stacje do naprawy rowerów

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
kasjusz-95
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2022, 9:14

stacje do naprawy rowerów

Post autor: kasjusz-95 »

Siemka wszystkim! Czy w waszych miastach są może samoobsługowe stacje naprawy rowerów? Ostatnio kolega mi o nich opowiadał i w sumie doszedłem do wniosku, że to naprawdę świetne rozwiązanie. Przecież jak wybieramy się na jakąś przejażdżkę to nie zabieramy ze sobą narzędzi w razie usterki, prawda? Jestem ciekawy czy ktoś z was korzystał z takich stacji :D
Awatar użytkownika
Otniel
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2022, 12:41

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: Otniel »

Dla mnie takie samoobsługowe serwisy rowerowe to strzał w dziesiątkę zwłaszcza w przypadku rowerzystów, którzy pokonują naprawdę długie trasy. Tak jak wspomniałeś, nie wozimy ze sobą śrubokręta czy innych narzędzi, a do usterki może dojść nawet w najmniej spodziewanym momencie. Mnie to zresztą spotkało i to nie jeden raz. Ze stacji jeszcze nie korzystałem, ale w razie potrzeby chętnie to zrobię ;)
Barti

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: Barti »

W Oświęcimiu jednym z polecanych serwisów rowerowych jest "Good Sport" https://goodsport.pl/sklep-serwis-rowerowy-oswiecim/. To renomowane miejsce, które oferuje profesjonalne usługi serwisowe dla rowerów. Zespół doświadczonych mechaników dba o naprawę i konserwację rowerów, zarówno górskich, szosowych, jak i miejskich. Serwis "Good Sport" oferuje szeroki zakres usług, takich jak regulacja przerzutek, wymiana opon, naprawa hamulców, centrowanie kół, a także kompleksowe przeglądy i konserwacja rowerów. W sklepie znajdziesz również bogaty wybór części zamiennych i akcesoriów rowerowych. Warto skontaktować się z nimi w celu umówienia wizyty lub uzyskania dodatkowych informacji na temat ich usług. Przed oddaniem roweru do serwisu, zawsze warto zapoznać się z opiniami innych klientów, aby mieć pewność, że serwis jest godny zaufania i oferuje wysoką jakość usług.

stężenie glukozy we krwi na czczo
majka93

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: majka93 »

Widziałam w różnych miastach, że coraz więcej pojawia się własnie takich stacji. Jest to jak najbardziej świetna opcja. Myślę, że wiele osób korzysta z tego.

__
Przyczepki rowerowe
suter

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: suter »

Coraz więcej takich stacji się pojawia i myślę, że osoby jeżdżące na rowerach są z tego powodu bardzo zadowolone. Ważne jest tylko to, aby o nie dbać.

__
broker energetyczny
nuber

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: nuber »

Takie stacje dostępne są już chyba w każdym mieście i na różnych trasach można je spotkać. Wielu rowerzystom to pomaga, więc super rozwiązanie.

__
broker energetyczny

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
buter

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: buter »

Uwielbiam takie ułatwienia! Jeśli ktoś jest w trasie to na pewno pomocne będzie skorzystanie z takiego rozwiązania. Co o tym sądzicie? Korzystaliście kiedyś?

___
Taniestemplowanie
andiaks33

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: andiaks33 »

Super, że są takie inicjatywy, bo ludzie, którzy robią dalekie trasy mogą spokojnie naprawić swój rower w dowolnym miejscu, bo w moim mieście takich stacji nie brakuje i pojawiają się na każdym kroku.

___
nowoczesne komody do salonu
melisa691

Re: stacje do naprawy rowerów

Post autor: melisa691 »

Czy są takie stacje w Waszym mieście? Moja babcia mieszka na wsi i nawet tam widziałam, więc uważam, że to całkiem fajna inicjatywa. Warto coś takiego stawiać.

__
nowoczesne komody do salonu
ODPOWIEDZ