

: 21 gru 2020, 14:48
autor: maria
To prawda, że większość biur rachunkowo-księgowych zajmuje się tematem kompleksowo. Nie tylko rozliczeniami rachunkowymi, ale także tematem kadr i płac. Osobiście uważam, że korzystanie z takiej zewnętrznej obsługi kadrowej to bardzo dobry pomysł. Rzućcie okiem na ten artykuł https://magazynlbq.pl/zewnetrzna-obslug ... edy-warto/ - myślę, że trochę rozjaśni to temat.

Re: Księgowość

: 06 sty 2021, 20:56
autor: miskuzi
Wszystko tu musi być prowadzone dokładnie, na tip top. Dlatego też wynajmuje się biura księgowe do pomocy. Jeżeli szukacie pomocy przy rachunkowości to sprawdźcie sobie firmę http://sterrn.pl i ich usługi dla biznesu. Zajmują się tu też kadrami, płacami.

eonie

Re: Księgowość

: 31 sty 2021, 14:57
autor: dżesi324
A kto wykonuje outsourcing płac? Chciałbym coś takiego przeprowadzić w swojej firmie, bo wiele na ten temat czytałem na stronie https://zyciehandlowe.com.pl/wewnetrzny ... ie-wybrac/ i muszę przyznać, że żałuję, że dopiero teraz rozwinąłem ten temat, o którym słyszałem już dawno.

https://victoriavynn.com/produkt/pure-creamy-hybrid-base/

Re: Księgowość

: 11 lut 2021, 10:43
autor: Romanś
To zmartwię co niektóre osoby, ale to podatnik zawsze ponosi odpowiedzialność za efekty pracy księgowego. OC jest tylko od tego, by w razie błędów było z czego pokryć chociaż część strat - i to gdy sam podatnik się o to upomni. Odpowiedzialność zapisana jest w ustawach, i nie ma prawnej możliwości z bardzo nielicznymi wyjątkami przeniesienia odpowiedzialności na osoby trzecie (np. biuro) za podatki. Księgowa jest po to, by jak najbardziej zgodnie z przepisami zrobić księgi i deklaracje, ale za jej pracę materialnie i fiskalnie odpowiada zawsze klient. To stąd m.in. jest wymóg OC dla biur rachunkowych jako odpowiedzialność cywilna (nie dla Ciebie), by w razie pomyłek błędów klient miał z czego dochodzić roszczeń za niewłaścicie wykonaną usługę - tzn. może np. domagać się zwrotu zapłaconych odsetek od źle obliczonego i w efekcie za mało zapłaconego podatku; ale już podatek to sam klient płaci... Polecam rownież poczytac sobie o progaach podatkowych na tym portalu.

Re: Księgowość

: 19 kwie 2021, 18:48
autor: Olena22
Coraz więcej firm, zwłaszcza tych mniejszych, decyduje się na samodzielne prowadzenie księgowości. Ja się nie dziwię, bo to tańsze rozwiązanie niż usługi biura rachunkowego. A jeśli mamy dobry program księgowy, to nie ma z tym problemu. Wiem, że często wykorzystywany jest SKP. Z tym programem mała księgowość to pestka. Koszt niewielki, tym bardziej, że płaci się za wybrane moduły. Jeśli macie ochotę przetestować to tutaj https://www.ksiega-podatkowa.pl/wyprobuj-bezplatnie jest do pobrania darmowa wersja SKP. Przez 60 dni bezpłatnie można korzystać z pełnej wersji.

Re: Księgowość

: 03 maja 2021, 2:35
autor: miś
Jak dobra i profesjonalna obsługa księgowa firmy jednoosobowej to tylko https://kancelariaclear.pl/ksiegowosc-d ... podarczej/. Współpracuję z nimi od pewnego czasu i mam do nich ogromne zaufanie. Rozliczenia są zawsze na czas. Co więcej, ceny także są bardzo przystępne, więc warto skorzystać.

Re: Księgowość

: 31 maja 2021, 10:28
autor: Łukasz
Obsługa kadrowo-płacowa nie jest prostą sprawą pochłania dużo czasu ale wymaga też odpowiedniej wiedzy. Polecam wam serdecznie firmę https://www.gardeprofit.pl/obsluga-kadrowo-placowa/ która od wielu lat zajmuje sie księgowością. Dokładnie wiedzą jak prowadzić małe ale też większe firmy. Sprawdźcie na ich stronę tam są dokładne informacje

Re: Księgowość

: 16 cze 2021, 11:36
autor: ŁukaszK
Ja wolę zlecać księgowość do Biura Księgowego, bo wtedy wiadomo, że oni cię dobrze rozliczą. Sam bym się bał, czy nie popełniłem błędy i o wszystkim pamiętałam. Mam takie biuro ksiegowego we Wroclawiu juz kilka lat i moge polecic jesli ktos jest z okolic https://mb-ksiegowa.pl/

Re: Księgowość

: 17 cze 2021, 23:29
autor: łonka
W internecie można znaleźć sporo porad dotyczących płacenia podatków jak na przykład https://kpmgspot.pl/biala-lista/od-kied ... ala-lista/ . W pierwszej kolejności sięgnęłabym właśnie po tę wiedzę, ale w razie problemów także można skorzystać z fachowej pomocy księgowej

Re: Księgowość

: 19 wrz 2021, 14:20
autor: corń
No my od samego początku, a nawet jeszcze zanim rozpoczęliśmy działalność, zaczęliśmy korzystać z usług biura księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/ ... ialalnosci w Gliwicach. Oni pomogli nam założyć naszą firmę, przy tym wykazali się ogromną kompetencją i doświadczeniem. Od dnia numer jeden zajmują się naszą księgowością całkowicie profesjonalnie, kompleksowo i terminowo. Zdecydowanie ich polecam.

Re: Księgowość

: 01 paź 2021, 14:28
autor: saruś9404
W kwestii firmy, własnej strony i sprzedaży wymieniłbym jeszcze wymienił oprogramowanie do kadr i płac, możliwość tworzenia elektronicznych akt osobowych, tu znajdziecie szczegóły https://wfirma.pl/program-kadrowo-placowy Jest to opcja na pewno warta zastanowienia się i skorzystania, bo szczegóły są imponujące.

Re: Księgowość

: 01 paź 2021, 15:29
autor: bugiś0404
saruś9404 pisze:
01 paź 2021, 14:28
W kwestii firmy, własnej strony i sprzedaży wymieniłbym jeszcze wymienił oprogramowanie do kadr i płac, możliwość tworzenia elektronicznych akt osobowych, tu znajdziecie szczegóły https://wfirma.pl/program-kadrowo-placowy Jest to opcja na pewno warta zastanowienia się i skorzystania, bo szczegóły są imponujące.
Księgowość w każdej firmie to jedne z najważniejszych działów. Ja prowadzę swoją działalność za granicą. Dużo osób nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda i ile kosztuje prowadzenie firmy . Trzeba naprawdę być cały czas na bieżąco ze wszystkimi sprawami. Tylko dzięki temu będziemy mogli prowadzić działalność sprawnie i generować zyski. Ja właśnie zaczęłam obniżać koszty, czyli w tym przypadku księgowość.

Re: Księgowość

: 01 paź 2021, 16:09
autor: mczayś9494
bugiś0404 pisze:
01 paź 2021, 15:29
saruś9404 pisze:
01 paź 2021, 14:28
W kwestii firmy, własnej strony i sprzedaży wymieniłbym jeszcze wymienił oprogramowanie do kadr i płac, możliwość tworzenia elektronicznych akt osobowych, tu znajdziecie szczegóły https://wfirma.pl/program-kadrowo-placowy Jest to opcja na pewno warta zastanowienia się i skorzystania, bo szczegóły są imponujące.
Księgowość w każdej firmie to jedne z najważniejszych działów. Ja prowadzę swoją działalność za granicą. Dużo osób nie zdaje sobie sprawy jak to wygląda i ile kosztuje prowadzenie firmy . Trzeba naprawdę być cały czas na bieżąco ze wszystkimi sprawami. Tylko dzięki temu będziemy mogli prowadzić działalność sprawnie i generować zyski. Ja właśnie zaczęłam obniżać koszty, czyli w tym przypadku księgowość.
Świetna opcja, naprawdę :) Ja w mojej firmie wszystkie finanse opracowuję sam. Wystarczył tylko dobry program i troszkę wiedzy z zakresu rachunkowości, która nie zawsze jest potrzebna, bo wszystkiego można nauczyć się z czasem.

Re: Księgowość

: 03 paź 2021, 10:56
autor: jarek124
Biuro rachunkowe jest szczególnie ważne, kiedy prowadzisz własną firmę. Polecam skorzystac z uslug Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, Oni pilnują wszelkich dokumentów i porządku z nich. Naprawdę rzetelnie wykonują swoje obowiązki.

Re: Księgowość

: 10 paź 2021, 22:20
autor: łyki70
jarek124 pisze:
03 paź 2021, 10:56
Biuro rachunkowe jest szczególnie ważne, kiedy prowadzisz własną firmę. Polecam skorzystac z uslug Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych ..., Oni pilnują wszelkich dokumentów i porządku z nich. Naprawdę rzetelnie wykonują swoje obowiązki.
Jaka księgowość?

___
tanie podręczniki szkolne używane poznań

ad kosmetyki

Re: Księgowość

: 11 paź 2021, 19:43
autor: Piełek
Jeśli chodzi o specjalistów zajmujących się podatkami to w tej kwestii mogę polecić dobre biuro rachunkowe. W kwestiach audytu podatkowego w Warszawie polecam wam biuro Jacka Pukaluka na Sowińskiego w Warszawie https://pukaluk.pl/doradztwo-podatkowe Rzetelna obsługa i pewność profesjonalnego zajęcia się sprawami gwarantowana. Zdecydowanie warto się tam zgłosić.

Re: Księgowość

: 17 paź 2021, 21:34
autor: gość
My od lat korzystamy z usług tego samego specjalisty w sprawie księgowości. Jest to Kancelaria Finansowo-Księgowa Edyta Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta/uslugi-ksiegowe w Janówku. Oni obsługują nas kompleksowo, nie tylko terminowo i porządnie zajmują się naszą księgowością, ale także kadrami i płacami i doradzają nam w sprawach podatkowych. Wykonują kawał dobrej roboty w korzystnej cenie, polecam ich serdecznie.

Re: Księgowość

: 28 paź 2021, 11:04
autor: nitmi
U mnie obowiązuje jeden mail na faktury. Jeśli ktoś otrzymał fakturę na swojego maila, ma obowiązek ją przesłać na odpowiedniego maila. (firma transportowa, ok. 60 spedytorów, to sobie wyobraźcie jak to krąży) W dziale księgowości jest uporządkowany system gdzie zapisujęme się te faktury w określonym roku, miesiącu tak, aby je bez problemu znaleźć.

W firmie korzystamy z elektronicznej wymiany danych:
https://ebiznes.org.pl/edi-pojecie-standardy-korzysci/

Na stronie opisane sa korzyści takiego rozwiazania.

Re: Księgowość

: 17 lis 2021, 11:18
autor: TOIK
Księgowością zajmujemy się samodzielnie. Oprócz programów księgowych, które stricte służą nam do prowadzenia księgowości, korzystamy również z innych pomocy, między innymi z programu ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft z Bielsko-Białej. Dzięki niemu pracujemy szybciej, bo zaczytuje on dane z faktur, które tylko później zaczytujemy. ReadIT OCR Smart jest niezawodny, dzięki niemu polepszył się komfort naszej pracy, możemy go śmiało polecić wszystkim. On jest dostępny w atrakcyjnej cenie, także opłaca się go kupić.

Re: Księgowość

: 17 lis 2021, 13:45
autor: ikik
Kiedyś żartowaliśmy, że księgowością zajmiemy się sami, ale to były oczywiście wyłącznie żarty. Wolimy pozostawić te sprawy profesjonalistom, czyli pracownikom kancelarii doradztwa podatkowego https://www.podatkowakancelaria.pl/dla-firm/ksiegowosc w Warszawie. Oni doskonale radzą sobie z naszymi rozliczeniami, kadrami i płacami oraz samą księgowością. Mają szeroki zakres usług i przy tym atrakcyjne ceny, zatem zdecydowanie opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.

Re: Księgowość

: 17 lis 2021, 13:53
autor: kiro
Prowadzę dość małą firmę, ale także u nas jest co robić. Bez obsługi księgowej nie dalibyśmy rady pracować, dlatego korzystamy z usług specjalistów z biura rachunkowego PLUS https://plus.katowice.pl/ksiegowosc/ksi ... lych-firm/ z Katowic. Oni mają szeroki zakres usług, doskonale wykonują swoją pracę, dzięki nim w papierach mamy porządek, jesteśmy na bieżąco rozliczani. To firma godna polecenia, nawiązanie z nimi kontaktu jest łatwe i sama współpraca przebiega bezproblemowo.

Re: Księgowość

: 18 lis 2021, 10:42
autor: kilk
Nie wiem jak i czy w ogóle poradzilibyśmy sobie bez profesjonalnej obsługi księgowej. Na szczęście nie musimy gdybać, bo o interes naszej firmy komiksowo dba biuro rachunkowe BUR https://www.bur.pl/oferta/uslugi-ksiegowe z Zielonki. Współpracujemy z nimi od lat i nie mamy im niczego do zarzucenia. Pracują tam doświadczeni ludzie, którzy znają się na swojej pracy, mamy z nimi bardzo dobry kontakt. Nie tylko zajmują się księgowością, ale także sporządzeniem deklaracji podatkowych, obsługą kadrowo-płacową. Szczerze ich polecam, usługi mają w korzystnych cenach.

Re: Księgowość

: 21 lis 2021, 7:17
autor: alexzan
Księgowość to sprawa, której nie wolno bagatelizować, niestety pierwsza księgowa, z która mieliśmy do czynienia, tak właśnie robiła, co doprowadziło do ogromnych zaległości w naszych papierach. Obsługę księgową na szczęście dość szybko zmieniliśmy i już od dwóch lat korzystamy z usług biura rachunkowego Compo System http://www.compo-system.pl/kontakt-i-lokalizacja z Łodzi. Oni dbają nie tylko o samą księgowość, czy o rozliczenia, ale także o nasze sprawy podatkowe. Jakość ich usług jest na wysokim poziomie, a ceny mają korzystne, polecam.

Re: Księgowość

: 08 gru 2021, 9:08
autor: minnak
Potrzebowaliśmy kogoś do prowadzenia księgowości, bo niestety nasza sprawdzona księgowa przeszła już na emeryturę w zeszłym roku. Trochę ją podpytaliśmy o to, kogo rekomenduje i wskazała nam na biuro księgowe pani Grażyny Jabłońskiej http://doradca.gliwice.pl/oferta/obsluga-firm/ w Gliwicach. Z usług księgowych pani Grażyny korzystamy od tamtej pory i nie mamy na co narzekać. To świetna specjalistka, która doskonale zna się na wykonywanej pracy, jest rzetelna, terminowa, dzięki niej nasza księgowość jest odpowiednio prowadzona, polecam.

Re: Księgowość

: 16 gru 2021, 5:25
autor: wippk
Do tej pory korzystaliśmy z dwóch firm, które zajmowały się księgowością naszego przedsiębiorstwa. Pierwsza była jednoosobowa i księgowa dobrze nas obsługiwała aż do czasu przejścia na emeryturę, a drugą, która obecnie od 3 lat zajmuje się naszą pełną księgowością, mogę również polecić, to biuro księgowe KBR Księga https://www.kbrksiega.pl/uslugi/pelna-ksiegowosc z Katowic. Ich oferta jest szeroka, doskonale sobie ze wszystkim radzą, są terminowi, mamy z nimi dobry kontakt. Ceny ich usług są atrakcyjne, szczerze ich polecam.

Re: Księgowość

: 16 gru 2021, 13:22
autor: siwe
Mieliśmy naprawdę dużo szczęścia, bo zanim praktycznie nie sprawdzaliśmy księgowej przed jej zatrudnieniem, a okazała się rzetelna. Korzystamy z usług biura rachunkowego Dora https://www.biurorachunkowedora.com.pl/ ... wo-placowe we Wrocławiu. Oferta tego biura jest szeroka, zajmują się naszą księgowością oraz sprawami kadrowo-płacowymi nieprzerwanie od ponad 5 lat i spisują się przy tym niezawodnie. W dokumentacji mamy porządek, jesteśmy terminowo rozliczani, ich księgowi są zdecydowanie godni polecenia.

Re: Księgowość

: 29 gru 2021, 12:16
autor: uwar
Od pierwszych kroków, jakie stawiała nasza firma, mieliśmy profesjonalne wsparcie księgowe. Korzystamy z usług firmy Praktyk http://praktyk.lublin.pl/dlaczego-my/ w Lublinie i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Warto wybrać właśnie ich, bo mają indywidualne podejście do klienta, są faktycznie kompetentni, pracują terminowo i profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Jesteśmy u nich na bieżąco rozliczani, faktury są szybko księgowane. No ogólnie dbają o swoich klientów, mają atrakcyjne ceny i pracują kompleksowo, polecam.

Re: Księgowość

: 30 gru 2021, 5:00
autor: maok
Co do księgowości, to wszystko, co z nią związane wykonuje za nas kancelaria doradcy podatkowego M.C.N. Elżbieta Pabiś https://www.mcnkancelaria.pl/biuro-rachunkowe we Wrocławiu. Kancelaria reprezentuje nas przed Urzędem Skarbowym, doradzają nam w sprawach podatkowych, prowadza księgowość na bardzo wysokim poziomie. Z nimi nie mamy się o co martwić, bo o wszystko dokładnie zadbają. Pracują tam rzetelni specjaliści, którzy są godni polecenia, warto skorzystać z ich usług.

Re: Księgowość

: 30 gru 2021, 5:04
autor: zas
Nie wiem, jak byśmy sobie poradzili bez kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, jaka zapewnia nam biuro rachunkowe MBJ BIZNES https://mbjbiznes.pl/kadry-i-place/ w Poznaniu. Zakres ich usług jest bardzo szeroki. Firmę znaleźliśmy przypadkiem, ale spodobały nam się ich warunki pracy, więc ich zatrudniliśmy. To była bardzo dobra decyzja. Lepiej nie mogliśmy trafić. Ich księgowi doskonale się spisują, pracują rzetelnie, terminowo. Są to specjaliści, których zdecydowanie mogę szczerze polecić

Re: Księgowość

: 30 gru 2021, 6:37
autor: tagg
O swoja księgowość dbamy w taki sposób, że zatrudniamy rzetelnych specjalistów, którzy się nią zajmują w pełnym zakresie. Korzystamy z usług Kancelarii Usług Księgowych https://www.kuk.net.pl/cennik/cennik-ogolny z Katowic, tam pracują ludzie doświadczeni i kompetentni. Zakres ich usług jest rozbudowany, ceny mają atrakcyjne, spisują się, oni naprawdę świetnie. Nie można im odmówić tego, że wyrabiają się ze wszystkimi terminami, mimo nakładu pracy. Kancelaria ta była strzałem w dziesiątkę, szczerze ją polecam.

Re: Księgowość

: 30 gru 2021, 17:01
autor: myij
Sami zajmujemy się księgowością, od czego jest dział księgowy w biurze :). Dodatkowo zajmujemy się także kadrami i płacami, z tego zakresu musieliśmy się jednak podszkolić. Na szkoleniu byliśmy w firmie HR Kadry i Płace Jeżek Przemysław https://www.hrkadryiplace.pl/kontakt/ w Gliwicach, ich oferta jest szeroka, a kursy przeprowadzają profesjonalnie. Zdecydowanie mogę ich polecić, te szkolenia niesamowicie dużo nam dały, ta firma również doradza nam w zakresie kadrowo-płacowym i spisuje się przy tym fantastycznie.

Re: Księgowość

: 31 gru 2021, 5:47
autor: ciekl
Nasza księgowość jest w dobrych rękach. Od samego początku, czyli już od lat dba o nią biuro księgowe Kuhn https://www.biuro-kuhn.pl/oferta.html z Wodzisława Śląskiego. Ich oferta jest szeroka, kompleksowo zajmują się wszystkimi sprawami związanymi z naszą księgowością, rozliczeniami, itp. Usługi świadczą na bardzo atrakcyjnych warunkach, mają korzystne ceny swoich usług, do tego są terminowi. Pracują tam rzetelni ludzie, z ogromnym doświadczeniem, świetnie przeszkoleni, polecam gorąco.

Re: Księgowość

: 31 gru 2021, 5:51
autor: paper
O nasza księgowość bardzo dobrze dba biuro podatkowe Casus Beata Pospieszała-Jędrzejczak https://www.biurocasus.pl/ksiegowosc.html z Bydgoszczy. Oni zajmują się nie tylko sprawami księgowymi, ale także podatkowymi, terminowo nas rozliczają, ogólnie świetnie się spisują. Uważam, że warto skorzystać z ich usług, bo kompleksowo podchodzą do swojej pracy, nigdy się na nich nie zawiedliśmy. Pomagają nam także w ogarnięciu spraw kadrowych i płacowych, a także mogę wam zdradzić, że to z ich pomocą założyliśmy w ogóle naszą firmę.