Natura i zdrowie

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
Stela
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2021, 3:43

Natura i zdrowie

Post autor: Stela »

Hej wszystkim :) Czy wy też uważacie, że wszelkie naturalne produkty są jak najbardziej zdrowe? Dlatego właśnie ja kupuję naturalne suplementy diety i wiele innych produktów z prostymi składami, gdzie na próżno szukać wypełniaczy i innych szkodliwych substancji. Dzięki temu czuję się o wiele lepiej, więc i wam to polecam!
Hanna Wąwozek

Re: Natura i zdrowie

Post autor: Hanna Wąwozek »

Zależało nam na tym by zbudowac prozdrowotne postawy wśród naszych pracowników. Dzięki wspolpracy z https://sqda.pl/zarzadzanie-zdrowiem/promocja-zdrowia/ udało nam się rozpoznać ich potrzeby i wspólnie wyznaczyć kierunki dalszych działań w zakresie promocji i zarządzania zdrowiem. Ta współpraca z najlepszymi specjalistami i na standaryzowanych narzędziach badawczych, pomogła naszej firmie w zbudowaniu zdrowego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa.
kiśa

Re: Natura i zdrowie

Post autor: kiśa »

Czy ktoś z was, stosował kiedyś olejek CBD? Słyszałam, że jest bardzo skuteczny na wiele dolegliwości w tym na bezsenność, na którą ostatnio cierpię. Zastanawiałam się nad zakupem olejku w tym sklepie https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23. Myślicie, że mi pomoże, ten olejek?
Elżbieta

Re: Natura i zdrowie

Post autor: Elżbieta »

Niestety, ale nie zawsze jest to takie proste. Czasem potrzebne jest dużo bardziej złożone i wymagające leczenie. Właśnie dlatego powinniście już teraz zajrzeć do https://ktomalek.pl/leki-hormonalne-sto ... j/k-1844/1 i dowiedzieć się, co będzie dla Was kluczowe w tym aspekcie. Chodzi w końcu o odpowiednie podejście do tematów związanych ze zwalczaniem nowotworu.
Stępień

Re: Natura i zdrowie

Post autor: Stępień »

My ostatnio zdecydowaliśmy się, że u nas w domu stanie lampa bakteriobójcza https://oswietlenie-sklep.pl/lampy-bakt ... c-164.html. Wybraliśmy taki mniejszy model, ale akurat do naszego metrażu sprawdzi się idealnie. W dzisiejszych czasach trzeba korzystać z każdej dostępnej metody, która pozwoli nam się ochronić przed bakteriami i wirusami, zwłaszcza, że sezon chorobowy zaraz się zacznie.
hengrą

Re: Natura i zdrowie

Post autor: hengrą »

Koniecznie pomyślcie o komorze hiperbarycznej. Z tego co wiem taka tlenoterapia w dzisiejszych czasach jest w stanie wspomóc naszą odporność, szczególnie jeśli osoba starsza często choruje. Zobaczcie jak to wygląda http://tlenowyzakatek.pl/ , czy możecie prosić o skierowanie z nfz :)
ruśka

Re: Natura i zdrowie

Post autor: ruśka »

staram się trzymać zdrową dietę, a w okresie jesienno-zimowym codziennie piję olej estrovita immuno https://estrovita.pl/product/estrovita-immuno250ml/ skład ma super, zawiera sporo kwasów omega 3-6-9 oraz witamin, a tylko jedną łyżeczkę dziennie tzeba pić
pikak

Re: Natura i zdrowie

Post autor: pikak »

Stela, o zdrowie można zadbać na wiele sposobów. Jak najbardziej suplementacja witaminami jest wskazana. Podobnie zresztą jak ruch, czy higiena osobista. Ja uważam również, że także warto zadbać o sen oraz sferę duchową. Dodatkowo warto stosować energię płynącą z kosmosu. Mam tu na myśli orgon. Jeżeli nie słyszałaś o tym, to polecam poczytać na stronie: https://www.koceorgonowe.pl/ lub innych, które poruszają tematykę orgonu i akumulatora orgonowego. Czuję się fantastycznie, zdrowo i w pełni sił. Warto więc moim zdaniem brać ze mnie przykład :)
ODPOWIEDZ