Firma która nie płaci

Czarna lista.
iuślel

Firma która nie płaci

Post autor: iuślel »

Wiem, że zanim podejmie się współpracę z firmą warto ją sprawdzić w rejestrach dłużników, jeśli dany klient ma zaległości to też warto go do rejestru wpisać. A co z własną firmą? Czy o sobie można też pobierać raporty i to z różnych BIG? Ciekawi mnie jak to finansowo wygląda.
Awatar użytkownika
zorka
Posty: 40
Rejestracja: 30 cze 2020, 1:54

Re: Firma która nie płaci

Post autor: zorka »

Oczywiście, na takich samych zasadach jak pobierasz raport czy monitorujesz dane o kontrahentach tak możesz pobrać raport o sobie i to z danymi z różnych BIG. Zobacz koniecznie na https://www.big.pl/uslugi/sprawdz-swoja-firme.html . Jeśli prowadzi się dużą firmę to warto na pewno sprawdzić co zobaczą Twoi partnerzy w biznesie gdy pobiorą informacje o Twojej firmie, pobierając taki raport masz też szansę na wyjaśnienie ewentualnych negatywnych wpisów.
Bożko

Re: Firma która nie płaci

Post autor: Bożko »

Na całe szczęście ja jeszcze nigdy nie miałem takich problemów i jestem zdania, że również warto jest co nieco wiedzieć na temat samego prowadzenia biznesu. Jestem zdania, że bardzo fajnie na stronie https://odfreelancera.pl/zarzadzanie-wl ... freelance/ również poruszono kwestię zarządzania biznesem jako freelance.
ODPOWIEDZ