Strona 1 z 1

Urządzanie kuchni

: 05 sty 2021, 7:51
autor: Kłost
Niedługo przeprowadzamy się do naszego domu i czeka przede mną ogromne wyzwanie, jakim jest urządzanie kuchni. Mam już wybranego stolarza, jeśli chodzi o płytki, kupię je w Cerdesign https://cerdesign.pl/promocje mają dział outlet, w którym płytki można kupić połowę taniej.

Re: Urządzanie kuchni

: 20 sty 2021, 1:11
autor: koleś
W sumie to nie ode mnie zależy, bo to narzeczona wszystko planuje, ale wydaje mi się, że niestety, ale rozwiązania tego rodzaju jak płytki z cegły to dziś klasyka i coś, co musisz mieć. Ja tak to widzę, ale jak wy to macie na oku? Jak to widzicie? Chętnie się o tym przekonam. Być może, czego nie wykluczam, się po prostu zainspirujecie.

Re: Urządzanie kuchni

: 08 lut 2021, 13:36
autor: Mielka
Meble na wymiar to dobry pomysł, warto na takie postawić. Dobrze sobie też przemyślcie rozmieszczenie wszystkiego. Tak na stronie https://chobotdesign.pl/blog-projektanc ... a-kuchnie/ będziecie mogli znaleźć wiele cennych porad dla urządzających kuchnie.

profesjonalni szkolenia

Re: Urządzanie kuchni

: 25 mar 2021, 22:25
autor: verbła
Pare tygodni temu poszłam na swoje, urzadzanie kuchni sprawiło mi bardzo dużo radości, o kazdy szczegół zadbałam. Długo się zastanawiałam nad okapem, w końcu wybrałam sprzęt od electrolux. Mój okap jest świetny, ma funkcję hob2hood, sam się włacza po zintegrownaiu z płytą kuchenną

Re: Urządzanie kuchni

: 06 kwie 2021, 14:45
autor: pony
W montażu różnych kuchennych instalacji i sprzętów z pewnością pomoże Wam pogotowie hydrauliczne, hydraulik w Krakowie: https://hydraulikon.pl/ . Polecam te usługi z własnego doświadczenia. Współpracowałam z tą firmą przy remoncie mojego mieszkania i byłam bardzo zadowolona z ich usług.

Re: Urządzanie kuchni

: 14 kwie 2021, 16:17
autor: Elisa
nowoczesny design, najczęściej teraz na takie rzeczy się stawia urządzając dom, kuchnie. Ja też planuje coś w ten deseń zrobić u siebie w domu. Rozglądałam się teraz na stronie https://www.ceneo.pl/Okapy za okapami, wiadomo że każdy, nawet najmniejszy detal jest bardzo ważny, bo robi się to raz na lata.

Re: Urządzanie kuchni

: 03 maja 2021, 18:32
autor: Lućka
Urządzanie nowej kuchni to całkiem przyjemne zajęcie .Wszystko też zależy od tego na ile ogranicza was budżet.Jeśli takich problemów nie macie to można puścić wodzę fantazji. Ważne jest przede wszystkim to by kuchnia się wam podobała no i co oczywiste była funkcjonalna.Zastanawiam się czy w waszych kuchniach jest miejsce na pralkę, czy raczej preferujecie dla niej miejsce w łazience. Na jednym z blogów - http://homeflow.pl/ znalazłam garść informacji w tym temacie.

Re: Urządzanie kuchni

: 24 maja 2021, 8:28
autor: Sławomir
Zakupy przez internet pozwalają oszczędzić mnóstwo wolnego czasu oraz jest to znacznie wygodniejsza forma zakupów, przynajmniej dla mnie. Osobiście mogę Wam polecić sklep internetowy z meblami - https://mebel4u.pl/jadalnia , z którego sam regularnie korzystam i bardzo cenię sobie ich produkty.

Re: Urządzanie kuchni

: 27 lip 2021, 9:01
autor: dżamila1
Na pewno w kuchni znaleźć się musi lodówka. Electrolux ma w ofercie serię MultiSpace, z którą warto się bliżej zapoznać. Taka lodówka zapewnia większą pojemność niż standardowe modele. Ja mam u siebie w domu lodówkę Electroluxa i jestem naprawdę zadowolona z tego sprzętu.

Re: Urządzanie kuchni

: 25 paź 2021, 8:25
autor: mamką
Czasami urządzanie mieszkania może przysporzyć nam wielu nieciekawych problemów. odsyłam was do jednej z moich ulubionych stron https://decorlovers.pl/oslonki-ozdobne- ... a-postaci/ teraz taka ciekawa firma doniczki może być również idealnym prezentem.

Re: Urządzanie kuchni

: 08 lis 2021, 21:47
autor: berenika
Z urządzeniem kuchni nie miałam problemu. Wiedziałam, że zarówno piekarnik, jak i płytę indukcyjną a nawet zmywarkę (QuickSelect) chcę mieć z Electrolux. Meble wybrałam pod sprzęty które chciałam mieć. No i wyszło idealnie.