Komfortowa wentylacja

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kordula_76
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 13:19

Komfortowa wentylacja

Post autor: kordula_76 »

Cześć! Jak sądzicie, w jaki sposób można podnieść komfort wentylacji? Słyszałam, że w tym zakresie najlepszym rozwiązaniem jest gruntowny wymiennik ciepła. Macie może więcej informacji na ten temat? Nie ukrywam, że byłabym skłonna zainwestować, a wy?
soniaa

Re: Komfortowa wentylacja

Post autor: soniaa »

A ja właśnie chcę postawić też na takie rozwiązania, jak wentylacja . Myślę, że jest to świetne rozwiązanie, bo w ten sposób można ogrzewać dom i przede wszystkim cieszyć się świeżym powietrzem bez ograniczeń.
estelaa

Re: Komfortowa wentylacja

Post autor: estelaa »

No to ja zastanowiłabym się nad takim rozwiązaniami jak rekuperator od NOXA. Słyszałam, że u nich można dostać coś naprawdę dobrego, co sprawdza się niezawodnie w swojej roli... Przede wszystkim ich wentylacja dostarcza odpowiednie ciepło, oczyszcza powietrze.
pastelek

Re: Komfortowa wentylacja

Post autor: pastelek »

Przyznam szczerze, że od dawien dawna chcemy w firmie posiadać system wentylacji. Na szczęście na tej stronie internetowej https://www.stiebel-eltron.pl/pl/produk ... racja.html udało nam się znaleźć firmę, która zajmuje się tego typu usługami. Mają świetnych fachowców i dobre produkty. Wiem o tym, bo znajomy tam zamawiał pompę ciepła i był bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ