Profesjonalne lakiery do salonu

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Eunika-71
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 6:11

Profesjonalne lakiery do salonu

Post autor: Eunika-71 »

Witam serdecznie :) Jaką markę lakierów do paznokci i zdobień do nail artu polecacie? Chodzi mi oczywiście o profesjonalne kosmetyki, którymi mogłabym operować w moim salonie manicure :)
Awatar użytkownika
feliksa-79
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:02

Re: Profesjonalne lakiery do salonu

Post autor: feliksa-79 »

Ja jestem totalnie zakochana w marce victoriavynn.com i ich produktach. Mają dobrą cenę, wydajność no i przede wszystkim wysoką jakość. Mój zachwyt zresztą podzielają też klientki, które zawsze proszą o manicure z użyciem lakierów Victorii ;)
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Re: Profesjonalne lakiery do salonu

Post autor: depti »

Mogę ci polecić profesjonalny lakier do paznokci od firmy Cuccio https://cuccio.pl/klasyczne-lakiery-do-paznokci. Idealnie sprawdzają się w salonach kosmetycznych mojej przyjaciółki. To dzięki niej mam go w domu. Nawet nowicjuszka idealnie do nałoży, bardzo łatwo się rozprowadza i jest trwały. Wypróbowałam już klasyczne lakiery oraz hybrydy.
iśka

Re: Profesjonalne lakiery do salonu

Post autor: iśka »

Eveline ma fajne paznokciowe produkty a ich odżywki jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Ostatnio robiłam sobie kurację tym naturalnym utwardzaczem Bio Power i jestem zadowolona z efektów. płytka paznokcia super się utwardziła, paznokcie przestały się łamać i są wyraznie mocniejsze.
ODPOWIEDZ