Rozwód

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Awatar użytkownika
parowko
Posty: 62
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:35

Rozwód

Post autor: parowko »

Hejka. Potrzebuję waszej pomocy w wyborze odpowiedniego prawnika. Zależy mi na tym, aby posiadał spore doświadczenie w takich sprawach. Słyszałam, że Pan Budrewicz zajmuje się tego typu sprawami. Możecie mi powiedzieć o nim coś więcej? Czy ktoś już korzystał z jego usług?
Awatar użytkownika
lilia
Posty: 72
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:17

Re: Rozwód

Post autor: lilia »

Całkowicie się z tym zgadzam, ja też korzystałam z pomocy prawnika i nie żałuję że się zdecydowała bo Adwokat Paweł Budrewicz załatwić wszystko bardzo korzystnie dla mnie, zarówno podział majątku po rozwodzie jak i wysokie alimenty na dzieci
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Rozwód

Post autor: neniss »

Podczas rozwodu warto mieć przy boku adwokata, na którego można liczyć, bo nei jest to zbyt dobry czas na to by zajmować się sprawami prawnymi (raczej stan emocjonalny na to nie pozwoli) . Dlatego jeśli szukacie kogoś takiego ze Szczecina to zdecydowanie polecam pana Gajdę https://gajda-adwokat.pl/
pykała

Re: Rozwód

Post autor: pykała »

spróbuj przedzwonić sobie pod numer 601867542 - to namiary na mecenasa Wegłowskiego, który prowadzil moja sprawe rozwodowa. Naprawde geniusz prawa, zna sie facet naprawde na rzeczy, ma doswiadczenie i potrafi je wykorzystac
Łuniaaa

Re: Rozwód

Post autor: Łuniaaa »

Od rozwodów to mogę polecić mecenas Morawską. Ma swoją kancelarię w Gdańsku i to jedna z najlepszych prawniczek w Trójmieście jeśli chodzi o tego typu sprawy. Jest kompetentna i waleczna :) Nie odpuszcza i walczy o dobro swoich klientów. Warto się do niej zgłosić.
pełka

Re: Rozwód

Post autor: pełka »

Czy staraliście się o to by znalazł się termin w Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając? Bo mnie ten fakt bardzo zastanawia, bo kancelaria szybko poradzi sobie ze sprawą, a Ty jednak na prawie się nie znasz, więc po co się męczyć, prawda? To fundamentalne pytanie, ktore warto sobie zadać.
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Rozwód

Post autor: Olena22 »

Jeśli wiecie, że czeka Was trudny rozwód, to najlepiej od razu poszukać sprawdzonego mecenasa. Mi pomógł http://www.mindykowski.pl/ . Jego działalność obejmuje Trójmiasto i okolice. Jest bardzo skuteczny w sprawach alimentacyjnych. W końcu dostaję pieniądze na dzieci od ich ojca. Mecenas pomoże też przy podziale majątku.
ODPOWIEDZ