Najlepszy adwokat z Łodzi

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Awatar użytkownika
Juliusz
Posty: 10
Rejestracja: 13 cze 2019, 15:22

Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Juliusz »

Jakiego adwokata z Łodzi polecacie? Znajoma polecała mi Pana Adriana Króla. Czy ktoś z Was miał okazję z nim współpracować? Jak oceniacie jego kompetencje?
Awatar użytkownika
Ruta_68
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:39

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Ruta_68 »

Według mnie Król Adwokat to jedna z najlepszych kancelarii adwokackich. Adrian Król to doświadczony człowiek, który specjalizuje się w sprawach karnych . Dzięki jego pomocy udało mi się wybronić z fałszywych oskarżeń. Polecam!
Awatar użytkownika
zakupysom
Posty: 33
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:34

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: zakupysom »

A ja z Łodzi mogę polecić tylko taką osobę - mecenas Mariusz Olężałek, niespotykane zaangażowanie od samego początku, ogromna widza w sprawach karnych - różnego typu. Ogromne doświadczenie w zatrzymaniach i aresztowaniach, często o nieludzkich godzinach pojawia się osobiście i nadzoruje wszystkie czynności - to ogromne wsparcie dla pokrzywdzonych, które nie czują się samotne w tak trudnej chwili.
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 90
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Jessica »

W problemach rozwodowych najlepiej sprawdzi się taki prawnik rozwodowy warszawa . Sam miałem okazję korzystać z tych usług i jak najbardziej polecam to każdemu. Według mnie nie ma lepszego adwokata do takich spraw. Ci specjaliści znają się na rzeczy i wiedzą jak rozwiązywać wszelki problemy w tych sprawach.
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.
Awatar użytkownika
demka
Posty: 80
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:31

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: demka »

Warto mieć kontakt do sprawdzonego adwokata, na którym można polegać. Ja korzystałem z usług adwokat głogów. Adwokat ten specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym i cywilnym. Wysoka jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do sprawy, oraz skuteczność - a to najważniejsze.
Awatar użytkownika
jadika
Posty: 30
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:47

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: jadika »

eżeli stać Cię na wynajęcie prywatnego, to oczywiście, że będzie to znacznie lepszy wybór. Przed sobą miałem trudną rozprawę i wątpię, że te z urzędu podołałby sytuacji. Ale jeśli nadal nie masz adwokata to zerknij sobie na kancelaria-kopko.pl zajął się moją sprawą i pomógł wygrać rozwód z orzeczeniem o winę, jego argumenty był tak trafione w punk, że nikt nie potrafił im zaprzeczyć.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 5
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:22

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Kalanss »

Wszystkim szukającym adwokatów z Łodzi chciałabym polecić branżowy serwis z ogłoszeniami kancelarii prawnych. Dzięki niemu zaoszczędzicie sporo czasu, nie będziecie musieli wyszukiwać kancelarii w wyszukiwarce Google, facebooku i bazach firm. Serwis ogłoszeniowy z listą ogłoszeń z tego miasta znajdziecie pod tym adresem https://dobryadwokat.pl/lista/miasto/lodz . Nie musicie dziękować :)

busy bydgoszcz holandia
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:31

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Majkaaa »

Ja mogę polecić z tym, ze z Warszawy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Specjalizuje się głównie w prawie pracy, ale też w prawie rodzinnym. Doświadczony, z dużą wiedzą , konkretny i rzetelny. Kogoś takiego na pewno warto mieć po swojej stronie.
Awatar użytkownika
parowko
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:35

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: parowko »

Szukasz dobrego adwokata? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą kancelarii kościelnej : https://adwokatkoscielny.pl/ Świadczy on wiele usług prawnych i chętnie udzieli niezbędnych porad w zakresie rozwodów oraz pomagają w uzyskaniu stwierdzenia o nieważności małżeństwa.

sofa rozkładana system belgijski
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 56
Rejestracja: 25 wrz 2019, 16:21

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: plakowski90 »

W jaki sposób wybieracie kancelarie prawne? Co charakteryzuje ze są "najlepsi"? Patrzycie na ich specjalizacje czy na co?
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2020, 15:57

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Olkka »

Czasem warto poszukać gdzieś dalej a znaleźć kogoś konkretnego, kto na prawdę pomoże. Zwłaszcza, że w dzisiejszej dobie internetu można wiele spraw załatwić własnie tak. Ja akurat mogę polecić kancelarię JST z Warszawy. Sama korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Konkretne wsparcie, Pan mecenas widać, ze ma dużą wiedzę i doświadczenie, od razu wiedział co robić.
Awatar użytkownika
pestka
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:24

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: pestka »

W Łodzi to ja nikogo nie znam, ale jak chodzi o Wrocław to tutaj najlepiej sprawdzi się Kancelaria Adwokacka Izabela Baran https://izabelabaran.pl . Oni posiadają spore doświadczenie i są naprawdę rzetelni. Każda sprawa jest przez nich dokładnie analizowana i zawsze do niej opracowują najbardziej optymalne rozwiązanie. Także na nich na prawdę można polegać.
Awatar użytkownika
Mielka
Posty: 24
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:17

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Mielka »

Nie trzeba w sumie szukać kogoś w waszym mieście jeżeli potrzebujecie porad prawnych:) Mi w sumie udało się znaleźć porady prawne udzielane online, warto sobie spróbować takiego rozwiązania. Sprawdźcie sobie tu ofertę od http://adwokat-nawojski.pl Oprócz standardowych usług prawnych proponują tu właśnie też porady prawne online.

spalony dąb
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:31

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Majkaaa »

Olkka pisze: ↑23 mar 2020, 16:00 Czasem warto poszukać gdzieś dalej a znaleźć kogoś konkretnego, kto na prawdę pomoże. Zwłaszcza, że w dzisiejszej dobie internetu można wiele spraw załatwić własnie tak. Ja akurat mogę polecić kancelarię JST z Warszawy. Sama korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Konkretne wsparcie, Pan mecenas widać, ze ma dużą wiedzę i doświadczenie, od razu wiedział co robić.
Również polecam Pana Tomaszczyk. W dzisiejszych czasach odległość to nie problem, akurat z Panem Tomaszem wiele rzeczy można załatwić przez skypa co jest bardzo wygodne. I moim zdaniem warto, bo na prawdę zna się na rzeczy i potrafi wszystko dokładnie objaśnić.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:45

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: AnitaT »

Z pomocy Pana Tomaszczyk również miałam okazję korzystać i byłam bardzo zadowolona. rzeczowe podejście, wszytsko jasno i konkretnie przedstawione, widać, że Pan Tomasz zna się na tym co robi i ma duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
bystra
Posty: 24
Rejestracja: 29 kwie 2020, 22:41

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: bystra »

Myślę, że warto abyście zerknęli sobie na stronę https://kancelaria-kopko.pl/epidemia-ko ... a-dziecko/ , ponieważ tam sporo informacji możecie uzyskać na temat niektórych problemów dotyczących prawa. Chociażby możecie dowiedzieć się odnośnie płacenia alimentów w czasach pandemii.
Awatar użytkownika
Kris88
Posty: 7
Rejestracja: 04 cze 2020, 17:14

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Kris88 »

AnitaT pisze: ↑20 maja 2020, 17:48 Z pomocy Pana Tomaszczyk również miałam okazję korzystać i byłam bardzo zadowolona. rzeczowe podejście, wszytsko jasno i konkretnie przedstawione, widać, że Pan Tomasz zna się na tym co robi i ma duże doświadczenie.
Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. My jako firma korzystamy z jego pomocy w zakresie prawa pracy i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Konkretne wsparcie, duża wiedza i obycie.
Awatar użytkownika
zakupysom
Posty: 33
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:34

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: zakupysom »

W Łodzi nie ma lepszej kancelarii niż ta https://mecenas-lodz.com.pl/, szczególnie jeśli mamy problemy w sprawach karnych. Kancelaria działa natychmiast, praktycznie całą dobę, jeśli mamy kłopoty świetnie odraczają lub przerywają odbywanie kary. To świetni pomocnicy nawet w trudnych sprawach takich jak udział w zorganizowanych grupach przestępczych. Kancelaria ma telefon czynny całą dobę, to również bardzo istotne wsparcie.
Awatar użytkownika
Martyna28
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2020, 14:45

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Martyna28 »

Również polecam Pana Tomaszczyk. W dzisiejszych czasach odległość to nie problem a on zdecydowanie zna się na rzeczy i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy.
Awatar użytkownika
GGumos
Posty: 27
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:02

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: GGumos »

Do dobrych adwokatów z Łodzi z pewnością zalicza się pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziecie do niej namiary. To bardzo dobry prawnik, działający w różnych gałęziach prawa. Z pewnością poprowadzi Waszą sprawę tak, że zakończy się sukcesem.
Awatar użytkownika
basialem
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2020, 12:08

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: basialem »

jeśli szukacie prawdziwego fachowca to Pan Mecenas Marcin Kurowski z Bielska-Białej jest tym adwokatem jakiego szukacie :) zobaczcie do niego na stronę http://kancelaria-kurowski.pl/.. polecam w 200%
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:31

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Majkaaa »

Ja mogę polecić ale z Warszawy, Pana Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy i ja akurat korzystałam z jego pomocy w tej dziedzinie. Konkretny, doświadczony, z dużą wiedzą. Widać, że zna się na rzeczy.

tajemnice różańca obrazki dla dzieci
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:45

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: AnitaT »

Majkaaa pisze: ↑08 sie 2020, 15:25 Ja mogę polecić ale z Warszawy, Pana Tomaszczyk. Specjalizuje się w prawie pracy i ja akurat korzystałam z jego pomocy w tej dziedzinie. Konkretny, doświadczony, z dużą wiedzą. Widać, że zna się na rzeczy.
Pana Tomaszczyk również mogę polecić. Ma ogromną wiedzę, służy konkretnym wsparciem i radą z wielu dziedzin.
wojewodą

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: wojewodą »

W Łodzi w sprawach karnych warto zwrócić się o pomoc do tej kancelarii https://mecenas-lodz.com.pl/ . Specjalizują się zarówno w trudnych sprawach jak i nieco łatwiejszych, do każdej z nich podchodzą jednak z równym zaangażowaniem. Często nawet w środku nocy pojawiają się na miejscu wykonywania czynności np. z udziałem prokuratora, to bardzo ważne, zapewnia odpowiednie wsparcie klientowi i pozwala reagować szybko w trudnej sytuacji.
Aśka

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Aśka »

A w jakiej dziedzinie? Mnie akurat Pan Tomaszczyk pomagał w zakresie prawa rodzinnego i byłam bardzo zadowolona z otrzymanego wsparcia.
Grześ

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Grześ »

My z Panem Tomaszczyk współpracujemy jako firma już kilka ładnych miesięcy i jestem bardzo zadowolony! Profesjonalne podejście, konkretny rady i duża skuteczność z jego strony.
Kaśka

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Kaśka »

Grześ pisze: ↑11 lis 2020, 16:33 My z Panem Tomaszczyk współpracujemy jako firma już kilka ładnych miesięcy i jestem bardzo zadowolony! Profesjonalne podejście, konkretny rady i duża skuteczność z jego strony.

To tak jak my! Pan Tomasz ratował nad już z niejednej wątpliwej sytuacji. Dobrze mieć kogoś takiego po swojej stronie.
Zośka

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Zośka »

Również znam Pana Tomaszczyk. Sama korzystałam z jego pomocy z tym, że z zakresu prawa rodzinnego i byłam zadowolona. Konkretne wsparcie i pomoc, duże zaangażowanie w sprawę.

ukryta prawda zięba
Małgosia

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Małgosia »

Jeżeli chodzi o Łódź, to niestety Ci nie pomogę, jednak najlepsza kancelaria adwokacka Wrocław, to kancelaria adwokacka Krzysztoporski. Pracują tam ludzie, którzy naprawdę potrafią pomóc i żadnej sprawy się nie boją, a to dzięki wiedzy, jaką posiadają. Bez problemu przygotują dla ciebie różnego rodzaju pisma, lub będą towarzyszyć Ci na rozprawie.
Paweł

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Paweł »

Warto zerknąć tez na Warszawę. Tutaj jest większy wybór a teraz większość prawników i tak udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem. Od siebie mogę polecić Pana Tomaszczyk z Kancelarii JST, który specjalizuje się w prawie pracy i ma tutaj ogromne doświadczenie.
Joaśka

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Joaśka »

Paweł pisze: ↑06 kwie 2021, 18:31 Warto zerknąć tez na Warszawę. Tutaj jest większy wybór a teraz większość prawników i tak udziela porad online więc odległość nie powinna być problemem. Od siebie mogę polecić Pana Tomaszczyk z Kancelarii JST, który specjalizuje się w prawie pracy i ma tutaj ogromne doświadczenie.
Pana Tomasz również moge polecić. Sama korzystam z jego porad w wątpliwych sytuacjach i zawsze jestem zadowolona z konsultacji.
miśka

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: miśka »

Moim zdaniem porady prawne online są naprawdę dobre. Nie musimy długo czekać na termin spotkania, ponieważ wystarczy napisać wiadomość z pytaniem do https://ekancelaria.tv/ i bardzo szybko uzyskacie konkretną i skuteczną odpowiedź na wasze pytanie w dobrej cenie
Ańdzia

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Ańdzia »

Pana Tomasza Tomaszczyk mogę śmiało polecić. Korzystałam z jego pomocy i byłam zadowolona. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze rozwiązanie. Poważnie traktuje każdego klienta a do spraw podchodzi z zaangażowaniem. Jest profesjonalny i doświadczony co przekłada się na jego skuteczność.
Miłosz

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Miłosz »

Niestety w kwestii Łodzi się nie wypowiem, ale mam małe doświadczenie jeśli chodzi o kancelarie prawne Toruń. Najlepszą według mnie jest Kancelaria Adwokacka Aleksandry Krawczyk-Głowackiej. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych oraz spadkowych i moim zdaniem nie ma sobie równych.
Tomuś

Re: Najlepszy adwokat z Łodzi

Post autor: Tomuś »

Polecam serdecznie Kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Kancelaria jest z Łodzi wiec zgodnie z tytułem tematu.
Została udzielona mi pomoc z zakresu podziału majątku. Lekko skomplikowana sytuacja, ale profesjonaliści sprostali zadaniu. Jeśli macie podobny lub inny problem to zgłoście się do nich. Warto!
ODPOWIEDZ