czyszczenie dywanów

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
wiktośka44

czyszczenie dywanów

Post autor: wiktośka44 »

Chciałabym jeszcze przed świętami oddać dwa dywany do czyszczenia. Są mocno zabrudzone, bo leżały na strychu. Gdzie?

bielizna termiczna dla dzieci brubeck
paweł

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: paweł »

Może jakaś profesjonalna firma albo pralnia? My nie mamy dywanów, jak pojawiły się dzieci zlikwidowaliśmy.
eśka

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: eśka »

W Warszawie jest bardzo dobra pralnia chemiczna, która pierze dawany. W googlach szukaj Pralnia Warszawianka. Efekty rewelacyjne.
Awatar użytkownika
traper
Posty: 167
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:12

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: traper »

Na całe szczęście ja jestem tego nie muszę robić, gdyż moje dywany są po prostu nowe. Jestem zdania, że bardzo fajną sprawą są dywany szare ze sklepu https://homecarpets.pl/182-dywan-szary gdyż właśnie ich kolor idealnie nadaje się praktycznie do każdego wnętrza. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
dóm

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: dóm »

W sumie właśnie miałam pytać. Skończyło się u nas montowanie wykończenia cegły na ścianie , a teraz czas na odpowiedni dywan. I powiem wam, że mam z tym porządny problem, bo nie mam pewności, co mam kupić i dlaczego. Możecie mi zasugerować coś specjalistycznego, co będzie nam pasować? Co wy na to, żeby potem to doczyścić?
Awatar użytkownika
lollipop
Posty: 30
Rejestracja: 22 kwie 2020, 9:32

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: lollipop »

A moze jakas firma sprzątająca , która sie zajmuje tego typu pracami? Takie firmy dysponuja naprawde profesjonalnym sprzetem do czyszczenia roznego rodzaju trudnych powierzchni, mysle ze warto rozwazyc skorzystanie z tego typu usług, nie dosc, ze wygoda, to jeszcze oszczednosc czasu
Ćwiek

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: Ćwiek »

Kiedy nasze dywany już tak naprawdę wymagają czyszczenia to ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest to zrobić. Na dobrą sprawę sprawdź jeszcze jak wygląda szary dywan na podłodze. Ja jestem zdania, ze właśnie taka kolorystyka dywanów jak najbardziej nie musi być nudna.
Kałamarz

Re: czyszczenie dywanów

Post autor: Kałamarz »

Faktycznie czasami nasze dywany należy wyczyścić lub oddać do prania i oczywiście wszystko zależy tak naprawdę od stopnia zanieczyszczenia. Moim zdaniem również bardzo fajnie sprawdzają się dywany z certyfikatem https://homecarpets.pl/blog/post/105_dy ... andard-100 i ja właśnie zamierzam sobie taki kolejny kupić.
ODPOWIEDZ