Prace wysokościowe Rzeszów

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Eryk1990
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 22:21

Prace wysokościowe Rzeszów

Post autor: Eryk1990 »

Jakich polecacie specjalistów od prac wysokościowych z Rzeszowa? Słyszałam, że ekipa z skalar.info.pl całkiem nieźle sobie radzi. Współpracowaliście z nimi? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Samuel-90
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 8:10

Re: Prace wysokościowe Rzeszów

Post autor: Samuel-90 »

Pracownicy firmy Skalar montowali mi zabezpieczenia przed ptakami i od tego czasu mam spokój z tymi natrętami, które koczowały na dachu mojego biura. Firma według mnie godna polecenia, rzetelna i oczywiście sprawdzona.
brącki

Re: Prace wysokościowe Rzeszów

Post autor: brącki »

Mamy na forum właścicieli firm? Jeśli szukasz pracowników ze wschodu z różnych krajów to możesz sprawdzic ofertę agencji dpworkers, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników np. z azji. Pełną oferte możecie znaleźć tutaj https://www.dpworkers.pl/pracownicy-z-azji.html
Rafik80

Re: Prace wysokościowe Rzeszów

Post autor: Rafik80 »

Niestety nie znam żadnej firmy z Rzeszowa specjalizującej się w tego typu usługach. Osobiście korzystam jedynie z usług firmy https://rojam.eu/oferta. Wykonują kompleksowe i fachowe prace alpinistyczne i roboty wysokościowe. Ich oferta obejmują także kursy wysokościowe, szkolenia specjalistyczne oraz dystrybucję sprzętu niezbędnego do wykonywania robót na wysokości. Swoje usługi wykonują na terenie całego kraju, dlatego myślę, że bez problemu będą w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ