Małżeństwo

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
jeśli

Małżeństwo

Post autor: jeśli »

Psychoterapia małżeństw - czy ktoś z Was się zdecydował na taką pomoc? Czy taka terapia może uchronić małżeństwo przed rozwodem? Kiedy warto zdecydować się na taki krok?
mońka

Re: Małżeństwo

Post autor: mońka »

Jeśli dwie strony chcą to wszystko się da. A już z pewnością trzeba próbować. Są różne problemy w związku, w moim takim był seks. Nie że chcieliśmy się rozwodzić, ale brak skutecznego zabezpieczenia był dla mnie problemem. Stąd decyzja po rozmowie z ginekologiem o antykoncepcji. Belara którą biorę odmieniła moje nastawienie do zbliżeń, nie ta ja powiem szczerze.
Weronikaś

Re: Małżeństwo

Post autor: Weronikaś »

Wraz z mężem skorzystaliśmy z pomocy Psychomedic Warszawa. Po wielu latach związku wpadliśmy w rutynę, nie potrafiliśmy ze sobą rozmawiać. Ważne jednak było to, iż oboje zauważyliśmy problem i wspólnie zdecydowaliśmy się na podjęcie terapii. Trafiliśmy do bardzo dobrego specjalisty, który dość szybko zdobył nasze zaufanie. Terapia przyniosła bardzo dobre skutki, znów rozumiemy się bez słów, spędzamy razem wiele czasu i często rozmawiamy. Warto skontaktować się z kliniką pod numerem telefonu 22 253 88 88
Mężuś

Re: Małżeństwo

Post autor: Mężuś »

Małżeństwo to nie przelewki tylko coś co powinno trwać długie, długie lata. Jestem po pięćdziesiątce i w zeszłym roku doszło między mną, a żoną do punktu kulminacyjnego naszego kryzysu. Kocham żonę, dlatego dałem się, na początku oczywiście niechętnie, namówić na sesję u psychologa. Nie przypuszczałem, że kilka spotkań z psychoterapeutę ze Śródmieścia w Warszawie, aż tak odmieni moje życie i uda się zażegnać nasz kryzys.
Miłosz

Re: Małżeństwo

Post autor: Miłosz »

Hiszpańska mucha wprowadza sporo ciekawych i nowych doznań do sypialni. Myślę, że warto od czasu do czasu zainwestować i spróbować czegoś nowego, szczególnie że ten eliksir naprawdę potęguje doznania. Osobiście testowałem kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony z efektów.
Bożena

Re: Małżeństwo

Post autor: Bożena »

Na szczęście jeśli dzisiaj zmagacie się z jakimiś problemami, to przecież moglibyście już teraz skorzystać z najlepszego wsparcia terapeutycznego. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i umówić się na wizytę. Okazuje się, że taka pomoc mogłaby być niezbędna dla Waszego związku.
Miłoszek34

Re: Małżeństwo

Post autor: Miłoszek34 »

U mnie problemy z małżeństwem zaczynały się od łóżka. Miałem poważny męski problem z "gotowością" do działania.
Potem unikałem zbliżeń, a żona nie wiedziała z jakiego powodu i dopisywała sobie do tego swoje ideologię.
Myślała że mam kochankę, pomógł mi sex telefon - https://sextelefon.org :D
Dzwoniłem tam do dziewczyn i zabawiałem się sam, zyskując tym samym pewność siebie. Okazało się, że impotencja była problemem ze stresu, a Panie mi z tym pomogły.
Od teraz w związku mi się układa i już nie używam seks telefonu i wieczory spędzam z żoną! :twisted:
weruś4333

Re: Małżeństwo

Post autor: weruś4333 »

Czy jako małżeństwo korzystacie z wielu różnych informacji związanych ze sferami intymnymi? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://www.strefanamietnosci.pl/ , bo wydaje mi się, że można znaleźć tam wiele różnych informacji. Korzystajcie, sprawdzajcie!
ODPOWIEDZ