tanie paczki

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
rampart
Posty: 62
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:53

tanie paczki

Post autor: rampart »

W jaki sposób znaleźć najtańszą przesyłkę? Znajoma mi coś opowiadała że są takie porównywarki ale nie bardzo mogę znaleźć nic takiego
Awatar użytkownika
neniss
Posty: 71
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: tanie paczki

Post autor: neniss »

W internecie jest wiele przydatnych stron do wysyłania paczek, wystarczy poszukać. Najlepiej chyba korzystać ze stron brokerów kurierskich, gdzie są tanie palety dla przykładu. Można sobie też za ich pośrednictwem porównać cennik różnych firm kurierskich, co umożliwia wybór najdogodniejszej opcji
Awatar użytkownika
rezero
Posty: 25
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:11

Re: tanie paczki

Post autor: rezero »

To prawda. Ja mogę przy okazji tematu podać namiar, gdzie jest tani kurier mianowicie https://www.ebox24.pl/ . Wiele osób poleca właśnie korzystanie z brokerów kurierskich, gdyż z reguły oferują niższe ceny, a samo nadanie paczki jest bardzo proste i komfortowe -w końcu odbywa się online bez wychodzenia z domu

trzebinia elektrownia
Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 56
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: tanie paczki

Post autor: Olena22 »

Moim zdaniem najkorzystniej jest wysyłać paczki przez stronę brokera kurierskiego. Na takiej stronie możesz porównać ceny u poszczególnych przewoźników. Wybierasz najlepszą opcję i zamawiasz odbiór przesyłki z domu. Ja korzystam z usług brokera kurjerzy.pl i polecam. Zamów kuriera przez ich stronę, a sporo oszczędzisz.
kwiecień

Re: tanie paczki

Post autor: kwiecień »

Jeżeli chcecie wysłać paczki do Anglii busem to najlepiej zrobić to za pośrednictwem sprawdzonej firmy transportowej. Wiecie jak to jest - weźmiecie pierwszą, lepszą firmę i nagle okazuje się, że paczka doszła o tydzień za późno albo nie doszła wcale. Nie ma co ryzykować szczególnie jeżeli w paczce znajdują się rzeczy materialne.
ODPOWIEDZ