skąd opakowania foliowe?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kornelia1991
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2022, 0:04

skąd opakowania foliowe?

Post autor: Kornelia1991 »

Gdzie najbardziej opłaca się kupować opakowania foliowe? Myślałam przede wszystkim o jakiejś hurtowni i to jest chyba najsensowniejsze rozwiązanie. Pewnie będzie i większy wybór i taniej, ale jeśli macie jakieś inne pomysły i możecie mi coś innego polecić, to ja bardzo chętnie poznam wasze rozwiązania. Korzystaliście kiedyś z usług tego typu hurtowni?
Awatar użytkownika
pelargonia
Posty: 32
Rejestracja: 07 sie 2019, 17:18

pelargonica

Post autor: pelargonia »

Najlepsza firma, z jaką miałam przyjemność pracować :) Są świetnie zorganizowani, terminowi, dbają o cudze mienie, w tym o najbardziej delikatne rzeczy, więc nie musisz się martwić, że coś ucierpi podczas transportu. Moim zdaniem to najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
komarzyca
Posty: 58
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:35

Re: skąd opakowania foliowe?

Post autor: komarzyca »

A może taka folia bąbelkowa będzie Wam potrzebna? Znalazłam właśnie bardzo dobrze zaopatrzony sklep Pakolandia bo chcę sobie zmówić opakowania do przeprowadzki i zauważyłam że tu wszystko mają w jednym miejscu
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: skąd opakowania foliowe?

Post autor: lilia »

Jeśli mowa o opakowaniach wysokiej jakości w korzystnych cenach, to firma https://meping.pl/pl/193-opakowania-z-zawiasem specjalizuje się w tego rodzaju ofercie. Nawiązują współpracę z wieloma firmami, co świadczy o ich renomie. Moim zdaniem warto postawić na ich solidność lub przynajmniej zaznajomić się z obszernym wachlarzem propozycji oraz atrakcyjnymi cenami. To przynajmniej moja opinia.
hanko

Re: skąd opakowania foliowe?

Post autor: hanko »

W hurtowni IKA - ALBRECHT na pewno znajdziesz to, czego szukasz. W wolnej chwili zajrzyj na ich stronę internetową https://www.ika-albrecht.pl/kategoria/widelce/149 i zapoznaj się z dostępnym asortymentem.
ODPOWIEDZ