Jrkancelaria.pl opinie

Najlepsi adwokaci, prawnicy, kancelarie. Porady prawne.
Awatar użytkownika
grzymsława64

Jrkancelaria.pl opinie

Post autor: grzymsława64 »

Witam! Szukam renomowanej kancelarii prawnej w Warszawie. Zależy mi na tym, żeby była dobrze obeznana w prawie przewozowym i ubezpieczeniowym. Widziałem, że JRkancelaria.pl się w tym specjalizuje. Czy ktoś z Was korzystał z jej usług? Jakie macie opinie na jej temat? Jak oceniacie kompetencje adwokatów?
Awatar użytkownika
Hieronim-80

Re: Jrkancelaria.pl opinie

Post autor: Hieronim-80 »

Współpracowałem z tą kancelarią adwokacką i mogę szczerze ją polecić. Dostałem od nich fachowe wsparcie i szybko rozwiązałem swój problem. Znają się na branży TSL więc wszystko poszło szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
Ruta_68

Post autor: Ruta_68 »

Moja opinia o nich jest bardzo pozytywna. Jrkancelaria.pl pomogli mi w trudnej sytuacji, która jak się okazało, nie była jednak bez wyjścia. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
Milobad-66

Post autor: Milobad-66 »

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej pomocy prawnej, to śmiało możesz się skontaktować z jrkancelaria. Też korzystałem z ich usług w zagadnieniu dotyczącym prawa ubezpieczeniowego. Sprawa zakończyła się na moją korzyść – mam więc bardzo dobrą opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Wrocisława1972

Post autor: Wrocisława1972 »

Korzystałam i bardzo polecam! To świetna kancelaria, w której pracują naprawdę doświadczeni adwokaci. Mają indywidualne podejście do klienta, co jest na pewno ogromną zaletą. Według mnie wszystkie pozytywne opinie na ich temat są zasłużone.
Awatar użytkownika
Bogdana_71

Post autor: Bogdana_71 »

Również mam pozytywne doświadczenia z jrkancelaria. Zapewnili mi kompleksową pomoc prawną na wielu płaszczyznach. Pracujący tam ludzie doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą co robią. Polecam!
Awatar użytkownika
raldek

Post autor: raldek »

Szukam właśnie zaufanych opcji pod tym względem. Mam nadzieję, że to właśnie się sprawdzi.
Miłości nie zmienią za krótkie dla niej godziny czy tygodnie.
ODPOWIEDZ