Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Awatar użytkownika
Juliusz
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2019, 15:22

Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Juliusz »

Hej! Co sądzicie na temat adwokata http://kroladwokat.pl/? Warto skorzystać z jego usług? Zastanawiam się czy warto by było się z nim skontaktować odnośnie sprawy związanej z prawem rodzinnym. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
Cyryl
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2019, 20:44

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Cyryl »

Według mnie Król Adwokat to zdecydowanie najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Korzystałam z jego usług i dzięki jego profesjonalnej pomocy, cała sprawa zakończyła się pomyślnie.
Awatar użytkownika
meria
Posty: 93
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:32

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: meria »

Ja ze swojej strony mogę polecić wam https://www.strojekkancelaria.pl/ - to świetny specjalista, z doświadczeniem, wiedzą i zawsze zaangażowany w powierzoną sprawę. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym czy nawet administracyjnym. Też miałam okazję korzystać z jego usług podczas sprawy o alimenty. Cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na tego specjalistę.
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:31

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Majkaaa »

Wiem, że prawem rodzinnym zajmuje się też Pan Tomasz Tomaszczyk z JST i to z powodzeniem. Jest konkretny, rzetelny, ma wiedzę i doświadczenie. Służy dużym wsparciem i co fajne, jest otwarty na konsultacje online.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:45

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: AnitaT »

Majkaaa pisze: ↑11 maja 2020, 12:10 Wiem, że prawem rodzinnym zajmuje się też Pan Tomasz Tomaszczyk z JST i to z powodzeniem. Jest konkretny, rzetelny, ma wiedzę i doświadczenie. Służy dużym wsparciem i co fajne, jest otwarty na konsultacje online.
A to prawda. Choć specjalizuje się w prawie pracy to z prawem rodzinnym również ma do czynienia i cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów więc na pewno warto spróbować.
Awatar użytkownika
borówka
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2020, 17:47

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: borówka »

polecam Tomasza Tomaszczyka, prawnik prawa pracy, ale jednocześnie z ogromnym doświadczeniem w sprawach prawa rodzinnego czy majątkowego, na pewno będzie potrafił udzielić porady lub poprowadzić Państwa sprawę
Awatar użytkownika
mnich33
Posty: 5
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:00

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: mnich33 »

Zerknij do http://adwokat-czwakiel.pl . Wydaje mi się, że takie właśnie propozycje adwokatce będą Ci przydatne, rozwiązują każdą sprawę indywidualnie. Podchodzą do każdej sytuacji z odpowiednim podejściem, aby dobrze rozwiązać sprawę.
Awatar użytkownika
Kris88
Posty: 7
Rejestracja: 04 cze 2020, 17:14

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Kris88 »

Pan Tomaszczyk faktycznie zajmuje się też prawem rodzinnym i wiem, że cieszy się dużym powodzeniem, więc na pewno warto spróbować umówić spotkanie, choćby przez skypa- wiele spraw własnie tak można z nim skonsultować a to bardzo wygodne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 28
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:46

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: gwiazdka »

Myślę, że warto szukać sprawdzonej kancelarii takiej jak ta: www.zachowekpoznan.pl. Doświadczeni prawnicy najlepiej wiedzą, co robić w takich skomplikowanych sprawach na przykład związanych ze spadkiem i spisywaniem testamentu. Nie jest to łatwe. Prawo często się zmienia dlatego ktoś, kto nie ma doświadczenia i wiedzy sam sobie z tym nie poradzi. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą i zaoszczędzić czas i nerwy na szukaniu informacji.
Awatar użytkownika
lilka
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2020, 21:41

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: lilka »

Jak dla mnie adwokat Łukasz Węgłowski to osoba, której można powierzać sprawy dot. prawa rodzinnego. Jego kancelaria adwokacka Węgłowski w Szczecinie i Kamieniu Pomorskim działa w całym woj. zachodniopomorskim. Człowiek z wiedzą, doświadczeniem i dużym zaangażowaniem w sprawę którą się zajmuje.
Awatar użytkownika
DarooW
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2020, 15:49

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: DarooW »

A kancelaria JST i Pan Tomaszczyk? Słyszałem, że zajmuje się też własnie prawem rodzinnym. Wiem, że kolega konsultował z nim swoją sytuację i był bardzo zadowolony z porad.
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2020, 14:45

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Martyna28 »

To prawda, Pan Tomaszczyk zajmuje się także prawem rodzinnym i cieszy się dużym powodzeniem. Konkretny, rzetelny, zaufany i po prostu ludzki w kontaktach. Dobrze mieć takie wsparcie po swojej stronie.
Awatar użytkownika
penny
Posty: 41
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:43

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: penny »

Warto zwrócić się po pomoc do kancelarii Kłodziński. Pan Piotr, to prawdziwy specjalista w tym zakresie i jest to jeden z lepszych radców prawnych z Warszawy. Jest to nie tylko moje zdanie, ale także wielu moich znajomych.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 15:57

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Olkka »

Martyna28 pisze: ↑10 lip 2020, 14:48 To prawda, Pan Tomaszczyk zajmuje się także prawem rodzinnym i cieszy się dużym powodzeniem. Konkretny, rzetelny, zaufany i po prostu ludzki w kontaktach. Dobrze mieć takie wsparcie po swojej stronie.
Też tak słyszałam. Sama akurat korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk z zakresu prawa pracy i byłam bardzo zadowolona z udzielonej porady.
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:59

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: tereska »

W Trójmieście chyba najbardziej skuteczny i ludzki jest mec. Cejrowski, podpytaj choćby na ich Facebooku o Twoja sprawę. Warto

nx8
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:45

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: AnitaT »

Faktycznie, jesli chodzi o Warszawę i okolice to śmiało można zgłaszać się do Pana Tomaszczyk. Ma doświadczenie, ogromną wiedze i obycie a przy tym jest przyjazny i życzliwy w kontaktach.

diagnostyka komputera everest
Małgorzata

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Małgorzata »

Też jestem z Warszawy i ja z kolei korzystałam z porady kancelarii http://www.adwokat-skiba.pl/. Ogromna wiedza i doświadczenie, jeśli chodzi o prawo rodzinne, a ceny jak na stolicę uczciwe.

ngk bkr
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: ann »

Śluby, wesela, to się planuje, ale rozwodu już nie. Życie jednak pisze różne scenariusze i trzeba się po prostu z tym zmierzyć. Zawsze lepiej z adwokatem, to nie ma o czym mówić. Tym bardziej jeśli są dzieci, o ich opiekę i zabezpieczenie w szczególności należy zadbać. Można sprawdzić samemu opinie Lazer Hudziak żeby się przekonać, że właśnie tej kancelarii warto zaufać i powierzyć takie sprawy. Oprócz wiedzy i doświadczenia dają duże wsparcie, które jest według mnie niezmiernie ważne.
Awatar użytkownika
koala
Posty: 59
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:22

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: koala »

Polecam kontakt z kancelaria Weglowski. Osobiscie mecenas Weglowski zajmowal sie moja sprawa alimentacyjna. Duze wsparcie, ogromna wiedza i naprawde bezbolesnie udalo sie przejsc przez proces i wygrac
Aśka

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Aśka »

Prawem rodzinnym zajmuje sie też Pan Tomaszczyk z JST. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Jest rzetelny, konkretny i zaangażowany. Poważnie traktuje każdego swojego klienta.
Zośka

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Zośka »

Aśka pisze: ↑05 gru 2020, 18:58 Prawem rodzinnym zajmuje sie też Pan Tomaszczyk z JST. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Jest rzetelny, konkretny i zaangażowany. Poważnie traktuje każdego swojego klienta.
A to prawda. Sama miałam okazję korzystać z pomocy Pana Tomasza i śmiało mogę go polecić. Warto miec kogos takiego po swojej stronie.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: traper »

Moim zdaniem jak najbardziej prawo rodzinne jest bardzo ważne i zarazem trochę skomplikowane. Ja także po przeczytaniu wpisu https://prawoprosto.pl/jak-sporzadzic-testament/ wiem również już jak należy sporządzić testament, gdyż moim zdaniem jest to bardzo istotna kwestia.
Staśko

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Staśko »

Faktycznie, Pan Tomaszczyk cieszy się dobrymi opiniami. Każdego swojego klienta traktuje poważnie i podchodzi do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, jest rzetelny a jego działania skuteczne. Fajne jest to, że udziela porad online, w dzisiejszych czasach to bardzo wygodne.
Paweł

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Paweł »

W takim wypadku przydatna będzie pomoc prawna Świdnica. Z wielkim zaangażowaniem rozwiązują sprawy związane z prawem rodzinnym, dzięki czemu nie trzeba przejmować się nieznajomością prawa. Adwokat zajmie się kompleksowo sporządzeniem pism, oraz zastępstwem procesowym. Stwarza to dużo większe szanse na wygranie każdej sprawy.
KaŚ

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: KaŚ »

Staśko pisze: ↑07 lut 2021, 15:45 Faktycznie, Pan Tomaszczyk cieszy się dobrymi opiniami. Każdego swojego klienta traktuje poważnie i podchodzi do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, jest rzetelny a jego działania skuteczne. Fajne jest to, że udziela porad online, w dzisiejszych czasach to bardzo wygodne.
To prawda, choć mnie akurat Pan Tomasz pomagał w zakresie prawa pracy to jednak bardzo dobrze się z nim współpracowało. Konkretne porady, rzetelne podejście.
pukło

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: pukło »

Przykre, że czasami mamy takie problemy z rodzinami, że trzeba udać się do prawnika, radcy czy adwokata. Ja np preferuje usługi w Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając tutaj jeszcze mnie nigdy nie zawiedli. Zawsze starają się rozwiązać sprawę, szukają czegoś co też mnie pomoże przez ten proces sądowy przejśc. Ja bardzo polecam.
Kłecz

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: Kłecz »

Jeśli chodzi o prawo rodzinne to polecam się zgłosić do Pana Michała Gajdy https://gajda-adwokat.pl/ To naprawdę niesamowity specjalista w tej dziedzinie. Na pewno Ci pomoże i doradzi. Moim zdaniem ciężko będzie znaleźć kogoś lepszego. Ale to moja opinia tylko
aśkaa

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: aśkaa »

Moim zdaniem warto skontaktować się z dobrym i sprawdzonym prawnikiem. Jedną z najlepszych kancelarii jest https://ekancelaria.tv/ . Świadczą oni bardzo dobre i skuteczne porady online, więc załatwicie wszystko zdanie. A cena za taką usługę nie jest w ogóle wygórowana.
łenocoty

Re: Prawo rodzinne – pomoc adwokata

Post autor: łenocoty »

Polecam, zdecydowanie tą kancelarię z Łodzi http://www.lodz-adwokat.pl/ , do spraw rodzinnych, podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. Tutaj zawsze liczyło się doświadczenie i zaangażowanie, tylko połączenie tych dwóch działań może dać szybkie efekty, w końcu szybsza rozprawa, to często mniej stresu i mniej negatywnych emocji.
ODPOWIEDZ