Badania kobiece

Szukasz porady, opinii? Zajrzyj tutaj.
żołądek

Badania kobiece

Post autor: żołądek »

zawsze warto zrobić usg ale moja żona ze względu na endometriozę miała zrobione w szpitalu medicover takie specjalne usg z kontrastem czyli sonovaginografię. No i raz na rok chodzi tez na usg piersi bo to już zalecenie jej ginekologa. Generalnie raz na rok chyba każda Pani powinna robić takie badania typowo kobiece

olejek rycynowy na twarz działanie
szczęście

Re: Badania kobiece

Post autor: szczęście »

W bardzo trudnych momentach życia zawsze trzeba się świetnie bawić. Tylko gra w kasynie online może teraz w tym pomóc. Mam nadzieję, że możesz grać w dowolnym momencie, możesz https://fansportsklep.pl/bonus/ Bonusy Bez Depozytu nawet grać w pracy i możesz grać za dowolną kwotę. Możesz sprawdzić swoje szczęście
zołza

Re: Badania kobiece

Post autor: zołza »

Wiesz co? Zapisz się do kliniki o nazwie Multimed, apropo takich badań kobiecych typu usg ginekolgiczne. Polecam Ci bardzo. Nowoczesna klinika, świetnie wyposażona, z super personelem. Sama robiłam tu też usg piersi. Sądzę, że taka profilaktyka dla Pań jest turbo istotna.
fiołek

Re: Badania kobiece

Post autor: fiołek »

zołza pisze: ↑29 lip 2021, 20:13 Wiesz co? Zapisz się do kliniki o nazwie Multimed, apropo takich badań kobiecych typu usg ginekolgiczne. Polecam Ci bardzo. Nowoczesna klinika, świetnie wyposażona, z super personelem. Sama robiłam tu też usg piersi. Sądzę, że taka profilaktyka dla Pań jest turbo istotna.
@Zołza, ja też korzystam z usg czy jak zachodzi potrzeba - rezonansu, w klinice Multimed. Najważniejsze, że terminy oczekiwania na wizyty nie są zbyt długie, a kadra lekarzy/ diagnostyków jest bardzo profesjonalna. Jeśli chodzi o placówki warszawskie, to ta zdecydowanie jest najlepsza.
tretoro

Re: Badania kobiece

Post autor: tretoro »

Jeśli potrzebujesz szybko zrobić USG, to polecam przez Multimed w Wawie. W sumie tak się u nich znalazłam. Potrzebowałam załatwić sprawę ekspresowo i się udało. Ale chyba nawet ważniejsze, jak do mnie podeszli. Szybki termin, przypomnienie o przygotowaniu do badania, zalecenia. Wszędzie bez stania w kolejce, tak, jak to powinno wyglądać. Od tamtej pory w razie potrzeby USG, zawsze szliśmy do nich - czy z dorosłym, czy z dzieckiem. O takie podejście właśnie chodzi.
ODPOWIEDZ