Wirtualny alkomat dla każdego!

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Mateusz

Wirtualny alkomat dla każdego!

Post autor: Mateusz »

Witam!

Pewnie wielu z Was wie, czym jest wirtualny alkomat. Jeśli nie, to już spieszę z pomocą. Alkomat online to narzędzie internetowe, działające przez stronę www. Pewnie myślicie, że to nierealne. A jednak! Działa to na zasadzie kalkulatora. Wpisujemy potrzebne dane, takie jak na przykład płeć, wiek, wagę oraz wzrost. Do tego, najważniejsze. O której zaczęliśmy spożywać alkohol, ile go wypiliśmy i jaki był to alkohol, na przykład wino czy wódka. Dodatkowo, ważnym czynnikiem jest jedzenie. Po wybraniu wszystkich interesujących nas opcji klikamy gotowe. Po tej operacji, dostajemy informację ile promili prawdopodobnie mamy we krwi.
krdecki

Re: Wirtualny alkomat dla każdego!

Post autor: krdecki »

Znam takie aplikacje, kalkulatory promili itd. Niestety nie sprawdzają się. Wiem, bo zestawiałem wynik z wirtualnego alkomatu z pomiarem wykonanym przez prawdziwe, profesjonalne urządzenie, które zakupiłem korzystając z oferty https://alkomaty.net.pl/14-alkomaty-elektrochemiczne . Alkomat posiadany przeze mnie jest pewny i bardzo precyzyjny, działa w technologii policyjnej i poddają go oczywiście regularnemu serwisowaniu więc o błędzie nie ma mowy.
ODPOWIEDZ