Sposoby na jędrny biust?

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
maksik12
Posty: 44
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:11

Sposoby na jędrny biust?

Post autor: maksik12 »

Czy możecie podpowiedzieć sposoby na ujędrnienie biustu? Na https://wsibie.edu.pl/ovashape/ jest dostępny artykuł w którym można poczytać o kremie Ovashape. Czy ktoś z Was może z niego korzysta i może podzielić się opinią?
ćwił

Re: Sposoby na jędrny biust?

Post autor: ćwił »

U mnie była to operacja, zdecydowałam się na redukcję piersi i ich wymodelowanie. Piersi miałam bardzo duże, zdecydowanie za duże, jak na mnie, nie były jędrne, wiadomo, jak działa grawitacja, strasznie mi się nie podobały. Ich zmniejszeniem zajął się chirurg Michał Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu, który wykonał kawał dobrej roboty. Obecnie już wszystko jest wygojone i powiem wam szczerze, że efekt wow jest. One są idealnie, uniesione, jędrne, pełne, ale o wiele mniejsze niż wcześniej.
fiołki

Re: Sposoby na jędrny biust?

Post autor: fiołki »

Ja także operowałam biust, ale go powiększałam. Operacje przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy--Zdroju, jest to rzetelny i doświadczony specjalista. Piersi powiększyłam niewiele bardziej, chodziło właśnie o ich uniesienie i ujędrnienie. Obecnie piersi mają już pożądany przeze mnie kształty, są idealne, śladu po zabiegu nie widać, wszystko się dobrze wygoiło. Lejarza oczywiście polecam, bo spełnił moje oczekiwania.
ODPOWIEDZ