Biznes a przemysł

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Biznes a przemysł

Re: Biznes a przemysł

autor: Gość » 05 sty 2022, 13:04

Co prawda mało korzystamy ze stali, ale namiary nam się przydadzą. Obecnie zajmujemy się przetwórstwem i z racji tego, że niedawno wymienialiśmy taśmy hamulcowe do naszych maszyn, mogę wam je szczerze polecić. Są to produkty bardzo wytrzymałe, dzięki którym obecnie urządzenia możemy zatrzymać prawie natychmiastowo. Znaleźliśmy je w ofercie hurtowni Lubawka https://lubawka.pl/tasmy-hamulcowe/ w Chełmsku Śląskim. Te taśmy są tam dostępne w korzystnych cenach, opłaca się je kupić.

Re: Biznes a przemysł

autor: kinm » 31 gru 2021, 10:07

Dzięki, nie wykluczam, że możemy potrzebować jej w przyszłości. Jeżeli potrzebujecie kogoś do projektowania i budowy maszyn, czy automatyki przemysłowej, to koniecznie sprawdźcie ofertę firmy Automation Robotics Machines https://arm-robotics.pl/budowa-maszyn/ z Chorzowa. Oni są naprawdę rzetelni, do zlecenia, które było ogromne, podeszli kompleksowo, wszystko bez problemu z nimi ustaliliśmy, a oni wykonali zlecenie dokładnie tak, jak to uzgodniliśmy, terminowo i w bardzo dobrej cenie, polecam serdecznie.

Re: Biznes a przemysł

autor: nakk » 31 gru 2021, 6:08

My pracujemy międzynarodowo, bo jednak zajmujemy się transportem towarów, mamy własny magazyn. W naszej codziennej pracy korzystamy z wag samochodowych, które muszą być dokładne. Je kupiliśmy od importera BIELSKIE WAGI https://www.bielskiewagi.pl/oferta/wagi-samochodowe z Żywca. To rzetelna firma, oni zajmują się także legalizacją wag, co jest bardzo ważne. Ceny ich usług i produktów są atrakcyjne, opłaca się skorzystać z ich usług, polecam ich serdecznie.

Re: Biznes a przemysł

autor: inpro » 30 gru 2021, 19:37

Był już poruszony temat korozji i dodam od siebie, że walczymy z nią od lat. Dopiero w zeszłym roku znaleźliśmy firmę, która wykonała u nas galwanizowanie materiałów, części, podatnych na rdzawienie. Jest to firma ELBIT https://www.elbit.krakow.pl/kontakt/ z Krakowa i zdecydowanie mogę ich polecić. Pracują terminowo, mają szeroki zakres usług, zajmują się złoceniem, galwanizacja, anodowaniem, itp. Dobierają technikę do rodzaju materiału, jakim się zajmują, są naprawdę dobrzy w tym, co robią.

Re: Biznes a przemysł

autor: toim » 30 gru 2021, 10:04

No nie, my wszystko mamy lokalnie. Zajmujemy się produkcją mebli, są one drewniane, w większości wykonywane w pełni przez nas. Niektóre elementy kupujemy gotowe, są to drewniane nóżki do mebli, które my poddajemy jeszcze naszej obróbce. Je zmawiamy i kupujemy zawsze d producenta JAWOR POLSKA https://www.kije.com.pl/kontakt z Mosiny. Elementy strugane od nich są bardzo dobrej jakości, są porządnie wykonane, sprawdzają nam się doskonale. Da one dostępne do kupienia w korzystnych cenach.

Re: Biznes a przemysł

autor: firmn » 30 gru 2021, 4:56

My przenieśliśmy swoją działalność do Polski kilka lat temu. Jak jeszcze pracowaliśmy za granicą, to już korzystaliśmy z produktów marki RETECH w naszych maszynach - do ich czyszczenia, konserwacji, itp. Teraz także ich używamy, ale zaopatrujemy się w firmie MDD POLSKA https://mddpolska.com.pl/oferta.html#akcesoria z Warszawy. Oni mają szeroki asortyment, a dostępne tam produkty są wysokiej jakości, działają idealnie, są też do kupienia w korzystnych cenach. Firma jest godna polecenia.

Re: Biznes a przemysł

autor: pael » 28 gru 2021, 14:02

Stali faktycznie potrzebujemy, więc dzięki. Co do przemysłu, to od siebie mogę poleci bardzo dobre pompy hydrauliczne, my je kupiliśmy w firmie Sigma https://www.sigmaklimczak.com/sprzedaz-pomp-tlokowych z Daszewa. To rzetelna firma, nie tylko sprzedają pompy, ale także je naprawiają, serwisują, regenerują. Naprawdę znają się na tym sprzęcie, mają korzystne ceny usług i produktów. Są rzetelni, nie mamy co do nich, ani ich sprzętu żadnych uwag. Uważam, że warto się u nich zaopatrzyć.

Re: Biznes a przemysł

autor: ised » 17 gru 2021, 13:28

Stal kupujemy zwykle do kilku różnych celów, część idzie do obróbki. Tu korzystamy z usług firmy PolSpaw https://www.polspaw.com.pl/uslugi z Krzepic (w województwie śląskim). To jest firma, która wykonuje nasze zlecenia od lat, do każdego wciąż podchodzi indywidualnie i wykonuje je z niesamowitą precyzją. Zawsze są terminowi, pracują rzetelnie, to bardzo dobrzy fachowcy, których opłaca się zatrudnić, gdybyśmy myśleli inaczej, to nie bylibyśmy ich klientami przez tak długi czas. Firma jest zdecydowanie godna polecenia.

Re: Biznes a przemysł

autor: woe » 16 gru 2021, 15:59

Stal swoja drogą, ale wydaje mi się, że nie mówimy wystarczająco dużo o tym, jak bardzo potrzebna jest woda w przemyśle. W naszym przypadku jest to woda oczyszczona. Dlatego mamy własną stację uzdatniania wody, której stworzenia podjęła się firma Aqualine https://www.aqualine.com.pl/oferta z Ząbek (działają na terenie Warszawy). Oni doskonale sobie poradzili, woda oczyszczana jest wieloetapowo, fizycznie i chemicznie. Inżynierowie z tej firmy są doświadczeni i znają się na swoim fachu, dobrze zrealizowali swoje zadanie, polecam ich serdecznie.

Re: Biznes a przemysł

autor: takki » 16 gru 2021, 12:48

Stal zdecydowanie mi się przyda. Obecnie już pracujemy, ale zaczęliśmy działać stosunkowo niedawno, bo 3 miesiące temu. Jeszcze na początku tego roku zajmowaliśmy się linia produkcyjną, stanowiskami zrobotyzowanymi, itp. a teraz już to wszystko niezawodnie działa. Montażem tych elementów zajęła się u nas firma Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/oferta/linie- ... rodukcyjne z Wrocławia. To dobrzy specjaliści, którzy mają doświadczenie w branży, są dokładni, upewniają się, że wszystko działa, anim oddadzą gotowe maszyny i stanowiska do użytku, polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: koer » 16 gru 2021, 8:24

A jak walczycie z korozją? W sumie my korzystaliśmy z kilku środków, ale jednak obecnie po prostu korzystamy z usług firmy GALWANEX EXPORT https://www.galwanexlublin.pl/oferta/cy ... alwaniczne z Lublina. Oni mają szeroki zakres usług, bardzo dobrze sobie ze wszystkim radzą, na rdze bardzo pomaga cynkowanie galwaniczne, które oni wykonują. Pracują szybko, są dokładni, do każdego takiego zlecenia podchodzą indywidualnie, bardzo dbają o jakość swojej pracy, szczerze ich polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: ikon » 16 gru 2021, 5:21

Co prawda wykorzystujemy stal, ale nie w aż takim zakresie. Niedawno modernizowaliśmy nasz zakład przemysłowy, potrzebowaliśmy nowej armatury przemysłowej i ją znaleźliśmy w ofercie firmy Klimos https://www.klimos.pl/oferta z Białegostoku. Oni mają szeroki asortyment, bez problemu można się tam kompleksowo zaopatrzyć, ceny mają atrakcyjne, profesjonalnie doradzają, za co mocno ich doceniam, bo jednak nie zawsze wiadomo, jaki kołnierz sprawdzi się najlepiej, jeżeli nie jest się specjalistą z tego zakresu.

Re: Biznes a przemysł

autor: jjk » 16 gru 2021, 4:58

Namiary zawsze się przydadzą, dzięki. Od siebie, w podzięce mogę ci polecić firmę Kos-El https://www.kos-el.pl/oferta/automatyka-przemyslowa z Zabrza. Oni mają szeroki zakres usług, zajmują się przede wszystkim automatyką przemysłową, którą robili u nas. Doskonale sobie z nią poradzili, dzięki nim bardzo poprawiła się wydajność pracy naszego zakładu. Z jakości usług tej firmy jesteśmy zadowoleni, są rzetelni, mają korzystne ceny, szczerze ich polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: ikn » 15 gru 2021, 21:24

My byliśmy właśnie zainteresowani obróbką aluminium. Chodziło dokładniej o barwienie elektrochemiczne tego materiału oraz jego twarde anodowanie. Tym wszystkim na nasze zlecenie zajęła się firma Anodal https://anodal.pl/oferta__trashed/barwienie-aluminium/ z Warszawy. Ich oferta usługowa jest rozbudowana, doskonale znają się na wykonywanej pracy, dzięki czemu nigdy nie zawiedliśmy się na nich. Mają usługi w konkurencyjnych cenach, sami posiadają doświadczenie w branży i bardzo dbają o wysoką jakość realizacji zamówień.

Re: Biznes a przemysł

autor: wst » 14 gru 2021, 6:44

No stali faktycznie potrzebujemy, ale chodzi nam bardziej o stal już po obróbce. Takie produkty kupujemy wyłącznie w firmie Polmet https://www.polmet.eu/uslugi-ciecie z Tarnowskich Gór. Oni zajmują się dystrybucją produktów gotowych, ale posiadają w swojej ofercie także usługi ciecia stali. Zlecenia wykonują terminowo, w dobrych cenach, to rzetelna firma, zdecydowanie godna polecenia. Korzystamy z ich usług od lat i nigdy się na nich nie zawiedliśmy, są precyzyjni, stal mają różnego rodzaju, wysokiej jakości.

Re: Biznes a przemysł

autor: nonm » 11 gru 2021, 5:08

Warto zainwestować także w układy centralnego smarowania, bo z nimi o wiele łatwiej jest zadbać o wasze maszyny w zakładzie. Mówię to przez pryzmat własnego doświadczenia, sami od kiego takie układy zainstalowaliśmy, to pamiętamy o smarowaniu urządzeń, dzięki czemu są one zawsze w doskonałej kondycji. Nasze układy mamy z firmy Układy Centralnego Smarowania z Sadów i serdecznie ją polecam. Oni posiadają w swojej ofercie projektowanie i montaż układów centralnego smarowania marki DropsA, są rzetelni, terminowo i w dobrej cenie wykonują wszystkie zlecone czynności.

Re: Biznes a przemysł

autor: onn » 10 gru 2021, 17:15

Dzięki. Sami niedawno zmienialiśmy nas kocioł przemysłowy. Zależało nam na takim, który będzie automatyczny, prosty w obsłudze, a przy tym będzie spełniał nasze wymagania oraz wymagania związane z wytycznymi środowiskowymi. Piec na pellet kupiliśmy od producenta Compte Fortech z Chojnic. Ich oferta jest szeroka, posiadają w niej kotły wodne na pellet i biomasę, są to urządzenia wysokiej jakości. Piec sami nam zamontowali, wszystko profesjonalnie podłączyli, dzięki czemu urządzenie działa bezproblemowo, niezawodnie. Firmę zdecydowanie polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: minnk » 10 gru 2021, 16:08

Faktycznie korzystamy ze stali, więc dzięki, przyda mi się namiar. Jeżeli potrzebujecie kogoś do zaprojektowania maszyn w waszej firmie, to zdecydowanie mogę wam polecić specjalistów z firmy GM AUTOMATYKA https://www.gmautomatyka.pl/oferta z Krakowa. Oni znają się na automatyce przemysłowej, mają ogromne doświadczenie w branży, świetnie spisali się podczas całego procesu projektowego, mieliśmy z nimi bardzo dobry kontakt przez cały ten czas, ceny mają atrakcyjne. Opłaca się skorzystać z ich usług.

Re: Biznes a przemysł

autor: wikj » 21 lis 2021, 5:54

No i bardzo dobrze, myślę, że namiar może nam się w przyszłości przydać. U nas produkcja przemysłowa wre, korzystamy z wielu wymagających maszyn, bez których nie moglibyśmy wykonywać naszej pracy. Do nich konieczne było kupno aparatury pomiarowej, która sprawdza na bieżąco poziom cieczy, ciśnienie, czy temperaturę urządzeń. Taką aparaturę kupiliśmy z firmy ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/oferta.html z Gliwic. Ich oferta jest szeroka, a produkty precyzyjne, dokładnie mierzą wszystkie parametry i są niezastąpione, polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: Gość » 21 lis 2021, 5:46

Mamy swojego dostawcę, ale dzięki za rekomendację, gdyby coś się działo, to wiemy gdzie się zgłaszać. W naszym przedsiębiorstwie korzystamy z linii przemysłowych. Taka konstrukcja jest najwygodniejsza dla nas, łatwo się przy niej pracuje. Jeżeli jednak chodzi o rolki do linii, to mamy sprawdzoną firmę, w której się w nie kompleksowo zaopatrujemy, jest to producent Mewaa https://www.mewaa.pl/content/2-Produkty z Sukowa. Ich rolki są wysokiej jakości, dostępne w atrakcyjnych cenach i godne polecenia. Doskonale nam się sprawdzają.

Re: Biznes a przemysł

autor: onhh » 17 lis 2021, 11:46

Korzystaliśmy ze stali, zlecaliśmy także wykonanie konstrukcji stulonych do naszej hali. Wchodziły w to schody, balustrady, itp. Tym wszystkim zajął się Zakład Wyrobów Metalowych RAPMET z Kłodzka. Tę firmę znałem już wcześniej, bo kupowałem od nich garaż stalowy na działkę i byłem zadowolony z jakości wykonania, czasu, w jakim zlecenie zrealizowali i z ceny. Tutaj, w przypadku konstrukcji stanowych, było podobnie. Firma indywidualnie i kompleksowa podchodzi do każdego zlecenia, pracują rzetelnie, są zdecydowanie godni polecenia.

Re: Biznes a przemysł

autor: maćko456 » 09 lis 2021, 11:38

eklk pisze:
08 lis 2021, 17:10
Związana jest z tym także obróbka stali. Ty zagadnieniem zajmuje się firma POM Sztum ... z województwa pomorskiego. Mają doświadczenie w branży, ponad 30-letnie, posiadają dobrze wyposażony park maszynowy, mają nowoczesny sprzęt i profesjonalnie wykonują obróbkę metali. Ich zakres usług jest jednak znacznie szerszy, wykonują również konstrukcje stalowe oraz projektują modele w CAD/CAM. Zapewniają również fachowe doradztwo.
Pomysłów na biznes zawsze jest dużo

Re: Biznes a przemysł

autor: eklk » 08 lis 2021, 17:10

Związana jest z tym także obróbka stali. Ty zagadnieniem zajmuje się firma POM Sztum https://pom-sztum.pl/kontakt/ z województwa pomorskiego. Mają doświadczenie w branży, ponad 30-letnie, posiadają dobrze wyposażony park maszynowy, mają nowoczesny sprzęt i profesjonalnie wykonują obróbkę metali. Ich zakres usług jest jednak znacznie szerszy, wykonują również konstrukcje stalowe oraz projektują modele w CAD/CAM. Zapewniają również fachowe doradztwo.

Re: Biznes a przemysł

autor: mybn » 29 paź 2021, 18:21

Warto także zainwestować w profesjonalne urządzenia do filtrowentylacji. My kupiliśmy w tym celu stanowiska spawalnicze - ERGO-STW, to są stoły spawalnicze wraz z wyciągiem górnym. W nie zaopatrzyliśmy się u producenta Klimawent S.A https://klimawent.com.pl/oferta/urzadze ... em-gornym/ z Gdyni. One są solidnie wykonane, działają niezawodnie, sprawdzają nam się świetnie. Cenowo wychodzą korzystnie, a pełni to funkcję całkowicie zwentylowanego stanowiska pracy spawacza, stół ma wbudowane urządzenie filtrowentylacyjne, a oczyszczone przez nie powietrze pozostaje w pomieszczeniu, więc zimą nie mamy dodatkowych strat zimna. Naprawdę szczerze polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: Karlak » 28 paź 2021, 18:13

Wiele firm na samym początku ma ten problem i ja jestem zdania, że w głównej mierze należy skupić się na maszynach przemysłowych. Ja również całkiem niedawno zamawiałem do siebie do firmy doskonałe maszyny przemysłowe od https://www.zemat.com/pl i już wiem, że na pewno niedługo złożymy kolejne zamówienie.

Re: Biznes a przemysł

autor: itłl » 20 paź 2021, 10:05

Dzięki, przyda mi się. My pracujemy przede wszystkim na obrabiarkach numerycznych. takie maszyny przemysłowe kupiliśmy od firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/177/oferta-produktowa z Katowic. Oni mają szeroki zakres usług i rozbudowaną ofertę produktową. Maszyny przemysłowe od nich wyróżniają się tym, że są solidne, wytrzymałe, działają niezawodnie. To rzetelna firma, mają korzystne ceny, polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: szł » 19 paź 2021, 21:15

A jeżeli potrzebujecie kogoś do obróbki stali, czy aluminium, to od siebie polecam firmę http://allts.pl/oferta-alias/obrobka-stali z Łężyc. Korzystamy z ich usług regularnie, współprace z nimi nawiązaliśmy kilka lat temu i była to bardzo dobra decyzja, bo ci specjaliści doskonale sobie ze wszystkim radzą. Zlecenia realizują terminowo i w korzystnych cenach, mają doświadczenie w pracy i są kompetentni, warto skorzystać z ich usług.

Re: Biznes a przemysł

autor: Gość » 17 paź 2021, 12:31

Jeżeli chodzi o obróbkę metali i poszukujecie wysokiej jakości maszyn, na których moglibyście ją wykonywać, to zdecydowanie powinniście korzystać z usług firmy MMC Hardmetal Poland https://mmc-hardmetal.com/pl/products/drilling we Wrocławiu. Ich oferta jest szeroka, mają wysokiej jakości maszyny do toczenia, wiercenia, frezowania, itp. U nas sprawdzają się one doskonale, kupiliśmy je w korzystnej cenie. Forma jest jak najbardziej rzetelna, to oddział wydziału narzędziowego japońskiej Mitsubishi Materials Corporation, polecam.

Re: Biznes a przemysł

autor: kubuś8434 » 08 paź 2021, 12:22

Widzę, że piszecie tutaj o faktoringu i ja uważam, że jak najbardziej jest to korzystna i interesująca opcja, ale pod warunkiem, że wybiera się najlepsze rozwiązania. Jak je wybrać? Na co zwracać uwagę? Czym w ogóle jest faktoring? Myślę, że odpowiednie informacje można znaleźć na stronie https://wff.com.pl/co-to-jest-faktoring-na-czym-polega/ .

Re: Biznes a przemysł

autor: Jędrek » 03 paź 2021, 18:03

W przemyśle bardzo często wykorzystywane są wózki widłowe, które ułatwiają pracę. Na stronie https://sklep.manitou.pl/13-uklad-hydrauliczny możecie dowiedzieć się jak ważny jest układ hydrauliczny, z czego się składa i jak funkcjonuje. Gdy ulegnie awarii warto zainwestować w dobrej jakości części producenta Manitou, który posiada szeroki wybór asortymentu i korzystne ceny. Układ hydrauliczny odpowiada za unoszenie ładunków oraz bezpieczeństwo pracy wózka widłowego i jest niezbędnym elementem.

Re: Biznes a przemysł

autor: WojtekLiś » 01 paź 2021, 11:08

W takim razie jeżeli szukacie naprawdę dobrego i skutecznego systemu zarządzania firmą transportową wraz z integracjami giełd zleceń to uważam, że dobrze przy większej flocie aut jednak opłaca się wprowadzić system do monitoringu GPS od flotman, który ułatwia zarządzanie zleceniami klientów, sczytywanie danych z danego auta, planowanie tras, czy kontroli nad zużyciem paliwa. Warto się przekonać, jeżeli zależy Wam na dalszym rozwoju

Re: Biznes a przemysł

autor: anuś443 » 01 paź 2021, 3:10

Szukajcie pomocy na stronie https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci, ... -5281.html , jeśli interesujecie się przemysłem. Myślę, że jak najbardziej możecie wielu informacji szukać w tym artykule, bo wiem, że są osoby, które interesują się takimi rozwiązaniami.

Re: Biznes a przemysł

autor: agiś5444 » 14 wrz 2021, 0:55

W przemyśle bardzo często używa się wielu różnych maszyn, które raz na jakiś czas wymagają naprawy. Powinniście zerknąć sobie w tym celu na coś takiego, jak wibroizalatory, które dostępne są w ofercie https://powerrubber.com/kat/wibroizolatory/ . W skrócie można powiedzieć, że wibroizolatory usuwają drgania maszyn.

Re: Biznes a przemysł

autor: Szukać » 29 sie 2021, 9:13

Pomysł na dobry biznes z pewnością się przyda. Ale nie zapominajmy także o maszynach dzięki którym wiele rzeczy pójdzie nam dużo szybciej i łatwiej. Więc zaczęłam przeglądać w interencie w jakiego typu maszyny warto zainwestować. I tak też trafiłam na takie chwytaki próżniowe https://mechanica.pl/chwytaki-podcisnieniowe/ które bardzo dobrze sprawdzą się u nas we firmie.

Re: Biznes a przemysł

autor: Łasowski » 22 sie 2021, 17:41

Może am się też przydać kontakt do firmy IN-BEAR z Gdyni https://inbear.pl/kontakt/ To solidny, sprawdzony przeze mnie, dystrybutor łożysk, panewek, podkładek oporowych i innych materiałów ślizgowych. Cenowo jest u nich bardzo ok, szybko też realizują zamówienia, także oceniam ich jak najlepiej. Na plus też fakt, że firma realizuje nietypowe zlecenia, można u nich zrobić zlecenie wyprodukowania tulei ślizgowych na zamówienie.

Re: Biznes a przemysł

autor: Sławomir » 21 sie 2021, 10:35

Jeżeli szukacie sklepu z oryginalnymi oraz zamiennymi częściami do pomp i silników hydraulicznych, to zdecydowanie polecam Wam ofertę https://komatsu-czesci.pl . Jest to firma, z której oferty i usług korzystam bardzo często, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Re: Biznes a przemysł

autor: ożer » 20 sie 2021, 23:29

Ja z kolei wam podpowiem, że dobra firma zajmująca się projektowaniem, produkują, montażem i uruchomieniami przyjaznych środowisku systemów do filtracji membranowej to ALIMA BIS FPT. Mają wieloletnie doświadczenie, doskonałych specjalistów, fachowo doradzają a jakość ich urządzeń jest pierwsza klasa. Tu znajdziecie więcej niezbędnych informacji http://alimafpt.com.pl/kontakt/ Sprawdźcie sobie tę firmę.

Re: Biznes a przemysł

autor: adaś » 28 lip 2021, 17:51

Jeśli potrzebujecie oddać maszyny do naprawy, to świetny serwis i naprawa maszyn i urządzeń znajdziecie na stronie internetowej pbokaszynski.pl. Wydaje mi się, że posiadają idealnie skrojoną ofertę dla każdego. Dzięki nim, możecie zaoszczędzić sporo środków.

Re: Biznes a przemysł

autor: Kondzuuś » 07 lip 2021, 14:01

Mając własną firmą przemysłową i masz maszyny, urządzenia i taśmę przenośnikową to wiesz jak przy takiej eksploatacji części gumowe się zużywają. Dlatego warto znać odpowiednią firmę specjalizującą się w wyrobach gumowych, który zajmuje się serwisem taśm przenośnikowych i gumowaniem bębnów.

Re: Biznes a przemysł

autor: trąk » 30 cze 2021, 12:56

Jeśli działasz w przemyśle i twoje maszyny wykorzystują rożnego rodzaju dysze - powietrzne, wodne czy jakiekolwiek przemysłowe to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-powietrzne - znajdziesz tu bardzo szeroką ofertę na różnego rodzaju dysze.

Re: Biznes a przemysł

autor: Dołek » 26 cze 2021, 20:49

W mojej opinii jeżeli będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w utrzymaniu płynności finansowej w swojej firmie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę m.in na taką opcję jak faktoring od Faktoria https://faktoria.pl/ którzy pomogli nam wrócić do żywych i jednocześnie utrzymać płynność do zaopatrywania się w kolejne materiały u kontrahentów. Dlatego warto mieć pod uwagę taką możliwość jeśli czasami zdarzają się problemy z niepłacącymi klientami.

Re: Biznes a przemysł

autor: traper » 26 cze 2021, 10:59

Faktycznie sam przemysł jest niezwykle ważny, ale aby był on prowadzony właściwie to z pewnością będziemy również potrzebowali doskonałych maszyn przemysłowych. OD siebie mogę na pewno każdemu polecić maszyny z firmy https://www.zemat.com/pl i w szczególności doskonałe zgrzewarki wysokiej częstotliwości.

Re: Biznes a przemysł

autor: Leośka » 18 cze 2021, 13:11

A tak swoją drogą, korzystacie z Robotów przemysłowych ? Gdybym miała taką możliwość to osobiście szłabym w tym kierunku. Natomiast znajoma bardzo chwali sobie https://www.panrobot.com/. Świadczą oni usługi związane przede wszystkim z serwisem robotów także myślę, że to przydatna informacja.

Re: Biznes a przemysł

autor: Zając » 17 cze 2021, 18:11

Ostatnio natrafiłem na problem przy szukaniu firmy, która może wykonać cięcie laserowe rurek miedzianych. Na szczęście, na innych forach polecali stronę https://ciecielaser.pl/wycinanie-lasero ... i-profili/. Na początku nie wiedziałem, że można to zrobić przez Internet, to prawie cud znaleźć firmę, która świadczy takie usługi na tak wysokim poziomie. Polecam!

Re: Biznes a przemysł

autor: TomękNader » 09 cze 2021, 12:29

Od dawna handluję na giełdzie i wielokrotnie przekonałem się, że naprawdę można to zrobić z powodzeniem tylko wtedy, gdy używasz specjalnych aplikacji, które automatyzują wszystkie procesy. Pozwala to szybko reagować na zmieniającą się sytuację i podejmować właściwe decyzje. I jedna z takich finanse aplikacji jest teraz dość dostępne https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=pl Jest to bardzo wygodna rzecz dla forex i użyłem jej więcej niż raz i upewniłem się, że działa dobrze i może mi naprawdę pomóc. Myślę, że to też będzie dla ciebie przydatne.

Re: Biznes a przemysł

autor: Reęno » 09 cze 2021, 11:51

Naprawdę działa i możesz to dość łatwo sprawdzić. Zapewniam cię, że jest to skuteczne narzędzie szybkiego i szybkiego dochodu. Inwestowanie i używanie giełdy jako narzędzia zarobkowego to obecnie najbardziej stalbilne i skuteczne sposoby zarabiania w naszych trudnych czasach

Re: Biznes a przemysł

autor: płynnekawy » 20 maja 2021, 23:07

Jeśli ktoś chce zapanować nad obróbką, to polecam tą firmę https://www.cwst.pl/ zajmują się tam legalnym kulowaniem. Nie wiedziałem że taki system ma aż tyle zalet i może być wykorzystany aż w takiej liczbie gałęzi przemysłu. Polecam to typowa firma z wiedzą inżynieryjną i doświadczenie na rynku obróbki.

Re: Biznes a przemysł

autor: Sławomir » 20 maja 2021, 10:03

Prowadzę własną firmę budowlaną i cenię sobie rzetelność i profesjonalność w przypadku firm, z którymi współpracuje. W przypadku wyrobów hutniczych zdecydowanie mogę Wam polecić firmę Stainless Europe , gdzie znajdziecie rury ze szwem żaroodporne oraz wiele innych produktów.

Re: Biznes a przemysł

autor: łuki21 » 23 kwie 2021, 18:39

W temacie przemysłu, a konkretnie drzewnego to w 100% polecam współpracę z firmą Winter Holztechnik https://winter-holztechnik.pl/maszyny/p ... -brykietu/ , jeśli chodzi o zaopatrzenie w profesjonalne i specjalistyczne maszyny stolarskie. Są producentem i dystrybutorem, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. To bardzo solidna firma, z konkurencyjnymi cenami.

Re: Biznes a przemysł

autor: Kaśka » 21 kwie 2021, 15:59

Budowa maszyn Wrocław to prosty sposób na ergonomiczne, trwałe, bezpieczne i niezawodne maszyny, które będą automatyzować wiele procesów związanych z produkcją i nie tylko. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta maszyny te są spersonalizowane pod wymagania i potrzeby branży i firmy, które je zamawia.

Re: Biznes a przemysł

autor: Miłosz » 10 kwie 2021, 15:38

Myślę, że w wielu przypadkach przydadzą się maszyny rolnicze Wrocław. Jak powszechnie wiadomo, traktory są używane nie tylko do rolnictwa, ale również w wielu innych branżach, dlatego warto mieć namiar na firmę, która oferuje maszyny w dobrych cenach, z ubezpieczeniem i serwisem.

Re: Biznes a przemysł

autor: dąb » 03 kwie 2021, 16:15

Mamy coraz większy kryzys płynności wielu cześci stalowych/metalowych. Znalezienie odpowiednego dostawy dzisiaj to kluczowy element, który moze decydować o być albo nie być na rynku lub po prostu może zaważyć o sporych wzrostach przychodów i odrowtnie - ewentualnych spadków. Jeśli szukasz firmy, która oferuje różnego rodzaju dysze przemysłowe, głowice myjące i inne - sprawdź ofertę tutaj https://www.dyszeprzemyslowe.pl/glowice-myjace

Re: Biznes a przemysł

autor: miskuzi » 23 mar 2021, 7:14

Można spróbować, ale w tej branży już raczej więksi gracze działają. Przemysł to duże koszty, wiąże się to z bardzo dużą inwestycją nie raz, w tym i inwestycją w odpowiednie maszyny, linie produkcyjne. Ja prowadzę mniejszą firmę i akurat u mnie bardzo fajnie sprawdza się wynajem maszyn. Mam tak już sprawdzoną firmę Gizo od takich zadań. Wynajmuje tu koparkę gdy potrzebuje i też kilka innych maszyn budowlanych.

Re: Biznes a przemysł

autor: miluś » 18 lut 2021, 20:20

Jeśli masz firmę która szuka transportu i spedycji to mogę polecić tą firmę tutaj https://symlog.eu/ . W ofercie spedycji międzynarodowej, w zależności od kierunku wysyłki, parametrów towaru i wymagań klienta bezpłatnie sprawdzają opłacalność każdego rodzaju transportu, a następnie przedstawiają wyniki analizy klientowi.

Re: Biznes a przemysł

autor: kęki » 30 lis 2020, 17:58

Jeśli prowadzisz firmę, w której wykorzystujesz dysze - sprawdź ofertę w firmie https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-zamglawiajace

Re: Biznes a przemysł

autor: Mielka » 10 lis 2020, 17:21

Na pewno warto zainteresować się tego rodzaju biznesem, nie będzie to proste, no ale dacie radę z pewnością:) Warto tu zainteresować się propozycjami od https://wirautomation.pl Znajdziecie tu wsparcie dla przemysłu - automatykę przemysłową.

Re: Biznes a przemysł

autor: Aldonis » 12 sie 2020, 6:43

Tu już raczej większe przedsiębiorstwa wchodzą w grę, przemysł to biznes dla większych graczy. Trzeba tu na pewno współpracować też z wieloma innymi firmami. Przydać się tu może producent elektroniki https://printor.pl ta jest praktycznie niezbędna w każdym sektorze, gałęzi przemysłu. Znajdziecie tu spory wybór produktów związanych z elektroniką dla biznesu właśnie.

Re: Biznes a przemysł

autor: Luizka56 » 30 cze 2020, 14:09

Więcej o tym czy tak naprawdę jest górnictwo morskie <- przeczytacie właśnie tutaj :) Moim zdaniem inwestycja w ten biznes naprawdę się opłaca

Re: Biznes a przemysł

autor: zakupysom » 04 cze 2020, 23:10

Szukając dobrego pomysłu na biznes warto rozważyć inwestowanie w górnictwo morskie, to wciąż mająca stabilną przyszłość dziedzina gospodarki. Wydobycie powinni być jednak nadzorowane przez specjalistyczne firmy takie jak Eversub, mają one wszystkie możliwe certyfikaty oraz doświadczenie w kierowaniu takimi projektami.

Re: Biznes a przemysł

autor: Arleta » 29 kwie 2020, 18:43

Każda firma a szczególnie ta o profilu przemysłowym powinna zadbać o logistykę transportu - nie jest to jednak taka łatwa sprawa. Takie zadania najlepiej zlecać odpowiednim osobom jak np. ekipa z Magemar https://magemar.com.pl/ która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym transportem morskim i lądowym. Prowadzą także spedycje portowe oraz zajmują się ładunkami ponadnormatywnymi na terenie całej Europy

Re: Biznes a przemysł

autor: heniutek » 06 kwie 2020, 13:51

W przemyśle trzeba mieć doskonale rozeznanie. Jednym z bardziej perspektywicznych działów przemysłu, gdzie można dosyć dobrze dorobić, są instalacje przemysłowe. Są na naszym rynku specjalistyczne firmy, które są w stanie przenieść wręcz całe wyposażenie fabryki z jednego miejsca na drugie. Jeżeli nie całe zakłady, to przemieszcza się pojedyncze maszyny. Takie relokacje maszyn wbrew pozorom odbywają się często, jednakże w mniejszej skali.

Re: Biznes a przemysł

autor: Olena22 » 17 gru 2019, 9:21

W przemyśle często pojawia się temat obróbki metalu. Sporo firm zleca wykonanie takich usług firmom zewnętrznym, ale to tak średnio opłacalne. Jest też grono firm, które zajmują się tym we własnym zakresie. I to moim zdaniem lepsza opcja. Tym bardziej, że na rynku można spotkać firmy takie jak Promet https://prometobrabiarki.pl/modernizacj ... do-metalu/ , które zajmują się modernizacją obrabiarek. Dzięki nim sprzęt do obróbki metalu jest zawsze sprawny, a to pozwala unikać przestojów w firmie.

Re: Biznes a przemysł

autor: Lisa » 11 gru 2019, 14:31

W przypadku wielu firm przemysłowych bardzo ważny jest porządek, dlatego według mnie warto jest się zwrócić o pomoc do jakiejś profesjonalnej firmy, która zajmuje się sprzątaniem. Polecam tutaj Silver-Service.

;)

Re: Biznes a przemysł

autor: Jessica » 02 gru 2019, 2:58

W takiej branży niezbędne okazują się być usługi spedycyjne. Właśnie dlatego chciałbym Wam polecić firmę https://hitor.pl/uslugi/spedycja/ . Sam korzystałem niedawno z ich usług i jestem zachwycony. Wypełniają zlecenia w określonym terminie - bez żadnych opóźnień. A to jest bardzo ważne, bo wiadomo jak to czasami bywa. W dodatku posiadają atrakcyjne ceny jak na takie usługi.

Re: Biznes a przemysł

autor: Sacilll11 » 08 lis 2019, 0:27

Czy ta firma https://obex.pl/ sprawdzi się w obróbce metali? Mam w swoim biznesie sporo metalowych części do obrobienia i nie wiem jakie usługi będą sprawdzone. Słyszałem, że znają się oni na rzeczy i mają bardzo konkurencyjne ceny. Mieliście kiedyś z nimi do czynienia i możecie coś poradzić na ich temat?

Re: Biznes a przemysł

autor: qwerty » 09 paź 2019, 14:36

Jeśli prowadzi ktoś własną firmę, to rzeczywiście powinien rozważyć z kimś, kto byłby w stanie w jakiś sposób wesprzeć. W przypadku wielu firm przemysłowych bardzo ważnym tematem staje się nawet budownictwo kolejowe. Transport dla wielu firm jest bardzo ważny, a ten kolejowy wydaje się być całkiem opłacalny. ;)

Re: Biznes a przemysł

autor: opasam » 04 wrz 2019, 11:25

A co sądzicie o portalu CONTUUS ? Jak dla mnie jest to bardzo rzetelne źródło wiedzy.

Re: Biznes a przemysł

autor: pestka » 26 sie 2019, 21:31

Właśnie też postawiłam na swój biznes. W sumie to budowałam teraz firmę od postaw, a teraz ją urządzam. Właśnie planuje zakupić sobie wszelkie artykuły sanitarne na stronie https://www.blysk.pl/akcesoria-do-toalet-publicznych . Bo słyszałam, że mają tam najlepsze urządzenia i inne produkty do łazienki. Potem będę kolejno urządzać wnętrza.

Biznes a przemysł

autor: pony » 24 sie 2019, 9:41

Jeśli Twój biznes związany jest z przemysłem to może przyda Ci się stal? Zajrzyj do firmy Virgamet, to jeden z największych dystrybutorów stali w Polsce: https://virgamet.pl/60crmov185-1-2358-stal-narzedziowa . Znajdziesz u nich wiele ciekawych opcji.

Na górę