Napęd w bramie - wymiana

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Godfryd
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:36

Napęd w bramie - wymiana

Post autor: Godfryd »

Czy ma ktoś z was zamontowany w bramie napęd od beninca.pl? Co możecie mi powiedzieć na temat jego działania? Słyszałem, że sprawują się całkiem w porządku i zastanawiam się, czy nie warto byłoby w taki napęd zainwestować.
Awatar użytkownika
Grodzisław78
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:20

Re: Napęd w bramie - wymiana

Post autor: Grodzisław78 »

Gorąco polecam napędy do bram od beninca.pl. Ich systemy są bezawaryjne, solidnie wykonane i działają naprawdę lekko. Jeśli planujesz inwestycję w automatykę do bram, to postaw na Beninca Polonia ;)
KamińskiP

Re: Napęd w bramie - wymiana

Post autor: KamińskiP »

Dobry wybór napędów do bram skrzydłowych, przesuwnych czy bram garażowych macie w CEZAB Distribution https://motorline.pl/produkty/ To oficjalny dystrybutor Motorline, uznanej portugalskiej marki mającej duże doświadczenie w produkcji automatyki bramowej. Ich rozwiązania są wysokiej jakości, nowoczesne, gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. W CEZAB kupicie je w rozsądnych cenach a firma dobrze wam doradzi, co wybrać.
ąą_kostek_łł

Re: Napęd w bramie - wymiana

Post autor: ąą_kostek_łł »

Ja mam obecnie u siebie i bramę, i napęd kupione w firmie Elko z Kalisza - mają w ofercie produkty cenionej niemieckiej marki Hörmann: https://elko.kalisz.pl/produkty/napedy.html które charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania. Jeśli zależy Wam na niezawodnej automatyce w swojej bramie to polecam się nimi zainteresować. Ich technologia pozwala na otwieranie i zamykanie bramy nawet z odległości kilku metrów, zapewnia też dużo większe bezpieczeństwo niż bramy standardowe. Ja się zdecydowałem i nie żałuję, wszystko działa jak należy.
Martyn Wołoś

Re: Napęd w bramie - wymiana

Post autor: Martyn Wołoś »

W trudnych warunkach, a takie zdecydowanie często mamy w PL, czyli na przykład jest deszcz, silny mróz, duży wiatr, wtedy siłownik przechodzi prawdziwą próbę. Dla automatyki krytyczna bariera to 0 stopni, wtedy też musi sobie poradzić. U siebie w całym domu mam napędy BFT. Radzą sobie świetnie, automatyka jest solidna, cicha, nie pobiera dużo prądu, nie zamarza. Jest to przeciwieństwo tańszych np. marketowych siłowników albo siłowników no-name, co do których nie ma części i serwisu
ODPOWIEDZ