Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Olguśka

Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: Olguśka »

Cześć! ;-) Kochani Wy wiecie wszystko więc mam nadzieje, ze pomożecie i tym razem :) planuje zrobić sobie kolczyk w języku i zastanawiam się do jakiego salonu piercingu warto zapisać się na wizytę ? Chciałabym trafić do kogoś, kto ma doświadczenie i zna się na rzeczy :)
wiśka

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: wiśka »

wiesz co w stolicy takich miejsc raczej nie brakuje. Ja akurat kolczyków sobie nie robiłam ( mam tylko standardowo przekłute uszy) ale za to robię sobie tatuaże. I w studiu do którego chodzę jest też dziewczyna, która zajmuje się kolczykami właśnie. Zerknij sobie, mowa o Jah Love Tattoo :)
yuża

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: yuża »

wiśka Ty piszesz o Ani :) też ją znam od dłuższego czasu i polecam, mega uzdolniona piercerka z dużym doświadczeniem i wiedzą. Zawsze doradzi, podpowie jak pielęgnować miejsce przekłucia, jakich kosmetyków używać itd. no i zabiegi robi bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie ( ja mam akurat bardzo wysoki próg bólu ;p).
Olguśka

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: Olguśka »

yuża pisze: ↑06 maja 2021, 13:05 wiśka Ty piszesz o Ani :) też ją znam od dłuższego czasu i polecam, mega uzdolniona piercerka z dużym doświadczeniem i wiedzą. Zawsze doradzi, podpowie jak pielęgnować miejsce przekłucia, jakich kosmetyków używać itd. no i zabiegi robi bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie ( ja mam akurat bardzo wysoki próg bólu ;p).
Dzięki dziewczyny za informacje i namiar :) nazwa studia już mi się obiła gdzieś o uszy ale wtedy chodziło na pewno o tatuaże, nie wiedziałam, ze piercera też tu znajdę :) ja chce sobie na początek zrobić ten język, potem może jeszcze coś wymyślę :)
yuża

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: yuża »

Olguśka pisze: ↑06 maja 2021, 13:44
yuża pisze: ↑06 maja 2021, 13:05 wiśka Ty piszesz o Ani :) też ją znam od dłuższego czasu i polecam, mega uzdolniona piercerka z dużym doświadczeniem i wiedzą. Zawsze doradzi, podpowie jak pielęgnować miejsce przekłucia, jakich kosmetyków używać itd. no i zabiegi robi bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie ( ja mam akurat bardzo wysoki próg bólu ;p).
Dzięki dziewczyny za informacje i namiar :) nazwa studia już mi się obiła gdzieś o uszy ale wtedy chodziło na pewno o tatuaże, nie wiedziałam, ze piercera też tu znajdę :) ja chce sobie na początek zrobić ten język, potem może jeszcze coś wymyślę :)
haha założe się, ze na tym nie skończysz. Prawda jest taka, że piercing wciąga tak samo jak tatuaże ( ja mam i jedno i drugie). Zdobie swoje ciało i dobvrze mi z tym :) a tu w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów i od tego i od tego :) daj znać jak już będziesz po wizycie, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
Olguśka

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: Olguśka »

yuża pisze: ↑06 maja 2021, 15:39
Olguśka pisze: ↑06 maja 2021, 13:44
yuża pisze: ↑06 maja 2021, 13:05 wiśka Ty piszesz o Ani :) też ją znam od dłuższego czasu i polecam, mega uzdolniona piercerka z dużym doświadczeniem i wiedzą. Zawsze doradzi, podpowie jak pielęgnować miejsce przekłucia, jakich kosmetyków używać itd. no i zabiegi robi bardzo sprawnie i w zasadzie bezboleśnie ( ja mam akurat bardzo wysoki próg bólu ;p).
Dzięki dziewczyny za informacje i namiar :) nazwa studia już mi się obiła gdzieś o uszy ale wtedy chodziło na pewno o tatuaże, nie wiedziałam, ze piercera też tu znajdę :) ja chce sobie na początek zrobić ten język, potem może jeszcze coś wymyślę :)
haha założe się, ze na tym nie skończysz. Prawda jest taka, że piercing wciąga tak samo jak tatuaże ( ja mam i jedno i drugie). Zdobie swoje ciało i dobvrze mi z tym :) a tu w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów i od tego i od tego :) daj znać jak już będziesz po wizycie, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
no i chyba miałas rację bo ja już myślę o kolejnej wizycie i kolczyku :) to wciąga ale w sumie jeśli mi taka modyfikacja ciała odpowiada, to czemu nie ? Po pierwszym spotkaniu mam same pozytywne odczucia, Ania jest przemiła a do tego widać, ze ma ogromne doświadczenie w tym co robi :)
yuża

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: yuża »

Olguśka pisze: ↑01 cze 2021, 12:20
yuża pisze: ↑06 maja 2021, 15:39
Olguśka pisze: ↑06 maja 2021, 13:44

Dzięki dziewczyny za informacje i namiar :) nazwa studia już mi się obiła gdzieś o uszy ale wtedy chodziło na pewno o tatuaże, nie wiedziałam, ze piercera też tu znajdę :) ja chce sobie na początek zrobić ten język, potem może jeszcze coś wymyślę :)
haha założe się, ze na tym nie skończysz. Prawda jest taka, że piercing wciąga tak samo jak tatuaże ( ja mam i jedno i drugie). Zdobie swoje ciało i dobvrze mi z tym :) a tu w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów i od tego i od tego :) daj znać jak już będziesz po wizycie, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
no i chyba miałas rację bo ja już myślę o kolejnej wizycie i kolczyku :) to wciąga ale w sumie jeśli mi taka modyfikacja ciała odpowiada, to czemu nie ? Po pierwszym spotkaniu mam same pozytywne odczucia, Ania jest przemiła a do tego widać, ze ma ogromne doświadczenie w tym co robi :)
hahah ja wiedziałam, ze tak będzie bo miałam dokładnie tak samo :) w sierpniu też idę , dalej będziemyt coś kombinować, teraz chyba tunele pójdą na tapetę :)
nieakł

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: nieakł »

Czy ja wiem, ja się nie wciągnęłam hahaha, no dobra, w piercing nie, ale tatuaży mam już kilka, z tym że wszystkie są małe i w zasadzie ich nie widać, jeżeli nie wiecie, gdzie są :D. Zarówno tatuaże, jak i teraz piercing, miałam robione w studiu tatuażu JUNIORINK https://juniorink.pl/pl/piercing w Warszawie. Cenowo wychodzi korzystnie, a dodatkowo miejsce jest rzetelne, zdecydowanie je polecam. Jest tam czysto, pracują tam kompetentni specjaliści.
anetka

Re: Salon Piercingu w Warszawie ( Centrum)

Post autor: anetka »

Na chwilę obecną szukam sklepu, w którym będę mogła zamówić kolczyki do piercingu Orientujecie się, czy w sieci są sprawdzone sklepy z taką biżuterią? Z góry dzięki!
ODPOWIEDZ