wesele

Praktyczny poradnik, jak wystawiać faktury. Proste programy, instrukcje.
vrócka

wesele

Post autor: vrócka »

Wiecie co, myślę sobie, że taka rocznica ślubu to jest coś, to może dobra fotografia ślubna warszawa wam się przyda? Mam wrażenie, że to będzie jedna z lepszych opcji, ale oczywiście chętnie i wym możecie zgłaszać. Po prostu taka sesja rocznicowa może być naprawdę fajną pamiątką, szczególnie dla rocznic, które się będą przede wszystkim organizowane hucznie, z dużą liczbą gości.
Śmerfetka29

Re: wesele

Post autor: Śmerfetka29 »

Myślę ,że od sali na wesele najlepiej zacząć organizacje tego bardzo ważnego wydarzenia , no może wcześniej trzeba by było ustalić listę gości weselnych .To bardzo ważne bo od ilości gości będą po części uzależnione nasze dalsze działania. Zadbajcie też o piękne dekoracje. Zresztą spraw do załatwienia jest całe multum. Jeśli czujecie ,że możecie mieć jakiekolwiek problemy z realizacją niektórych zadań myślę ,że dobrze się wspomóc kimś kto się na tym zna. Z pewnością są to firmy takie jak ta - pełen profesjonalizm i lata doświadczeń. To o czymś świadczy.
zagwózdka

Re: wesele

Post autor: zagwózdka »

Sesje upamiętniające tego typu wydarzenia to zawsze bardzo dobry pomysł - zdjęcia, zwłaszcza te wywołane, to najlepsza pamiątka! Jeśli ktoś chce zrobić sobie sesję ślubną, rocznicową lub rodzinną to polecam Zakład fotograficzny Fotofinezja w Sosnowcu. Wykonywali dla mojej rodziny sesje z różnych okazji i zawsze wychodziły pięknie, a sami fotografowie wykazywali się dużą kreatywnością i profesjonalizmem. Naprawdę można na nich liczyć. :)
Lućka

Re: wesele

Post autor: Lućka »

Ustalcie listę gości weselnych a dopiero później zacznijcie załatwiać wszystkie inne sprawy - w tym salę weselną, bo to chyba najważniejsza rzecz . Oczywiście priorytety są też różne, bo jeśli jesteś osobą wierzącą i w takim obrządku będziecie zawierać małżeństwo to ważną sprawą jest także odbycie spowiedzi przedślubnej. Zajrzyjcie tutaj - do tego bloga a dowiecie się kiedy należy odbyć taką spowiedź i co podczas takiej spowiedzi należy powiedzieć.
wikł

Re: wesele

Post autor: wikł »

No ja na taką sesję musiałam postawić na dobry makijaż, mój ślubny nie był dobry, byłam u kosmetyczki, która spaprała robotę, dlatego na sesję umówiłam się do kogoś innego. Tym razem wybrałam gabinet kosmetyczny Si Bella SPA https://www.sibella.pl/oferta/makijaz/35-makijaz w Warszawie, który serdecznie polecam. Makijaż zrobili mi idealny, wszystko na skórze wytrzymało bardzo długo, wyglądałam świeżo, młodo i promiennie, cenowo wyszło korzystnie, zdecydowanie warto się do nich wybrać.
Tereśka

Re: wesele

Post autor: Tereśka »

Jeśli planujecie swoje wesele to na pewno bardzo ważnym elementem wyboru będzie sala weselna. Małopolska może pochwalić się między innymi Hotelem Łysoń, który znajduje się w Inwałdzie. Oferują oni 3 różne sale weselne oraz mnóstwo miejsc noclegowych dla swoich gości w bardzo dobrych cenach. Również w menu każdy znajdzie coś dla siebie i gości. Sale są bardzo estetycznie wykonane i posiadają klimatyzację.
ccććc

Re: wesele

Post autor: ccććc »

Moi rodzice świętowali niedawno 30 rocznice ślubu i wyprawiliśmy im wielką imprezę. Urządziliśmy ją w Sali z Klasą https://salazklasa.pl/organizacja-przyj ... osciowych/ pod Warszawą w Pruszkowie. Zaprosiliśmy całą rodzinę, zatrudniliśmy fotografa, no i kapelę. Zrobiliśmy im w zasadzie drugie wesele i byli bardzo szczęśliwi. Ta sala okazała się być idealna, mają dobre ceny, smaczne jedzenie, profesjonalną obsługę, polecam.
łyki8

Re: wesele

Post autor: łyki8 »

vrócka pisze: ↑02 lip 2021, 13:01 Wiecie co, myślę sobie, że taka rocznica ślubu to jest coś, to może dobra .... wam się przyda? Mam wrażenie, że to będzie jedna z lepszych opcji, ale oczywiście chętnie i wym możecie zgłaszać. Po prostu taka sesja rocznicowa może być naprawdę fajną pamiątką, szczególnie dla rocznic, które się będą przede wszystkim organizowane hucznie, z dużą liczbą gości.
Gdzie organizujecie?

___
Detektor pola 5G
maćko9494

Re: wesele

Post autor: maćko9494 »

vrócka pisze: ↑02 lip 2021, 13:01 Wiecie co, myślę sobie, że taka rocznica ślubu to jest coś, to może dobra ..] wam się przyda? Mam wrażenie, że to będzie jedna z lepszych opcji, ale oczywiście chętnie i wym możecie zgłaszać. Po prostu taka sesja rocznicowa może być naprawdę fajną pamiątką, szczególnie dla rocznic, które się będą przede wszystkim organizowane hucznie, z dużą liczbą gości.
Tez właśnie szukamy
Sławomir

Re: wesele

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://wasowo.pl/imprezy-okolicznosciowe/ , na której znajdziecie przepiękny hotel pod Poznaniem, w którym mozecie zorganizować spotkanie rodzinne lub firmowe. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: wesele

Post autor: traper »

Akurat kiedy już mówimy o przyjęciu weselnym to ja jestem wręcz przekonany, że musi to być impreza gdzie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nawet całkiem niedawno ja także czytałem na stronie https://zamowprezent.pl/podziekowania-d ... -na-weselu w jaki sposób warto jest podziękować dla rodziców podczas wesela. W końcu jest to niezwykle istotna sytuacja i moim zdaniem musi to być prezent ponadczasowy który będzie kojarzył się z tą sytuacją.
pysiaa

Re: wesele

Post autor: pysiaa »

No tak organizując wesele wszystko bierze się pod uwagę... To co na pewno wiele osób zastanawia, to na pewno ile trzeba wydać przykładowo na dj-a? Też dotychczas nie widziałam, ale znalazłam artykuł https://djjerzman.pl/ile-musimy-zaplaci ... zas-wesela i tam sporo piszą na ten temat - także możecie tam wbijać.
Awatar użytkownika
pelargonia
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:18

Re: wesele

Post autor: pelargonia »

Jak organizujecie wesele i nie macie jeszcze wybranego samochodu do ślubu to przeczytajcie tego bloga https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... -to-robic/ bo tu jest opisane co zrobić żeby wynająć idealny samochód na takie okazje i nie tylko takie. Można też wynająć samochód na przykład na sesję zdjęciową czy podróż poślubną :)
ODPOWIEDZ