Kto do stworzenia sklepu?

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ryszard-74
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2020, 0:54

Kto do stworzenia sklepu?

Post autor: Ryszard-74 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Jaką agencję polecacie do stworzenia sklepu internetowego? Na chwilę obecną prowadzę sprzedaż stacjonarną, ale przymierzam się do zdobycia szerszego grona klientów właśnie poprzez sprzedaż przez internet, dlatego zależy mi, żeby sklepem zajął się profesjonalista.[/color]
Awatar użytkownika
przedpełk-74
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2020, 1:46

Re: Kto do stworzenia sklepu?

Post autor: przedpełk-74 »

Na profesjonalne podejście możesz liczyć w agencji strony-internetowe.perspektiw.pl. Sam z nimi współpracowałem i moim zdaniem doskonale znają się na reklamie nie tylko w internecie, bo tworzą też wizytówki, banery i wiele innych.
Awatar użytkownika
artiom98
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2020, 20:39

Re: Kto do stworzenia sklepu?

Post autor: artiom98 »

Myślę, że skoro to dopiero początki, to zdecydowanie warto postawić na jakieś gotowe rozwiązanie typu SaaS tj. CStore. Jest to kompleksowe rozwiązanie za nawet tylko 20 zł miesięcznie, a sklep będzie działał i zawierał wszelkie niezbędne funkcjonalności. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej https://www.cstore.pl/
mużka

Re: Kto do stworzenia sklepu?

Post autor: mużka »

W sieci znajdziesz różne agencje, albo programistów, którzy mają w tym doświadczenie i sobie poradzą. Nie jestem pewna, ale agencja Raval też ma coś do powiedzenia w tym temacie. Poza tym mogą Ci załatwić vWIZYTÓWKI Lubin , a jak wiadomo, dobra wizytówka często ląduje w portfelu. Na pewno tak u mnie było, dlatego wydaje mi się, że warto w to zainwestować.
ODPOWIEDZ