Vitamed.info.pl - opinie

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Herakliusz_66
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2020, 14:56

Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Herakliusz_66 »

Czy macie jakieś doświadczenia z przychodnią Vitamed w Aleksandrowie Łódzkim. Chciałabym się do nich zapisać, ale jestem ciekawy Waszych opinii.
Awatar użytkownika
Sofroniusz1993
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 17:30

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Sofroniusz1993 »

Jak najbardziej polecam vitamed.info.pl, mają bardzo dobrych lekarzy.
Awatar użytkownika
Ryta-66
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 17:55

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Ryta-66 »

Ceny poszczególnych usług i zabiegów są przystępne. Nigdy nie miałam również żadnych uwag co do jakości wykonywanych badań i zabiegów, jak również do personelu. Polecam!

buteleczka z pompką
Bożena

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Bożena »

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Z czystym sumieniem polecam każdemu Centrum Medyczne Vitamed. Mają bardzo dobre podejście do pacjenta, dla nich faktycznie dobro pacjenta jest najważniejsze i to się czuję. Nawet w obecnej sytuacji pandemicznej, naprawdę polecam.
Fryś

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Fryś »

Lekarze w tej przychodni są prawdziwymi specjalistami w swoich dziedzinach. Bardzo fajne, życzliwe i konkretne podejście do pacjenta. Ogromna wiedza, którą umieją wykorzystać. Nie pakują od razu niepotrzebnych leków, ale wszystkimi sposobami próbują znaleźć przyczynę problemu. Super.
Łulka

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Łulka »

Polecam przychodnię. Można u nich wykonać również badania laboratoryjne Wielki plus za to, że laboratorium jest czynne nie tylko od poniedziałku do piątku, bo tak jest w większości przychodni - w godzinach rannych - a tutaj można wykonać badania nawet popołudniu, przez trzy dni w tygodniu.
Antaś

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Antaś »

Co ważne, w tej przychodni naprawdę pracują świetni ludzie, którym zależy przede wszystkim na pacjentach. Naprawdę to czuć po atmosferze, jaka tam panuje. Cieszę się, że do nich trafiłam i że jestem właśnie ich pacjentką. oczywiście, polecam.
Liśka

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Liśka »

Przychodnia naprawdę godna polecenia. Świetna atmosfera, wykwalifikowani, naprawdę dobrzy lekarze specjaliści dla nich najważniejszy jest pacjent. Naprawdę można im zaufać. Leczymy się u nich całą rodziną. . .

apteczka molle
Bełnika

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Bełnika »

Zapisałam się do tej przychodni kiedy zaszłam w ciążę, bo wiele kobiet polecało ich ginekologa do prowadzenia ciąży. I faktycznie, czułam, że jestem po świetną opieką. Kiedy urodziła się moja córeczka, automatycznie również została ich pacjentką, chwalę sobie kontakt i profesjonalne podejście pediatry. W międzyczasie mój mąż też zmienił przychodnię właśnie na Vitamed. To naprawdę najlepsza przychodnia.
Rośte

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Rośte »

Trafiłam do Vitamed, kiedy szukałam bardzo dobrego dermatologa. Naprawdę byłam już u wielu dermatologów, ale dopiero u nich poprawnie zdiagnozowano mój problem. W końcu wierzę w to, że będzie normalnie. Plus za to, że mają w ofercie również zabiegi dermatologiczne.
cażer

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: cażer »

Bardzo polecam to Centrum Medyczne. Jeśli ktoś z Państwa jest z okolic i szuka właśnie takiego miejsca, to lepszego podejścia do pacjenta na pewno nie znajdziecie nigdzie indziej. Jestem u nich pod opieką kilku różnych specjalistów, jednym z nich jest lekarz urolog, na miejscu wykonuje również usg układu moczowego.
Awatar użytkownika
jana-84
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2021, 23:39

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: jana-84 »

Przychodnia godna polecenia. Leczymy się u nich całą rodziną. Każdemu życzę takiej opieki medycznej, jaką my otrzymujemy w Centrum Medycznym Vitamed. Na miejscu wykonuję też badania laboratoryjne.
Anieliś

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Anieliś »

Herakliusz_66 pisze: ↑10 lis 2020, 17:17 Czy macie jakieś doświadczenia z przychodnią Vitamed w Aleksandrowie Łódzkim. Chciałabym się do nich zapisać, ale jestem ciekawy Waszych opinii.
Tak, ja sama trafiłam do nich z polecenia, kiedy szukałam kontaktu do dobrego gastrologa. Okazało się, że mam problemy z IBS, a lekarz gastrolog z Vitamed jest naprawdę świetnym specjalistą.
Wieśka

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Wieśka »

Bardzo polecam Centrum Medyczne Vitamed. Zarówno jeśli chodzi o samą opiekę medyczną i nastawienie do pacjenta, jak i wyposażenie kliniki - jest bardzo elegancka, nowoczesna. Dla mnie bardzo ważne było to, że mają w ofercie zabiegi ortopedyczne z których regularnie korzystam.
Łucja

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Łucja »

Muszę powiedzieć, że fizjoterapia terapia manualna i masaże w Centrum Medycznym Vitamed są na najwyższym możliwym poziomie................... Dodatkowo, zrobią wszystko, żeby znaleźć dogodny termin. Ja naprawdę polecam i nadal będę korzystać. Świetne miejsce...
Awatar użytkownika
ofelia92
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 7:20

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: ofelia92 »

Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami dla Vitamed. To jest Centrum Medyczne które naprawdę jest nastawione na dobro pacjenta. Fajnie, że na miejscu jest sporo poradni specjalistycznych. Leczymy się u nich całą rodziną.
Łezo

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Łezo »

Znajoma poleciła mi Centrum Medyczne Vitamed, kiedy szukałam naprawdę dobrego dermatologa, który zdiagnozowałby znamię, które mocno mnie zaniepokoiło, a wiadomo, jak w większości przychodni na nfz, nie wiem czy bym się doczekała. W Vitamed dermatolog przyjął mnie naprawdę szybko i jestem mocno zadowolona z opieki. Na szczęście wszystko okazało się ok :)
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 8
Rejestracja: 08 kwie 2020, 13:13

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Aida »

Bardzo długo szukałam dobrego gastrologa, okazało się, że w Vitamed mają dość szybki termin, więc od razu się zapisałam :) Fajnie, bo na ich stronie znalazłam też informację jak przygotować się do wizyty u gastrologa. Wielki plus za to.
Bagażowa

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Bagażowa »

Nie znam niestety tego centrum medycznego, o którym piszecie, ale za to mogę wam polecić świetne miejsce, gdzie wyprowadzono mojego synka z bardzo dużo problemów zarówno laryngologicznych, jak i logopedycznych https://holsamed.pl/twoje-dziecko-ma-3- ... przyczyny/. Świetnie specjaliści, bardzo empatyczni i znający się na swoim fachu.

płatność przez payu o co chodzi
Ziała

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Ziała »

Herakliusz_66 pisze: ↑10 lis 2020, 17:17 Czy macie jakieś doświadczenia z przychodnią Vitamed w Aleksandrowie Łódzkim. Chciałabym się do nich zapisać, ale jestem ciekawy Waszych opinii.
Moja opinia jest bardzo pozytywna. Mam spore doświadczenia z różnego rodzaju placówkami medycznymi, ale tak naprawdę dopiero w Vitamed czuję, że jestem pod dobrą opieką.
gażkaa

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: gażkaa »

nie znam tej placówki choć to fakt, ze ja już od lat leczę się tylko prywatnie, terminy wizyt na NFZ powalają na kolana a czasem nie można czekać :) ostatnio potrzebowałam na cito zrobić badania okresowe u lekarza medycyny pracy i tak trafiłam do przychodni Medivita w Warszawie. Polecam to miejsce, sprawnie, w miłej atmosferze a do tego jeszcze niedrogo.
Mórka

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Mórka »

Super, że trafiłam do tego wątku, bo szukałam właśnie opinii na temat Centrum Medycznego Vitamed, kiedy okazało się, że przyjmuje u nich również kardiolog i ma dość szybkie terminy, a naprawdę mi na tym zależało. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz kompetentny i z odpowiednim podejściem do pacjenta.

do pisania program
Ożyta

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Ożyta »

Najważniejsza jest wspaniała opieka całego personelu. Naprawdę ma się wrażenie, że Centrum Medyczne Vitamed, to inny świat - bardzo zależy im na komforcie i dobrym samopoczuciu pacjenta. Jestem ich pacjentką od roku, polecam rodzinie i znajomym, bo to naprawdę ważne, żeby mieć zaufanie do swoich lekarzy. Na miejscu można zrobić również badania krwi.
Amelian

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Amelian »

Kiedy mój tata przez kilka dni odczuwał niepokojący ból w klatce piersiowej, nie czekaliśmy na wizytę u lekarza specjalisty kardiologa na fundusz zdrowia, zdecydowaliśmy się jednak pójść do Centrum Medycznego Vitamed. I to była dobra decyzja, lekarz kardiolog, który tu przyjmuje, jest naprawdę świetnym specjalistą.
Arnia

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Arnia »

W Vitamed przyjmuje zdecydowanie najlepszy dermatolog Aleksandrów Łódzki - i naprawdę polecam, bo ze swoimi zmianami skórnymi dość długo szukałam specjalisty, który pomoże ogarnąć mi skórę. I w końcu trafiłam na takiego u nich. Polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 15:18

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Beatrycze »

Super, że jest takie centrum medyczne, w którym pacjent czuje, że jest pod dobrą opieką. Moim zdaniem takim miejscem jest właśnie Centrum Medyczne Vitamed jestem ich pacjentką od długiego już czasu.
Plani

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Plani »

Herakliusz_66 pisze: ↑10 lis 2020, 17:17 Czy macie jakieś doświadczenia z przychodnią Vitamed w Aleksandrowie Łódzkim. Chciałabym się do nich zapisać, ale jestem ciekawy Waszych opinii.
Zdecydowanie polecam Ci tę przychodnię. Sama się do nich przeniosłam, bo tutaj naprawdę czuję, że jestem pod dobrą, fachową opieką lekarską, a to przecież ogromnie ważne. Właśnie w Vitamed lekarz endokrynolog pomógł rozwiązać moje problemy hormonalne.
Awatar użytkownika
Duszan80
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 12:03

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Duszan80 »

Polecam Centrum Medyczne Vitamed. Naprawdę czuję, że u nich jestem pod bardzo dobrą opieką. Przyjmuje u nich świetny specjalista - lekarz ortopeda i z doświadczenia powiem, że warto do nich podjechać nawet z innych miast. Sama dojeżdżam, szukałam wcześniej dobrego specjalisty i dopiero teraz wiem, że jestem pod najlepszą z możliwych opieką.
Awatar użytkownika
Miroslawa1986
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 6:11

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Miroslawa1986 »

Moja babcia jest pod stałą opieką kardiologiczną i jakiś czas temu zmieniliśmy jej lekarza właśnie na specjalistę kardiologa z Vitamed. To jest Centrum Medyczne godne polecenia w każdym zakresie. Bardzo dobre podejście do pacjenta, odpowiednie dopasowanie terminów, przystępne ceny.
Awatar użytkownika
Ramona_89
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 18:05

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Ramona_89 »

Mam problem z kolanem - od lat, ale dopiero teraz, odkąd jestem pod opieką ortopedy z Centrum Medycznego Vitamed czuję, że trafiłam w odpowiednie ręce. Zresztą, widać to po moim kolanie, który po tym jak ostatnio skorzystałam z takiej opcji jak wstrzyknięcie blokady w kolano, nie przejawia żadnych dolegliwości. Dawno już nie czułam takiej ulgi.
Awatar użytkownika
Boguchwała-67
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 11:33

Re: Vitamed.info.pl - opinie

Post autor: Boguchwała-67 »

Nie wiem co mogłabym jeszcze dopisać, po tylu wcześniejszych pozytywnych opiniach, ale ja również jestem bardzo zadowoloną pacjentką tej kliniki. Powiem tak: centrum medyczne Vitamed z Aleksandrowa Łódzkiego, w okolicy jest jednym z najlepszych. Chodzę do nich do trzech specjalistów.
ODPOWIEDZ