Psycholog rodzinny

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bananowy
Posty: 70
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:49

Psycholog rodzinny

Post autor: bananowy »

Czy ktoś z was kiedykolwiek korzystał z pomocy psychologa rodzinnego? mam problem z synem chłopak nie wykazuje w ogóle zainteresowania niczym, nie wiem czy nie pójśc z nim tutaj http://poradniasalomon.com.pl ktoś z was może miał podobny problem i może mi cos doradzić?

Bieńka

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: Bieńka »

Korzystam z pomocy psychologa online wetalk, jest to platforma do kontaktu z psychologiem w formie tekstowej lub wideo. Bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ można kontaktować się z dowolnego miejsca w zasadzie codziennie. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów wsparcia, więc bardzo polecam.

łukasz

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: łukasz »

Dobrze, że w obecnych czasach ludzie nie wahają się mówić o tym, że stosują terapię, korzystają z porad psychologicznych czy wręcz leczenia psychiatrycznego. Większość z nas rozumie, jak ważne są kwestie dbania o swoją kondycję psychiczną. Na portalu https://www.otopsychologia.pl/firmy/polska znajdziecie przydatną bazę z namiarami na specjalistów zajmujących się leczeniem zdrowia psychicznego, także sprawdźcie ją sobie.

Awatar użytkownika
lollipop
Posty: 34
Rejestracja: 22 kwie 2020, 9:32

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: lollipop »

Tak, my korzystalismy :) czasami taka terapia rodzinna jest jedynym sensowym sposobem na poradzenie sobie z problemami. https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczn ... -rodzinna/ tutaj mozna skorzystac z tego rodzaju uslug, maja naprawde swietnych specjalistów

fabianuś

Re: Psycholog rodzinny

Post autor: fabianuś »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://sensillo.pl/

ODPOWIEDZ