tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ignacy

tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: ignacy »

Witajcie, Potrzebuję firmę do stałej współpracy, która będzie we współpracy z moją agencją realizować tłumaczenia języka angielskiego i rosyjskiego. W internecie trafiłem na stronę tlumaczka-przysiegla.pl i jestem ciekawy, czy jest to firma godna polecenia? Jakie macie doświadczenia?

Awatar użytkownika
Ksawera81

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Ksawera81 »

Pani Danuta to osoba bardzo skrupulatna i terminowa. Współpracuję z nią od dawna i realizuje dla mnie wiele tłumaczeń ekspresowych. Jestem bardzo bardzo zadowolony z naszej współpracy i serdecznie polecam jej usługi.

https://mirapolnext.pl/klocki-lego-10847-duplo-pociag-z-cyferkami-p-9536.html

Albiń

Post autor: Albiń »

W mojej opinii nie znajdziecie w Warszawie lepszego specjalisty z zakresu tłumaczeń od Pani Danuty - tłumaczenia przysięgłe nie stanowią dla niej problemu. Świetny kontakt i szybka realizacja zlecenia, bardzo polecam.

Różaj

Post autor: Różaj »

Ze względu na moją pracę często potrzebuję przetłumaczenia dokumentów. Zdecydowanie polecam, Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK to naprawdę najlepszy tłumacz języka angielskiego z jakim współpracowałam.

alfy w jamie ustnej

Abeń

Post autor: Abeń »

Warto zaznaczyć, że Pani Danuta to specjalista tłumaczeń nie tylko z języka angielskiego, ale również rosyjskiego, a to rzadkość. Świetny specjalista. Poleca, współpracę z nią, jak najbardziej. .

eucerin olejek cena

Awatar użytkownika
Rozwita73

Post autor: Rozwita73 »

Byłam bardzo zadowolona ze zrealizowanego tłumaczenia pisemnego w języku angielskim. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, profesjonalnie i na czas. Na pewno będę korzystać z usług tej firmy w przyszłości.

Młyna

Post autor: Młyna »

Szukałam jakiś czas temu dobrego tłumacza, konkretnie miałam do tłumaczenia z języka rosyjskiego kilka tekstów, które były dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo, zależało mi na tym, żeby były przetłumaczone jednocześnie na polski oraz angielski. Pani OLSZEWSKA-KSIONEK naprawdę stanęła na wysokości zadania. Polecam.

https://mirapolnext.pl/telefon-sony-xperia-xz2-czarny-p-11484.html

Ptyś

Post autor: Ptyś »

Jeśli będziecie poszukiwać dobrego i sprawdzonego biura tłumaczeń, to zobaczcie tą ofertę tu https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Tu przetlumaczycie min prace naukowe z angielskiego lub na angielski. W tym biurze podstawą jest dbałość o poprawność specjalistyczną słownictwa i zachowanie kontekstów językowych. Tlumaczone prace są poprawne pod względem językowym, ale też stylistycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym. Warto zapoznać się z tą propozycją.

https://mirapolnext.pl/mlynek-zarnowy-do-kawy-hoffen-cg-8285-p-12251.html

Heniuś34

Post autor: Heniuś34 »

Sporo osób szuka tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniami ustnymi niepoświadczonymi. Na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniami tego typu czyli między innymi może przetłumaczyć rozmowy telefoniczne.

Jaśka

Post autor: Jaśka »

Zdecydowanie polecam. Dla mnie ogromnym plusem przemawiającym za tym, że do współpracy wybrałam właśnie panią Danutę był fakt, że jest tłumaczką zarówno języka angielskiego, jak i rosyjskiego - co naprawdę było dla mnie zbawieniem. Polecam tłumaczenia przysięgłe właśnie u niej.

m kontroler

Wojtuś43

Post autor: Wojtuś43 »

Niektóre osoby szukają tłumacza, dla którego tłumaczenie z rumuńskiego na polski nie będą żadnym problemem. W sieci znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniem np. szkoleń pracowników czy też negocjacji biznesowych, dlatego też warto chwile poszukać.

opatrunki aquacel cena

Łucja

Post autor: Łucja »

Naprawdę nie jest łatwo znaleźć takiego specjalistę, tłumacza przysięgłego, który jednocześnie będzie tłumaczył z języka rosyjskiego, jak i języka angielskiego. Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK jest chyba jedną z nielicznych, a przy tym, naprawdę pełna profesjonalizmu. Jeśli szukają Państwo takich usług jak tłumaczenia z języka angielskiego czy rosyjskiego, to polecam.

Łoris

Post autor: Łoris »

Łucja pisze:
31 maja 2021, 2:01
Naprawdę nie jest łatwo znaleźć takiego specjalistę, tłumacza przysięgłego, który jednocześnie będzie tłumaczył z języka rosyjskiego, jak i języka angielskiego.
Oj tak, zgodzę się z tym w stu procentach, bo sama szukałam takiego specjalisty. Na szczęście polecono mi właśnie Panią Danutę i teraz mogę powiedzieć, że jest to tłumacz przysięgły, który naprawdę zna się na swojej pracy. Polecam.

systemy bukmacherskie forum

Łojla

Post autor: Łojla »

Jestem bardzo zadowolona z usług. Pani Danuta Olszewska - Ksionek jest osobą pełną profesjonalizmu, z pasją do swojej pracy, takich naprawdę ze świecą szukać, a miałam do czynienia z różnymi tłumaczami w stolicy. W jen ofercie znajdziecie tłumaczenia pisemne, ustne oraz poświadczone z zakresu języka angielskiego i rosyjskiego.

Mołe

Post autor: Mołe »

Panią Danutę Olszewską - Ksionek cechuje pełen profesjonalizm. Powierzając jej zadanie, można być spokojnym, że zrealizuje je z dbałością o każdy szczegół (a może bardziej słowo). Nieczęsto spotyka się tłumaczy przysięgłych, którzy tłumaczą zarówno z języka angielskiego jak i rosyjskiego. Polecam, to naprawdę świetny tłumacz przysięgły.

Awatar użytkownika
traper

Post autor: traper »

Akurat ja również już od pewnego czasu zlecam tłumaczenia dokumentów i muszę dodać, że faktycznie jest to coś niezwykle ważnego. Moim zdaniem zdecydowanie fajnie w artykule https://joblife.pl/porady/tlumaczenia-specjalistyczne/ wyjaśniono również to czym tak naprawdę są tłumaczenia specjalistyczne.

korund warszawa

Małone

Post autor: Małone »

Przez dość długi czas szukaliśmy dl firmy profesjonalnego Tłumacza Przysięgłego, bądź Tłumaczki, która oferuje tłumaczenia z języka angielskiego i z którą będziemy mogli nawiązać dłuższą współpracę. Okazało się, że Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK jest właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu.

Awatar użytkownika
Helena

Post autor: Helena »

Pani Danuta Olszewska - Ksionek jest jednym z najlepszych tłumaczy przysięgłych z jakimi miałam okazję współpracować przez kilkanaście lat pracy. Jest konkretna, zna się na swojej pracy. Zawsze wszystko jest terminowo i baz jakichkolwiek zarzutów. Jestem zadowolona i z czystym smieniem polecam. Tłumaczenia pisemne z języka angielskiego tylko i wyłącznie u niej.

Ningo

Post autor: Ningo »

ignacy pisze:
13 paź 2020, 21:02
Witajcie, Potrzebuję firmę do stałej współpracy, która będzie we współpracy z moją agencją realizować tłumaczenia języka angielskiego i rosyjskiego.
To jest zdecydowanie najlepszy adres. Pani Danuta zna się na swojej pracy i jest profesjonalistką w każdym calu. Można zlecić jej tłumaczenie dokumentów, wszelkiego rodzaju, nawet tłumaczenie dokumentów samochodowych, pomocne przy rejestracji samochodów z zagranicy.

Awatar użytkownika
Pabian

Post autor: Pabian »

Jestem bardzo zadowolony z tłumaczeń robionych przez panią Danutę Olszewską-Ksionek. To bardzo solidna, rzetelna tłumaczka przysięgła, której można zaufać w stu procentach. Nigdy nie było żadnego problemy z jej prac. Bardzo terminowa, bardzo solidna. Świetna wieloletnia współpraca.

Awatar użytkownika
Unima-87

Post autor: Unima-87 »

Trafiłam "pod skrzydła" Pani Danuty Olszewskiej - Ksionek z polecenia i jestem za to polecenie naprawdę wdzięczna, bo czuję, że nie mogłam znaleźć lepszego specjalisty od tłumaczeń, naprawdę. Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód, tłumaczenia przysięgłe to moja codzienność.

ODPOWIEDZ