Tania apteka internetowa

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
gwiazdka
Posty: 28
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:46

Tania apteka internetowa

Post autor: gwiazdka »

Zastanawiam się jak robić zakupy w czasie pandemii. Myślę, że dobrą opcją są apteki i sklepy online. Na przykład ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/Można tam kupić wszystkie niezbędne leki które pomogą nam przetrwać trudne czasy. Dajcie znać, czy coś tam zamawialiście i jakie jest wasze zdanie na ten temat. jak kupujecie leki? Przez Internet czy stacjonarnie?
Awatar użytkownika
Ala_Poznan
Posty: 21
Rejestracja: 13 kwie 2020, 21:21

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Ala_Poznan »

Masz rację to dość dobra apteka. Sprawdziłam pierwszy produkt który mi przyszedł do głowy czyli Octenisept lek na rany który ma super właściwości odkażające i bakteriobójcze i jest tani jak popatrzeć na inne sklepy. Ciekawe jak z innymi produktami
Awatar użytkownika
blanka
Posty: 15
Rejestracja: 22 kwie 2020, 20:13

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: blanka »

Hej, a ja tutaj wyskoczę troszkę ze wstydliwą sprawą, ale nie mam za bardzo kogo się o to spytać.... Wiecie, może co warto stosować na problemy tam w na dole? Chodzi mi co na infekcje intymne kupić?
Awatar użytkownika
ann
Posty: 27
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:49

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: ann »

Co racja to racja. Często w takiej internetowej aptece można trafić na niższe, bardziej konkurencyjne ceny. Lato, czas urlopów, różnego rodzaju wyjazdów w różne miejsca. Z pewnością wiele osób potrzebowało coś na oparzenia słoneczne . Tym bardziej, że pogoda w te wakacje zdecydowanie dopisała. Dla mnie czasem to aż za gorąco nawet było.
juwcia

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: juwcia »

Ja też ostatnio coraz częściej kupuję leki w sieci, nie trzeba wychodzić z domu, dostawa leków pod same drzwi, to duża wygoda i oszczędność czasu :) Dobrze jest miec w domowej apteczce takie uniwersalne leki, które mają szerokie spektrum działania jak np octenisept. on działa na ból gardła, służy do pielęgnacji ran czy odleżyn a nawet działa na stany zapalne pochwy. Niedrogi a bardzo skuteczny i bezpieczny.
piękna

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: piękna »

Warto sprawdzać ceny i stacjonarnie, wiem, że np. w DOZie mają fajną zniżkę dla seniorów, w godzinach od 8 do 12 mogą kupić swoje leki ze zniżką 20% :)
beżka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: beżka »

ja zwykle robię zakupy w sieci. A gdzie najczęściej kupujecie suplementy? ja staram się zawsze wybierać produkty z jak najlepszym składzie, bez zbędnych wypełniaczy. Bardzo lubie te produkty z Pharmovit, oni też mają swój e-sklep https://www.pharmovit.pl/. Ogromny wybór, łatwe do połknięcia tabletki. jest nawet witamina C w płynie.
karolęna

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: karolęna »

piękna pisze: ↑02 gru 2020, 12:05 Warto sprawdzać ceny i stacjonarnie, wiem, że np. w DOZie mają fajną zniżkę dla seniorów, w godzinach od 8 do 12 mogą kupić swoje leki ze zniżką 20% :)
Nie wiecie czy ta akcja w DOZie jest jeszcze aktualna? Mama ma do wykupienia większość ilość leków, jutro chcę z nią podjechać do apteki
piękna

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: piękna »

karolęna pisze: ↑29 mar 2021, 17:34
piękna pisze: ↑02 gru 2020, 12:05 Warto sprawdzać ceny i stacjonarnie, wiem, że np. w DOZie mają fajną zniżkę dla seniorów, w godzinach od 8 do 12 mogą kupić swoje leki ze zniżką 20% :)
Nie wiecie czy ta akcja w DOZie jest jeszcze aktualna? Mama ma do wykupienia większość ilość leków, jutro chcę z nią podjechać do apteki
tak, ciągle ta promocja obowiązuje, chyba wszystkim starszym osobom z rodziny o niej mówilam i wiem, że w DOZie teraz kupują
ODPOWIEDZ