Strona 1 z 1

Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 10 kwie 2019, 10:42
autor: Derrenia
Najlepsze biuro rachunkowe z okolic Halinowa? Zdecydowanie Księgowa-Halinów. Zajmuje się ona prowadzeniem księgowości dla firm małych i dużych a także obsługą kadrowo płacową. Biuro rachunkowe pomoże Ci równie wystawić faktury.

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 08 lip 2019, 16:31
autor: długa23
Skoro już mowa o księgowości i wystawianiu faktur, to moim zdaniem wszelkie prace związane z dokumentami najlepiej w firmie przeprowadzać w formie elektronicznej. Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu elektronicznego obiegu dokumentów, o którym mowa na przykład na stronie http://www.primesoft.pl/. Czy ktoś z Was korzysta właśnie z takiego rozwiązania w swoim przedsiębiorstwie?

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 14 sie 2019, 9:18
autor: rita
Jeśli masz problem z księgowością zajrzyj na https://www.apbiznes.pl/ Znajdziesz tam bardzo dużo artykułow na temat finansów, księgowości itd. Sama często zaglądam na ten portal. Jest bardzo pomocny jeśli chodzi o biznes.

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 20 sie 2019, 11:36
autor: Jessica
Na pewno przyda się także jakiś dobry system obiegu dokumentów. Polecam w tym celu zajrzeć na https://bs4.pl/funkcjonalnosci/niezawod ... -w-firmie/

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 08 wrz 2019, 19:27
autor: koala
Nam się udało świetną współpracę we Wrocławiu z jednym biurem nawiązać - https://superksiegi.pl/ I moim zdaniem biuro to bardzo wygodne i opłacalne rozwiązanie. Jednak co profesjonaliści to profesjonaliści

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 16 wrz 2019, 10:16
autor: jadika
Dla kogoś kto otwiera swój biznes, początki są trudne. Dlatego też warto szukać poradników na ten temat. O tym jak wystawiać FV i jak powinna wyglądać taka faktura dowiecie się z tego poradnika https://netto-brutto.eu/wystawianie-fak ... o-wygladac . Znajdziecie sporo informacji i wskazówek. Ja sama też mam swoją działalność, a nadal czytam wskazówki, bo nie wszystko jeszcze wiem.

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 02 paź 2019, 13:37
autor: plakowski90
Księgowosć nie jest trudna, ale nie ma sensu tracić na to czasu. Łatwo sie pomylic i ten czas lepiej jest wykorzystac bardziej produktywnie dlatego biuro rachunkowe jest fajną i niedroga opcją.
_____________________________
Biuro Rachunkowe Białystok

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 23 lis 2019, 20:53
autor: magnusek
Ja tam zdecydowałem się na księgową. Wyboru dokonałem poprzez ten profesjonalny artykuł http://gtg.katowice.pl/ .

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 29 sty 2021, 20:24
autor: maliśka
Na pewno warto korzystać z pomocy biura rachunkowego. Obawiam się, że nie nie znajdziecie takiego, które za was będzie wystawiło faktury. Trzeba to robić samodzielnie. Tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-gdansk/ sprawdźcie sobie ofertę. Mają tam sporo ciekawych propozycji dla każdego. Obsługują bowiem firmy z różnych branż.

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 11 lut 2021, 10:46
autor: Damlaś
Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad dobrym programem w firmie do wystawiania faktur elektronicznych .Faktury takie są znacznie wygodniejsze niz faktury w formie standardowej. Poza tym bardziej ekologiczne
https://www.edison.pl/e-faktura

Zerknijcie sobie tutaj

Firma oferuje wygodne rozwiazania w zakresie faktur elektronicznych.

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 18 lut 2021, 15:49
autor: buduś
Firma, która potrzebuje księgowych i zgłosi się do biura księgowego katowice Nex https://www.nex.katowice.pl/ , na pewno nie pożałuje. Miejsce to działa od wielu lat i pomaga osobom, które mają problem z rozliczaniem podatków, Dodatkowo wykonują bilansy roczne, śródroczne, spis z natury w dokumentach. Możecie im powierzyć każde zadanie.

Re: Biuro rachunkowe a wystawianie faktur

: 09 mar 2021, 7:49
autor: komarzyca
plakowski90 pisze: ↑02 paź 2019, 13:37 Księgowosć nie jest trudna, ale nie ma sensu tracić na to czasu. Łatwo sie pomylic i ten czas lepiej jest wykorzystac bardziej produktywnie dlatego biuro rachunkowe jest fajną i niedroga opcją.
Jeśli masz dobry program do wystawiania faktury online i zarządzania magazynem to wystawianie faktur nie jest wcale trudne, każdy bez problemu sobie poradzi