tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ignacy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 5:51

tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: ignacy »

Witajcie, Potrzebuję firmę do stałej współpracy, która będzie we współpracy z moją agencją realizować tłumaczenia języka angielskiego i rosyjskiego. W internecie trafiłem na stronę tlumaczka-przysiegla.pl i jestem ciekawy, czy jest to firma godna polecenia? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Ksawera81
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 17:45

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Ksawera81 »

Pani Danuta to osoba bardzo skrupulatna i terminowa. Współpracuję z nią od dawna i realizuje dla mnie wiele tłumaczeń ekspresowych. Jestem bardzo bardzo zadowolony z naszej współpracy i serdecznie polecam jej usługi.
Albiń

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Albiń »

W mojej opinii nie znajdziecie w Warszawie lepszego specjalisty z zakresu tłumaczeń od Pani Danuty - tłumaczenia przysięgłe nie stanowią dla niej problemu. Świetny kontakt i szybka realizacja zlecenia, bardzo polecam.

czaj
Różaj

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Różaj »

Ze względu na moją pracę często potrzebuję przetłumaczenia dokumentów. Zdecydowanie polecam, Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK to naprawdę najlepszy tłumacz języka angielskiego z jakim współpracowałam.
Abeń

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Abeń »

Warto zaznaczyć, że Pani Danuta to specjalista tłumaczeń nie tylko z języka angielskiego, ale również rosyjskiego, a to rzadkość. Świetny specjalista. Poleca, współpracę z nią, jak najbardziej. .
Awatar użytkownika
Rozwita73
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2020, 15:42

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Rozwita73 »

Byłam bardzo zadowolona ze zrealizowanego tłumaczenia pisemnego w języku angielskim. Realizacja przebiegła bardzo sprawnie, profesjonalnie i na czas. Na pewno będę korzystać z usług tej firmy w przyszłości.
Młyna

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Młyna »

Szukałam jakiś czas temu dobrego tłumacza, konkretnie miałam do tłumaczenia z języka rosyjskiego kilka tekstów, które były dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo, zależało mi na tym, żeby były przetłumaczone jednocześnie na polski oraz angielski. Pani OLSZEWSKA-KSIONEK naprawdę stanęła na wysokości zadania. Polecam.
Ptyś

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Ptyś »

Jeśli będziecie poszukiwać dobrego i sprawdzonego biura tłumaczeń, to zobaczcie tą ofertę tu https://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-naukowe Tu przetlumaczycie min prace naukowe z angielskiego lub na angielski. W tym biurze podstawą jest dbałość o poprawność specjalistyczną słownictwa i zachowanie kontekstów językowych. Tlumaczone prace są poprawne pod względem językowym, ale też stylistycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym. Warto zapoznać się z tą propozycją.

kamizelka ciras
Heniuś34

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Heniuś34 »

Sporo osób szuka tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniami ustnymi niepoświadczonymi. Na stronie https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniami tego typu czyli między innymi może przetłumaczyć rozmowy telefoniczne.
Jaśka

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Jaśka »

Zdecydowanie polecam. Dla mnie ogromnym plusem przemawiającym za tym, że do współpracy wybrałam właśnie panią Danutę był fakt, że jest tłumaczką zarówno języka angielskiego, jak i rosyjskiego - co naprawdę było dla mnie zbawieniem. Polecam tłumaczenia przysięgłe właśnie u niej.
Wojtuś43

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Wojtuś43 »

Niektóre osoby szukają tłumacza, dla którego tłumaczenie z rumuńskiego na polski nie będą żadnym problemem. W sieci znajdziecie tłumacza, który zajmuje się tłumaczeniem np. szkoleń pracowników czy też negocjacji biznesowych, dlatego też warto chwile poszukać.
Łucja

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Łucja »

Naprawdę nie jest łatwo znaleźć takiego specjalistę, tłumacza przysięgłego, który jednocześnie będzie tłumaczył z języka rosyjskiego, jak i języka angielskiego. Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK jest chyba jedną z nielicznych, a przy tym, naprawdę pełna profesjonalizmu. Jeśli szukają Państwo takich usług jak tłumaczenia z języka angielskiego czy rosyjskiego, to polecam.
Łoris

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Łoris »

Łucja pisze: ↑31 maja 2021, 2:01 Naprawdę nie jest łatwo znaleźć takiego specjalistę, tłumacza przysięgłego, który jednocześnie będzie tłumaczył z języka rosyjskiego, jak i języka angielskiego.
Oj tak, zgodzę się z tym w stu procentach, bo sama szukałam takiego specjalisty. Na szczęście polecono mi właśnie Panią Danutę i teraz mogę powiedzieć, że jest to tłumacz przysięgły, który naprawdę zna się na swojej pracy. Polecam.
Łojla

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Łojla »

Jestem bardzo zadowolona z usług. Pani Danuta Olszewska - Ksionek jest osobą pełną profesjonalizmu, z pasją do swojej pracy, takich naprawdę ze świecą szukać, a miałam do czynienia z różnymi tłumaczami w stolicy. W jen ofercie znajdziecie tłumaczenia pisemne, ustne oraz poświadczone z zakresu języka angielskiego i rosyjskiego.
Mołe

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Mołe »

Panią Danutę Olszewską - Ksionek cechuje pełen profesjonalizm. Powierzając jej zadanie, można być spokojnym, że zrealizuje je z dbałością o każdy szczegół (a może bardziej słowo). Nieczęsto spotyka się tłumaczy przysięgłych, którzy tłumaczą zarówno z języka angielskiego jak i rosyjskiego. Polecam, to naprawdę świetny tłumacz przysięgły.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: traper »

Akurat ja również już od pewnego czasu zlecam tłumaczenia dokumentów i muszę dodać, że faktycznie jest to coś niezwykle ważnego. Moim zdaniem zdecydowanie fajnie w artykule https://joblife.pl/porady/tlumaczenia-specjalistyczne/ wyjaśniono również to czym tak naprawdę są tłumaczenia specjalistyczne.
Małone

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Małone »

Przez dość długi czas szukaliśmy dl firmy profesjonalnego Tłumacza Przysięgłego, bądź Tłumaczki, która oferuje tłumaczenia z języka angielskiego i z którą będziemy mogli nawiązać dłuższą współpracę. Okazało się, że Pani DANUTA OLSZEWSKA-KSIONEK jest właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu.
Awatar użytkownika
Helena
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:44

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Helena »

Pani Danuta Olszewska - Ksionek jest jednym z najlepszych tłumaczy przysięgłych z jakimi miałam okazję współpracować przez kilkanaście lat pracy. Jest konkretna, zna się na swojej pracy. Zawsze wszystko jest terminowo i baz jakichkolwiek zarzutów. Jestem zadowolona i z czystym smieniem polecam. Tłumaczenia pisemne z języka angielskiego tylko i wyłącznie u niej.
Ningo

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Ningo »

ignacy pisze: ↑13 paź 2020, 21:02 Witajcie, Potrzebuję firmę do stałej współpracy, która będzie we współpracy z moją agencją realizować tłumaczenia języka angielskiego i rosyjskiego.
To jest zdecydowanie najlepszy adres. Pani Danuta zna się na swojej pracy i jest profesjonalistką w każdym calu. Można zlecić jej tłumaczenie dokumentów, wszelkiego rodzaju, nawet tłumaczenie dokumentów samochodowych, pomocne przy rejestracji samochodów z zagranicy.
Awatar użytkownika
Pabian
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 7:08

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Pabian »

Jestem bardzo zadowolony z tłumaczeń robionych przez panią Danutę Olszewską-Ksionek. To bardzo solidna, rzetelna tłumaczka przysięgła, której można zaufać w stu procentach. Nigdy nie było żadnego problemy z jej prac. Bardzo terminowa, bardzo solidna. Świetna wieloletnia współpraca.
Awatar użytkownika
Unima-87
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 11:16

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Unima-87 »

Trafiłam "pod skrzydła" Pani Danuty Olszewskiej - Ksionek z polecenia i jestem za to polecenie naprawdę wdzięczna, bo czuję, że nie mogłam znaleźć lepszego specjalisty od tłumaczeń, naprawdę. Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód, tłumaczenia przysięgłe to moja codzienność.
Awatar użytkownika
Milomira1999
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 17:05

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Milomira1999 »

Polecam usługo tłumaczeń u Pani Danuty Olszewskiej Ksionek. To osoba profesjonalna, naprawdę znająca się na swojej pracy. Przede wszystkim bardzo terminowa, a wcześniej miałam do czynienia z różnymi tłumaczami i też różnie bywało z dotrzymywaniem terminów. Naprawdę jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam nie tylko tłumaczenia przysięgłe.
Awatar użytkownika
Nadzieja-90
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 23:27

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Nadzieja-90 »

Moja opinia chyba nikogo tutaj nie zaskoczy, bo będzie kolejną naprawdę bardzo pozytywną opinią na temat pracy, którą wykonuje Pani Danuta Olszewska - Ksionek. Jest specjalistką i jeśli chodzi o tłumaczenia, zajmuje się tym naprawdę kompleksowo od a do z, jest to osoba, której na pewno pod tym względem można zaufać. Czy to chodzi o tłumaczenia pisemne czy ustne.
Awatar użytkownika
Józefina
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 23:14

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Józefina »

Jeśli szukacie naprawdę sprawdzonego, najlepsze tłumacza języka angielskiego, to naprawdę polecam usługi Pani Danuty Olszewskiej. Zarówno jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego, jak i z języka rosyjskiego. Widać, że dla Pani Danuty praca jest prawdziwą pasją, można jej zaufać z czystym sumieniem, polecam jak najbardziej. Świetny specjalista.
Awatar użytkownika
pankracy_66
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 18:01

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: pankracy_66 »

Polecam usługi tego tłumacza przysięgłego. Korzystam od lat i zawsze pełne zadowolenie. Uważam, że Panią Danutę Olszewską cechuje pełen profesjonalizm, tak bardzo przecież potrzebny w tym zawodzie. Dodatkowo tłumaczenia z języka angielskiego (ale i każde inne pewnie, tylko ja korzystam akurat z tych) są wykonywane w rewelacyjnej cenie! Świetna specjalistka.
Awatar użytkownika
tina73
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2022, 19:27

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: tina73 »

Jeśli interesują Was tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego lub na język angielski, to zdecydowanie jest to najlepszy z możliwych adresów. Ja korzystam z usług tłumaczeń i Pani Danuty Olszewskiej już od jakiegoś czasu i jestem naprawdę zadowolona, nie można się do niczego przyczepić. Wszystko na naprawdę najwyższym z możliwych poziomie. Polecam.
Awatar użytkownika
Chociemir1993
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2022, 5:48

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Chociemir1993 »

Tak naprawdę chociaż sam znam dobrze język angielski, to wiadomo, że takimi usługami jak tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego nie mogę się zajmować. Takie zadanie lepiej powierzyć specjalistom, osobom, które naprawdę są fachowcami w swojej dziedzinie. I taka jest właśnie Pani Danuta Olszewska, bardzo polecam Wam jej usługi, jeśli szukacie takich.
Awatar użytkownika
Ernestyna
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 16:29

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Ernestyna »

Oczywiście, że jest to najlepsza tłumaczka przysięgła. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam tłumaczenia przygotowane przez Panią Danutę Olszewską. Oddając jej dokumenty do tłumaczenia pisemne na język angielski, możecie być w stu procentach przekonani, że wszystko będzie naprawdę dobrze, profesjonalnie przetłumaczone. Korzystałam wielokrotnie i nadal będę.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2022, 8:35

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Konrad »

Co ja mógłbym tutaj jeszcze dodać. No pełen profesjonalizm i moim zdaniem takie współprace się chwali i pamięta na długo. Będę polecał usługi tej tłumaczki każdemu, kto szuka tego rodzaju pomocy. Ja na pewno w razie potrzeby, a zapewne taka się nadarzy, skorzystam ponownie bo tłumaczenia przysięgłe język angielski u Pani Danuty Olszewskiej są na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
adelard99
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2022, 9:45

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: adelard99 »

Polecam usługi tłumaczenia u Pani Danuty Olszewskiej. Warto powiedzieć, że jest to tłumacz przysięgły języka angielskiego ale też rosyjskiego. I co mogę dodać do pozostałych opinii, które są pozytywne tak samo jak i moja, to fakt, że ceny za oferowane przez nią (bardzo profesjonalne) tłumaczenia, są moim zdaniem naprawdę profesjonalne. Jest również terminowa.
Awatar użytkownika
jana1986
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2022, 6:41

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: jana1986 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrego tłumacza przysięgłego, to szczerze polecam tę panią: fachowo, solidnie, zawsze terminowo. Dla mnie nie ma lepszej współpracy, niż ta z tą panią. Wiem na co mogę liczyć, wiem ile zapłacę i wiem że wszystko będzie w porządku i nie zostanę na lodzie. Szczerze polecam współpracę, zapewniam, że będziecie zadowoleni. Na stówę.

święte obrazki do druku
Awatar użytkownika
Augustyna_86
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2022, 3:53

Re: tlumaczka-przysiegla.pl - opinie

Post autor: Augustyna_86 »

Ja jestem klientką Pani Danuty Olszewskiej od kilku lat. Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód co jakiś czas potrzebuję przetłumaczyć różnego rodzaju dokumenty i z czystym sumieniem mogę polecić tę tłumaczkę, bo naprawdę zna się na swojej pracy. Jeśli chodzi o tłumaczenia przysięgłe język angielski, to nie znajdziecie lepszego fachowca w okolicy.
ODPOWIEDZ