Meble do domu

Rekomendacje ciekawych miejsc w internecie.
Awatar użytkownika
Arleta
Posty: 96
Rejestracja: 16 lut 2020, 12:51

Meble do domu

Post autor: Arleta »

Gdzie kupujecie meble do domu? Według mnie warto porównać kilka ofert zanim zdecydujemy się na ta ostateczną. Bardzo dobrej jakości np komody pokojowe oferuje polski producent Market Meblowy . Jest to producent który od wielu lat działa w tej branży i oferuje ponad 5000 różnych mebli i akcesoriów - nie tylko dla kuchni ale również dla innych pomieszczeń domu. Warto stawiać na wysoką jakość wykonania takich mebli
Awatar użytkownika
długa23
Posty: 207
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Meble do domu

Post autor: długa23 »

Ja większość mebli do mojego domu zamawiałam przez internet ;) ostatnio na przykład kupowaliśmy nową szafę do sypialni i zamówiliśmy ją na stronie https://sklepabcmeble.pl/491-szafy-2-drzwiowe. Okazało się, że szafa jest nie tylko stylowa i elegancka, ale również bardzo dobrze wykonana ;) Stosunek ceny do jakości w tym sklepie jest naprawdę świetny, więc tym bardziej polecamy :)
Awatar użytkownika
qwerty
Posty: 32
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:24

Re: Meble do domu

Post autor: qwerty »

Ja kupuję w sklepach internetowych (czasem zdarzało mi się w stacjonarnych, ale aktualnie wiadomo jak jest) i jestem całkiem zadowolony. Ciszy mnie to, że nigdy nie ma problemów z dostawą mebli - nie ma znaczenia, czy kupuję jedno krzesło, czy całe wyposażenie jakiegoś pomieszczenia. Niedługo ma dotrzeć do mnie nowa kanapa rozkładana i w zasadzie już nie mogę się doczekać. ;)
Awatar użytkownika
depti
Posty: 31
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:10

Re: Meble do domu

Post autor: depti »

qwerty pisze: ↑24 lip 2020, 8:38 Ja kupuję w sklepach internetowych (czasem zdarzało mi się w stacjonarnych, ale aktualnie wiadomo jak jest) i jestem całkiem zadowolony.
Wiadomo. Sama unikam chodzenia po galeriach. Akurat w środku pandemii robiliśmy remont przedpokoju. Zgodnie z mężem stwierdziliśmy, że meble zamówimy w sklepie internetowym. Znaleźliśmy idealną szafę https://szafynowoczesne.pl/szafy-do-przedpokoju dość szybko. Nawet się nie spodziewałam, że dostaniemy tak dobre meble w tak niskiej cenie.

miechowscy pszczelarze
Colinaa

Re: Meble do domu

Post autor: Colinaa »

Bardzo duży wybór dobrych jakościowo a przy tym stosunkowo niedrogich mebli znajdziecie też w ofercie domu meblowego Burzyńskich :) mają zestawy do jadalni, sypialni, salonu czy pokoju dziecka. Umiarkowane ceny, szybka realizacja zamówień, możliwość zakupu na raty.
Oliwia Ł

Re: Meble do domu

Post autor: Oliwia Ł »

Zamawialiście już kiedyś meble w sklepie internetowym? Planujemy remont sypialni w przyszłym miesiącu. Nie będę miała czasu na bieganie po sklepach, więc pomyślałam o kupnie online. Znalazłam całkiem pojemną szafę w sklepie Akord https://sklep.akord.net.pl/102-szafy-przesuwne. Przesuwna, z lustrem, kilka kolorów do wyboru. Jak wam się podoba? Cena jest także bardzo zachęcająca.
mińka

Re: Meble do domu

Post autor: mińka »

Generalnie nie brakuje sklepów z meblami. Sama miałam sobie kupić nowe do kuchni. Ale jak tak z mężem popatrzyliśmy, że mała metamorfoza i będą jak nowe. Zawsze dużo taniej, farba, gałki do mebli nowe, od razu uchwyty i szafki są jak nowe. A ile w portfelu kasy zostało.
Jańko

Re: Meble do domu

Post autor: Jańko »

Zobacz również https://remont.biz.pl/mieszkanie-2/tele ... rana-para/
Aśka

Re: Meble do domu

Post autor: Aśka »

Ja w swoim mieszkaniu stawiam na wnętrza rustykalne. Zastanawiam się, czy ktoś z Was wie, gdzie znajdę meble w takim minimalistycznym i prostym stylu? Będę wdzięczna za jakiekolwiek rekomendacje :)
wróć

Re: Meble do domu

Post autor: wróć »

Mój znajomy właśnie jest w trakcie remontu. Stwierdził, że w jego mieszkaniu jest parę pomieszczeń, które niestety nie są zbyt wymiarowe. Podpowiedziałem mu, żeby spojrzał na ofertę firmy szafynawymiar.waw.pl ponieważ wiem, że specjalizują się oni w meblach na zamówienie. Zresztą, zobaczcie na ich stronie, jakie projekty już zrealizowali. Według mnie, to prawdziwi specjaliści.
Błażej

Re: Meble do domu

Post autor: Błażej »

Kupowanie przez internet jest zdecydowanie wygodniejsze i prostsze. Masz podane dokładne wymiary, więc od razu możesz sprawdzić, czy mebel pasuje do twojego wnętrza. Masz również pokazane liczne zdjęcia z wielu stron, które zazwyczaj wiarygodnie oddają kolory, więc to również nie będzie problemem. Ostatnio kupowałem kanapę narożną rozkładaną przez internet i wszystko było takie, jak powinno.
ODPOWIEDZ