Zdrowie intymne

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Violuś

Zdrowie intymne

Post autor: Violuś »

Czy zdrowie intymne jest dla was tak samo istotne jak zdrowie pozostałych części waszego ciała? Niestety często w rozmowach z paniami wyczuwa się zawstydzenie lub co gorsza zażenowanie. O zdrowie intymne musimy dbać jak o każde inne i nie powinno być tutaj żadnej dyskusji.Oczywiście często możemy pomóc sobie same ale trzeba mieć czym i wiedzieć jak to zrobić. Czy wiecie drogie Panie jak leczyć stan zapalny pochwy ? - to nie jest takie skomplikowane.Zainteresujcie się lekiem o nazwie octenisept i trochę poczytajcie.
Awatar użytkownika
lollipop
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2020, 9:32

Re: Zdrowie intymne

Post autor: lollipop »

Ja tam uwazam, ze nie ma co sie zawstydzac. Po prostu trzeba sie badac i kontrolowac swoj stan zdrowia. Ja regularnie robie cytologie i dzieki temu wlasnie moglam szybko zareagowac jak sie pojawilo podejrzenie zakazenia wirusem hpv, jestem w trakcie kuracji zelem papilocare, po 6 miesiacach mam powtorzyc badania
Katkuś

Re: Zdrowie intymne

Post autor: Katkuś »

Nie rozumiem kobiet, które temat zdrowia intymnego uważają za temat tabu. Drogie panie, to nie jest żaden wstyd. To normalne, że odczuwamy różnego rodzaju dolegliwości w miejscach intymnych. Ja również takie posiadam jak np. suchość pochwy, świąd czy pieczenie. Dlatego stosuję globulki dopochwowe cicatridina, które głównie składają się z ziół oraz kwasu hialuronowego. To one sprawiły, że nie odczuwam już bólu i mogę w pełni cieszyć się życiem seksualnym :)
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: Zdrowie intymne

Post autor: ann »

Zdrowie intymne jest dla nas bardzo ważne, dlatego nie można bagatelizować żadnych objawów jeśli coś jest nie tak. Tym bardziej, że o infekcję intymną to nietrudno. Im wcześniej zaczniemy odpowiednie leczenie, tym szybciej pozbędziemy się problemu tak naprawdę. Na https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcj ... jczesciej/ możecie doczytać z jakimi infekcjami najczęściej mamy do czynienia. Dobrze wiedzieć takie rzeczy.
Awatar użytkownika
lollipop
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2020, 9:32

Re: Zdrowie intymne

Post autor: lollipop »

A powiedzcie, czesto miewacie zapalenie pecherza czy cewki moczowej? u mnie zdarzalo sie dosc czesto... juz nie wiedzialam jak sobie z tym poradzic, zadne babcine sposoby, zurawina, pokrzywa, witamina c, nic nie pomagalo. Dopiero jak mi kobitka w aptece polecila urolact to kupilam i faktycznie przeszlo
buźka

Re: Zdrowie intymne

Post autor: buźka »

z tym zapaleniem pęcherza to ciężka sprawa, trudno się funkcjonuje , jak mnie ostatnio dopadło to zaczęłam mieć problem z nietrzymaniem moczu, w doz dostałam darmowe wkładki, mają duży wybór środków higienicznych ___________________________________________
żeton

Re: Zdrowie intymne

Post autor: żeton »

Jestem wyczulona na punkcie spraw kobiecych. Regularnie chodzę do ginekologa, robię cytologię oraz raz do roku usg ginekologiczne (tylko w klinice MultiMed w Warszawie, gdzie badanie jest dla mnie komfortowe, a lekarz zawsze postępuje delikatnie). To według mnie taki pakiet konieczny dla każdej kobiety – profilaktyka jest przecież najważniejsza!
żelżel

Re: Zdrowie intymne

Post autor: żelżel »

Wiele osób w tym osoby starsze czy kobiety w ciąży, zgłaszają problemy z zaparciami, niestety cały czas powracają. Okazuje się że są jednak sposoby takie jak Goko, żeby pozbyć się tych dolegliwości raz na zawsze. To sprawdzona metoda, dzięki temu że urządzenie jest bardzo uniwersalne, mogą korzystać z niego również wszyscy inni domownicy.
Łendi90

Re: Zdrowie intymne

Post autor: Łendi90 »

Jeśli, któraś z was Panie szuka świetnego gabinetu ginekologicznego, to ja ze swojej strony mogę polecić to miejsce https://www.gyncentrum.pl/poradnia-gine ... poloznicza. Zajmą się tam wami kompleksowo od zwykłych wizyt profilaktycznych, po leczenie schorzeń i prowadzenie w ciąży. Ja, ilekroć idę, na wizytę czuję się spokojna, bo wiem, że jestem w rękach prawdziwych specjalistów.
Elżbieta

Re: Zdrowie intymne

Post autor: Elżbieta »

W tak ważnych kwestiach powinniście przede wszystkim decydować się na jak najlepsze leczenie. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że dobrym pomysłem mogłoby być skorzystanie z takich możliwości jak https://ktomalek.pl/produkty-stosowane- ... zie/k-30/1 Te środki na pewno pomogą Wam w poradzeniu sobie z menopauzą.
ODPOWIEDZ