Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
dyżka

Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: dyżka »

Witajcie wszyscy :) Szukam opinii na temat drzwi od producenta Kris Drzwi. budujemy właśnie dom i zamierzam wstawić właśnie drzwi wykonane z solidnego drewna. Ich oferta najbardziej mnie zainteresowała, nie ukrywam, ze tyczy się to też finansów. Teraz interesuje mnie jakość - jest ok ?
aleśka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: aleśka »

ja mam w sumie 4 pary drzwi wewnętrznych i jedne zewnętrzne. wszystkie zamawiane właśnie u producenta Kris Drzwi :) Polecam bo jakość wykonania jest faktycznie bardzo solidna, realizują tu zamówienia nawet na bardzo nietypowe wymiary. Doradzą, podpowiedzą, przykładają się do realizacji każdego zlecenia.
wylązka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: wylązka »

i ja polecam :) robiłam u nich zakupy mniej wiecej rok temu. drzwi zamowione jakoś w lutym dotarły w połowie marca albo na początku kwietnia, już w tej chwili nie pamiętam. Tak czy siak do dziś prezentują się świetnie i na pewno gdybym miala raz jeszcze zamawiać to skorzystałabym z ich oferty :)
dyżka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: dyżka »

dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze po ciuchu liczyłam własnie na tak pozytywne opinie :) mam już nawet wyobrażenie jak drzwi mają wyglądać więc teraz pozostaje tylko zdjąć wymiary i zamawiać :) Mam nadzieje, ze ten czas oczekiwania w miare szybko minie :)
wylązka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: wylązka »

dyżka pisze: ↑05 mar 2021, 6:30 dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze po ciuchu liczyłam własnie na tak pozytywne opinie :) mam już nawet wyobrażenie jak drzwi mają wyglądać więc teraz pozostaje tylko zdjąć wymiary i zamawiać :) Mam nadzieje, ze ten czas oczekiwania w miare szybko minie :)
Ten czas dostawy to już jest ustalany indywidualnie bo to też zależy od tego jak dużo zamówień mają w danej chwili. A może już zamówiłaś w międzyczasie ? Daj znać koniecznie, jestem ciekawa :)
dyżka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: dyżka »

wylązka pisze: ↑08 kwie 2021, 18:29
dyżka pisze: ↑05 mar 2021, 6:30 dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze po ciuchu liczyłam własnie na tak pozytywne opinie :) mam już nawet wyobrażenie jak drzwi mają wyglądać więc teraz pozostaje tylko zdjąć wymiary i zamawiać :) Mam nadzieje, ze ten czas oczekiwania w miare szybko minie :)
Ten czas dostawy to już jest ustalany indywidualnie bo to też zależy od tego jak dużo zamówień mają w danej chwili. A może już zamówiłaś w międzyczasie ? Daj znać koniecznie, jestem ciekawa :)
Zamówienie złożone jakoś tydzień przed świętami :) trochę jeszcze kombinowałam, zmieniałam koncepcje ale już udało się zamówić :) teraz cierpliwie czekam na dostawę i już się doczekać nie mogę haha :) jak tylko zostaną zamontowane na pewno się odezwę :)
SOńka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: SOńka »

Cześć, jeżeli zastanawiacie się jakie drzwi wewnętrzne wybrać to myślę, że wszystko rozjaśni wam przeczytanie artykułu https://novio.pl/urzadzanie-domu/drzwi- ... ak-wybrac/ . Fajny poradnik dla każdego nawet największego laika. Warto wiedzieć na co zwracać uwagę.

ołownik łatkowaty
sótko

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: sótko »

Chciałabym wam pomóc, ale tak naprawdę nie znam się na rodzajach drzwi. Na pewno mogę powiedzieć, że takie https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h. ... -lodz-24h/ usługi czasem się przydadzą. Pogotowie zamkowe może nam pomóc, kiedy nie możemy dostać się do domu. Ktoś z mojej rodziny już musiał z tego skorzystać... ;p .
wylązka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: wylązka »

dyżka pisze: ↑09 kwie 2021, 9:31
wylązka pisze: ↑08 kwie 2021, 18:29
dyżka pisze: ↑05 mar 2021, 6:30 dzięki dziewczyny za odpowiedzi :) nie ukrywam, ze po ciuchu liczyłam własnie na tak pozytywne opinie :) mam już nawet wyobrażenie jak drzwi mają wyglądać więc teraz pozostaje tylko zdjąć wymiary i zamawiać :) Mam nadzieje, ze ten czas oczekiwania w miare szybko minie :)
Ten czas dostawy to już jest ustalany indywidualnie bo to też zależy od tego jak dużo zamówień mają w danej chwili. A może już zamówiłaś w międzyczasie ? Daj znać koniecznie, jestem ciekawa :)
Zamówienie złożone jakoś tydzień przed świętami :) trochę jeszcze kombinowałam, zmieniałam koncepcje ale już udało się zamówić :) teraz cierpliwie czekam na dostawę i już się doczekać nie mogę haha :) jak tylko zostaną zamontowane na pewno się odezwę :)
i jak tam ? Drzwi już u Ciebie są ? ostatnio znajoma składała u nich zamówienie na takie duże dwuskrzydłowe drzwi do jadalni i tak sobie o Tobie przypomniałam :) daj znać koniecznie :)

acai berry suplement
Paweł

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: Paweł »

U mnie świetnie sprawdzają się drzwi, które były robione specjalnie na wymiar mojej futryny od https://drzwiwroc.net.pl/ , dzięki nim nie musieliśmy rezygnować z pięknego rustykalnego stylu naszego domu, bo okazało się, że da się przyciąć drzwi, które nam się bardzo podobały.

mieszkania pod klucz toruń
Michał

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: Michał »

Jeśli szukacie dobrych drzwi dla swojego domu, to przeczytajcie ten artykuł https://eurocolor.com.pl/blog/cieple-drzwi-wejsciowe/. Dzięki niemu, możecie dowiedzieć się o tym, jak ważny jest wybór odpowiednich drzwi. Szczególnie jeśli chodzi o utratę ciepła. Polecam również, przeczytać inne artykuły na blogu. Mogą się wam przydać w przyszłości.
Gągol

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: Gągol »

Z ta firma nie miełem przyjemności ale moge polecić w 100% https://vrata.pl/drzwi-skierniewice/ bo drzwi mają świetnej jakości. Zarówno drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne. Drzwi wejściowe- zewnętrzne mają wysokie parametry antywłamaniowe - zarówno jeśli chodzi o materiał z jakiego są wykonane drzwi, ale też nie bez znaczenia są tu zawiasy, uszczelki i sam sposób montowania! Polecam każdemu tą firmę.
Zygmuś

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: Zygmuś »

Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat tych drzwi gdyż nigdy ich po prostu nie miałem. Za to przy okazji samego wejścia na pewno zachęcam każdego do sprawdzenia wycieraczek systemowych https://www.alumatex.pl/ gdyż wiem, że to właśnie one skutecznie czyszczą buty osób wchodzących do obiektu.
J.Kułak

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: J.Kułak »

Nie zamawiałam od nich drzwi ale mogę Ci polecić drzwi przesuwne. Są doskonałe, bo sprawdzą się w każdym pomieszczeniu a decydując się na nie zaoszczędzisz sporo miejsca. Sama zobaczhttps://biznes.meble.pl/poradnik,jakie- ... h,722.html. Drzwi przesuwne są uniwersalne – nadają się nie tylko do wnętrz, ale i do szaf!
Wiewiórka

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: Wiewiórka »

Wiecie co, Z tego co wiem, jeśli chodzi o drzwi ppoż antywłamaniowe to bardzo ciekawą ofertę, w tym że zakresie, posiada sklep stobrawa.pl U nich na pewno znajdziesz jakieś drzwi, które będą pasowały do twojego wnętrza mieszkania lub biura. Myślę że nie będziesz żałował zakupów w tym miejscu.
piotr

Re: Opinie o drzwiach z firmy Kris Drzwi

Post autor: piotr »

moje doświadczenia z firmą są bardzo umiarkowane. zamówiłem dwie pary drzwi, jedne się wypaczyły znacznie na dole (jakieś 3,5cm odstają). reklamację złożyłem z sierpniu 2021, reklamacja została uznana ale do dziś czyli 4 października 2022 nie doczekałem się naprawy, terminów było wiele, sam je wyznaczał ale na żaden Pan się nie stawił, nie poinformował, że nie przyjedzie, nie odbiera telefonu, na emaile odpisuje po wielu dniach. finalnie aby zamknąć drzwi muszę zapierać je całym ciałem aby przekręcić klucz w zamku.
NIE POLECAM.
ODPOWIEDZ