Jakie lakiery do paznokci?

Wszystko o terminach i nie tylko.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 72
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:02

Jakie lakiery do paznokci?

Post autor: Tomasz798 »

Jak dla mnie, świetnym pomysłem jest wykorzystanie specjalnych lakierów, które faktycznie będziecie w stanie z radością nosić na Waszych paznokciach. Myślę, że powinniście zacząć od sprawdzenia https://victoriavynn.com/ i przekonania się, jak może to wypaść u Was. To ciekawa opcja, warto o tym pomyśleć.
Awatar użytkownika
Ala_Poznan
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2020, 21:21

Re: Jakie lakiery do paznokci?

Post autor: Ala_Poznan »

Używałam tych lakierów hybrydowych i mam teraz pazurki w bardzo złym stanie. Wyglądają jak siedem nieszczęść :( Kupiłam tę odżywkę Eveline i ratuję co mogę ale i tak chyba będę musiała poczekać aż odrosną :( i wtedy jeszcze bardziej wzmocnić odzywką
magda_oś

Re: Jakie lakiery do paznokci?

Post autor: magda_oś »

w kwestii odzywek polecam szczególnie te marki Eveline. Mają ich sporo w ofercie ale dla mnie niezastąpiona jest ta 8w1 :) teraz, po zmianie formuły, mam wrażenie, ze jest jeszcze lepsza niż kiedyś :) odpowiednia także dla tej bardziej wrażliwej płytki :)
Mikaś

Re: Jakie lakiery do paznokci?

Post autor: Mikaś »

Ja tez musiałam zrezygnować z takich typowych hybryd i z Eveline cosmetics znalazłam coś takiego jak vinyl gel i całkiem spoko się trzymały z kilka dni bez odprysków więc jako alternatywę hybryd całkiem dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ