Dobry i szybki internet w Białymstoku

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Manita

Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Manita »

Drodzy moi jest tu ktoś z Białegostoku ? Przeprowadziłam się tu jakiś czas temu i obecnie jestem na etapie poszukiwania sprawdzonego dostawcy internetu. Zależy mi na światłowodzie i dużej prędkości. Z góry dziękuje za pomoc :)
Białek

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Białek »

melduje się! :) a gdzie dokładnie w tym Białymstoku mieszkasz? Z podaną lokalizacją będzie łatwiej coś konkretnego doradzić tym bardziej, ze szukasz konkretnie światłowodu.
Mąnita

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Mąnita »

a jasne - mieszkam na ulicy ul. 42 Pułku Piechoty. Z góry dziękuje, będę wdzięczna za wszystkie informacje i pomoc :)
Białek

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Białek »

Mąnita pisze: ↑05 paź 2020, 12:33 a jasne - mieszkam na ulicy ul. 42 Pułku Piechoty. Z góry dziękuje, będę wdzięczna za wszystkie informacje i pomoc :)
no to jestesmy sąsiadami :) na pewno Elpos ma w tej lokalizacji światłowód, sam korzystam :) polecam bo usługi są stabilne, ceny abonamentów niewielkie, obsługa też bardzo sprawna i pomocna. Ich sieci są monitorowane przez całą dobę więc w razie jakichkolwiek usterek wszystko naprawiają od ręki :)
Mąnita

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Mąnita »

ooo bardzo Ci dziękuje za informację, już patrze na ofertę. Fajnie, ze ten światłowód tu jest, na tym mi najbardziej zależało :)
Białek

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Białek »

spoko spoko nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać :) daj znać jak coś uda się załatwić :)
Mąnita

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Mąnita »

udało się udało, od 1 grudnia zaczynamy współpracę :)
Białek

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: Białek »

Mąnita pisze: ↑15 lis 2020, 15:54 udało się udało, od 1 grudnia zaczynamy współpracę :)
o no to świetnie, jesteś zadowolona ? ostatnio mój młodszy brat się do nich przenosił i załapał się na promocję świąteczną więc płaci jeszcze mniej za pakiet telewizji i internetu. fajna opcja :)
Awatar użytkownika
pelargonia
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:18

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: pelargonia »

U mnie jest najlepszy dostawca usług internetowych i ja bym tego dostawcy przynajmniej na razie na innego nie zamieniła. Wiadomo że szybkie łącze to podstawa dla wszystkich domowników, oferta dostawców internetowych i telewizyjnych może być jednak bardzo zróżnicowana.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: demka »

nternet światłowodowy cechuje się ogromną przepustowością, dlatego pozwala cieszyć się dużą prędkością pobierania. Wiem co mówię, bo przerabiałam już różne rozwiązania i szczerze mogę wam powiedzieć, że Światłowód wrocław to dla mnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, które doceniam każdego dnia.
mishell

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: mishell »

W sumie to nawet wiem gdzie możecie się zgłosić, jak interesuje was naprawdę dobry i niedrogi internet białystok. A dokładnie chodzi mi tutaj o firmę KOBA - kojarzycie? Ja sama do nich tez chcę się zgłosić, ponieważ mam problem z internetem, że mam wolny. A ich ponoć jest naprawdę szybki...

biblioteka krzeszowice
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Dobry i szybki internet w Białymstoku

Post autor: lilia »

Wydaje mi się, że doskonałą alternatywą dla usług internetowych i telewizyjnych jest skorzystanie z niniejszej strony https://inea.pl . Tam można odnaleźć atrakcyjne oraz wysokiej jakości pakiety w przystępnych cenach. Jeśli zależy Wam na tego rodzaju usługach, moim zdaniem ta firma proponuje najkorzystniejsze stawki.
ODPOWIEDZ