Apteka internetowa - jaka?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 28
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:46

Apteka internetowa - jaka?

Post autor: gwiazdka »

Kupujecie leki w aptekach internetowych? W aptece można znaleźć leki bez recepty, suplementy diety, naturalne kosmetyki, produkty dla mam i kobiet w ciąży, jak i sprzęt medyczny, leki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Można tam kupić wszystkie niezbędne leki które pomogą nam przetrwać trudne czasy. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:24

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: pestka »

Właśnie też szukam dobrej apteki, bo muszę dla siebie kupić pewien produkt na blizny. Może mi polecicie co na blizny po oparzeniu jest dobre? Jaki kupić krem, który przyspieszy regenerację skóry i ochronią ją przed dodatkowymi podrażnieniami. Co przykładowo powiecie na Octenicare?
Awatar użytkownika
lilka
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2020, 21:41

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: lilka »

Chyba nie ma osoby, która by nie robiła zakupów w aptece. Takie różne apteki internetowe coraz częściej cieszą się powodzeniem, jest w nich szeroki asortyment i często ceny bardziej atrakcyjne. A problemy mogą być różne, na przykład stan zapalny na skórze i wówczas najlepiej dobrać coś odpowiedniego i skutecznego przede wszystkim.
ODPOWIEDZ