Strona 1 z 1

Tłumaczenia z języka chińskiego

: 15 lip 2021, 14:28
autor: Waniś
Wiecie jak trudno w naszym kraju znaleźć dobrego tłumacza z języka chińskiego? Wiadomo, że tego języka nie uczą w szkole tak jak angielskiego czy niemieckiego, ale jednak nie sądziłam, że może być to aż takie trudne. Długo szukałam, ale w końcu polecono mi szkołę języka chińskiego Nihao, gdzie tłumaczenia z języka chińskiego są na świetnym poziomie, dlatego, że zajmują się nimi rodowici Chińczycy.

Re: Tłumaczenia z języka chińskiego

: 21 lip 2021, 5:17
autor: długa23
Ja kiedyś słyszałam taką opinię, że język polski jest tak samo trudny dla obcokrajowców, jak dla nas chiński. Zgadzacie się z tym? A może są tutaj jakieś osoby z zagranicy, które uczą się polskiego? Jeśli tak, to polecam poczytać sobie o certyfikacie na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/certyfikat-z-jezyka-polskiego/. Może się on Wam przydać ;)

Re: Tłumaczenia z języka chińskiego

: 26 wrz 2021, 17:10
autor: traper
Ogólnie ja bardzo dużo korzystam z różnego rodzaju tłumaczeń i jestem zdania, że mi na pewno kiedyś trafi się zlecenie tłumaczenia języka chińskiego. Na ten moment mogę każdemu polecić zapoznanie się z fajnym wpisem https://dogadamycie.pl/blog/tlumaczenia ... nferencje/ gdyż tak naprawdę tłumaczenia spotkań online są również bardzo fajne.

previous page