Fakturowanie

Polecamy najlepsze, intuicyjne programy do wystawiania faktur. Dla początkujących i zaawansowanych.
liść

Fakturowanie

Post autor: liść »

Od zawsze miałem problem z fakturami i ich porządkiem, ale w końcu udało mi się znaleźć odpowiedni program do fakturowania i obsługi magazynu z pakietu Streamsoft PCBiznes.

tester internetu czeski
Kaszterś

Re: Fakturowanie

Post autor: Kaszterś »

Ze swojej strony polecam jeszcze zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznego obiegu dokumento w firmie.
Którego zalety są opisane na tej stronie
https://gpwirk.pl/elektroniczny-obieg-d ... sz-zyskac/
Jest to na pewno
Łatwiejsze prowadzenie procesów biznesowych – łatwa realizacja czynności w ramach zamówień, sprzedaży, magazynowania, finansów oraz innych obszarów.
Prostsze zarządzanie dokumentacją w formie elektronicznej – przygotowywanie, rozliczanie, kontrola dokumentów, a także ich wyszukiwanie, archiwizacja.
Mniejsze ryzyko błędów – dokumentacja nie gubi się, jest czytelna.
Błyskawiczny dostęp do danych – dzięki temu pracownicy mający odpowiednie uprawnienia mogą natychmiast otrzymać konkretną dokumentację w formie elektronicznej.
Efektywna kontrola zleconych zadań na każdym etapie – łatwiejsze prowadzenie czynności związanych z kontrolowaniem pracowników.
Skuteczne zarządzanie czasem – proste tworzenie harmonogramów, wyznaczanie zadań.
Oszczędność miejsca – dokumenty są archiwizowane w formie elektronicznej, dlatego nie zajmują dużo przestrzeni.
Awatar użytkownika
pelargonia
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:18

Re: Fakturowanie

Post autor: pelargonia »

liść pisze: ↑23 lis 2020, 11:30 Od zawsze miałem problem z fakturami i ich porządkiem,
Ja też ale mam teraz darmowy program do faktur i zarządzania magazynami. Teraz faktura online nie jest jest dla mnie problemem. Dla kontrahentów też jest to ogromna wygoda bo w systemie Bizin, istnieje możliwość ułatwienia dokonywania płatności za pomocą QR kodu generowanego na fakturze.
ODPOWIEDZ