MUM opinie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
AnkaPoliśka

MUM opinie

Post autor: AnkaPoliśka »

Cześć wszystkim :) jestem w klasie maturalnej i powoli już zaczynam myśleć o tym co będę robić w przyszłości. Na pewno chcę iść na kierunek medyczny ( na chwilę obecną biorę pod uwagę położnictwo lub pielęgniarstwo). Zrobiłam już research i wiem, że te kierunki są na MUM-ie . szukam opinii na temat tej uczelni.
dżoana

Re: MUM opinie

Post autor: dżoana »

Ja co prawda nie pomogę ale wielki szacun za to, ze chcesz iść w tym kierunku. Teraz jak widać brakuje specjalistów tego typu więc fajnie, ze jeszcze czujesz w sobie takie powołanie i chcesz pomagać ludziom. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało :)
węrcia

Re: MUM opinie

Post autor: węrcia »

Ta uczelnia to dobry wybór, Mazowiecka Uczelnia Medyczna to jedna z lepszych uczelni medycznych nie tylko w Warszawie ale moim zdaniem w skali kraju. Ja jestem tu teraz na drugim roku na pielęgniarstwie :) jak masz jakieś konkretne pytania daj znać postaram się pomóc :)
AnkaPoliśka

Re: MUM opinie

Post autor: AnkaPoliśka »

węrcia pisze: ↑14 paź 2020, 13:34 Ta uczelnia to dobry wybór, Mazowiecka Uczelnia Medyczna to jedna z lepszych uczelni medycznych nie tylko w Warszawie ale moim zdaniem w skali kraju. Ja jestem tu teraz na drugim roku na pielęgniarstwie :) jak masz jakieś konkretne pytania daj znać postaram się pomóc :)
bardzo Ci dziękuje za informacje :) ja się skłaniam własnie do tego by tu składać papiery a takie opinie tylko mnie w tym utwierdzają :) powiedz mi jak z zajeciami, czy wszystkie odbywaja sie na miejscu czy gdzieś też w ośrodkach zewnętrznych? jak wykładowcy? ciężko jest ?

przekładniki prądowe nn abb
węrcia

Re: MUM opinie

Post autor: węrcia »

wiesz co to dość wymagający kierunek więc nauki jest sporo ale jesli Cię to ,,kręci" to nie będzie to dla Ciebie żaden problem :) wykładowcy okej, bardzo doświadczeni w tym co robią, potrafią przekazywać wiedzę w przystepny sposob. jest duzo zajęć praktycznych, także w placówkach medycznych, które współpracują z uczelnią.
AnkaPoliśka

Re: MUM opinie

Post autor: AnkaPoliśka »

no kręci mnie kręci, inaczej bym się tu nie pchała :) będę na bięzaco śledzić info na ich stronie, mam nadzieje, ze pandemia się niebawem skończy i będzie okazja do odwiedzenia uczelni na dniach otwartych jak tylko będę znów organizowane :)

brimarex rc
węrcia

Re: MUM opinie

Post autor: węrcia »

no tak to fakt, teraz ta nauka jest dość specyficzna bo zajęcia głównie odbywają się zdalnie no chyba, ze jest to praktyka to wtedy normalnie się spotykamy i ćwiczymy :) obyś Ty mogła już uczyć się w normalnym systemie od października 2021 :)
AnkaPoliśka

Re: MUM opinie

Post autor: AnkaPoliśka »

węrcia pisze: ↑17 lis 2020, 8:21 no tak to fakt, teraz ta nauka jest dość specyficzna bo zajęcia głównie odbywają się zdalnie no chyba, ze jest to praktyka to wtedy normalnie się spotykamy i ćwiczymy :) obyś Ty mogła już uczyć się w normalnym systemie od października 2021 :)
no to prawda czasy są trudne i wszystko trzeba dostosować by było bezpiecznie. Tak czy siak dla mnie najważniejsze by zacząć bez względu na formę :) raz jeszcze dziękuje za pomoc :)
ODPOWIEDZ