Strona 1 z 1

Węże gumowe - do wody, paliwowe etc.

: 25 mar 2020, 14:44
autor: senegal
Witam,
Ze swojej strony chciałem Wam polecić dystrybutora charakterystycznych elementów - węży gumowych i PCV. Pomyślałem, że komuś przyda się na firmę https://jargum.pl/, bo to jednak lider na rynku, w dziedzinie takich węży jak np. do wody i powietrza, paliwowych, strażackich, wentylacyjnych, ssawnych, ogrodniczych. Dodatkowo, w ich ofercie niezbędne elementy montażowe: złącza, obejmy, opaski.

Re: Węże gumowe - do wody, paliwowe etc.

: 06 lip 2020, 20:20
autor: traper
W sumie ja samych wężów gumowych to rzadko kiedy używam i zarazem nie potrzebuję ich w większych ilościach. Natomiast dużo innych wyrobów z gumy zawsze mam od https://powerrubber.com/ i jestem zdania, że jest to zdecydowanie najlepsze miejsce z takimi przedmiotami. W końcu nie zawsze znajdziemy oringi lub maty tak wysokiej jakości.

Re: Węże gumowe - do wody, paliwowe etc.

: 19 sie 2020, 12:20
autor: traper
Na dobrą sprawę moim zdaniem również bardzo przydatne są maty gumowe https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ które mają bardzo szerokie zastosowanie. Tym bardziej, że przecież mogą one być przydatne w wielu firmach czy nawet w klubach fitness. Najważniejsze jest to, ze dzięki nim zapewniamy większe bezpieczeństwo.

Re: Węże gumowe - do wody, paliwowe etc.

: 24 lut 2021, 18:11
autor: gumową32
Ja bardzo polecam firmę płyty gumowe która zajmuje się gumowaniem bębnów, wałów i rolek. Możesz znaleźć też w ich ofercie wyroby prasowe gumowe, pasy gumowe. Amortyzatory gumowe ja zamówiła i są naprawdę super jakości i wykonanie było na czas i czena bardzo dobra.

Re: Węże gumowe - do wody, paliwowe etc.

: 22 lip 2021, 18:30
autor: zorka
Takie węże na pewno znajdziecie w ofercie producenta Power Rubber. Sami składaliśmy zamówienie na węże do paliw od nich. Przy wyborze takich produktów na pewno duże znaczenie ma jakość tworzyw z jakich są wykonane, dlatego warto wybierać te polecanego producenta. W ofercie firmy o której mówię znajdziecie węże jak i elementy uszczelnienia technicznego https://powerrubber.com/kat/pierscienie-osadcze/ . Mają ofertę godną uwagi.