Gruntowe pompy ciepła

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Grayword
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:38

Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Grayword »

Zamierzam montować u siebie gruntową pompę ciepła. Jaka firma zajmie się montażem tego typu usług? W necie do tej pory znalazłem usługi tego typu https://geo-test.pl/ . Wydaje się to być wiarygodna i doświadczona firma tego typu. A podobno ich ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Liczę tutaj na Was i czekam na Wasze propozycje. Podzielcie się czymś sprawdzonym bo nie mam czasu na nietrafione usługi.
W życiu wszystkiego powinno się spróbować chociaż raz.

Awatar użytkownika
sensymilia
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:07

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: sensymilia »

Pomyślę i może znajdę coś wartego polecenia. Dam znać jak przyjdzie mi coś do głowy.
Strach jest zaraźliwy, potrafi się udzielić. Czasami wystarczy, by ktoś powiedział, że się boi, i strach staje się prawdziwy.

Awatar użytkownika
długa23
Posty: 254
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:28

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: długa23 »

Jeśli planujecie montaż pompy ciepła w Waszym domu lub w firmie, to polecam zajrzeć na stronę https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/. Znajdziecie tam sporo przydatnych informacji na temat takich urządzeń. A myślę, że zawsze warto sobie o czymś najpierw poczytać, zanim się to kupi ;)

Awatar użytkownika
Lisa
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:37

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Lisa »

Moim zdaniem warto postawić też na powietrzne pompy ciepła. Świetne urządzenia tego typu ma firma Fonko, z której oferty sam skorzystałem. Jestem zadowolony - pompa działa świetnie, nie mam z nią żadnych problemów i widzę nawet spore oszczędności pod kątem energii.

gerardŁ

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: gerardŁ »

O tak, pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie, zgadzam się, macie redukcję kosztów i jeszcze działacie w
zgodzie z ekologią, także lepiej być nie może. Co do firmy to ja z kolei jestem jak najbardziej zadowolony z usług LUCART energy z Wrześni http://lucart-energy.pl/pompy-ciepla/ Spisali się na medal.

automaty wielowrzecionowe

mińjk

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: mińjk »

My mamy właśnie gruntową pompę ciepła, one są jednak najlepsze, bo wystarczają do ogrzania całego domu bez wspomagania innych instalacji. Taką pompę kupiliśmy w sklepie z techniką grzewczą Bartexpol https://www.bartexpol.pl/oferta/technika-grzewcza/pompy w Brzegu. Oni mają szeroką ofertę, znajdziecie w niej wiele różnych akcesoriów z zakresu techniki grzewczej, produkty mają w korzystnych cenach, polecam ich serdecznie.

Wieśka

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Wieśka »

W sumie są to rozwiązania bardzo dobre i myślę, że coraz więcej osób zaczyna się decydować na takie ogrzewanie. Akurat dla mnie pompa ciepła monoblok jest bardzo ważnym elementem gdyż tak naprawdę to dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić właściwy komfort grzania w naszym domu.

Żanetka

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: Żanetka »

W sumie ja takich rozwiązań jeszcze u siebie nie mam i na tą chwilę skupiam się najbardziej na wykonaniu jak najlepiej instalacji wodnej. Z całą pewnością mogę polecić świetny wpis https://www.dostudni.pl/jak-dziala-pomp ... ,b164.html z którego dowiemy się jak działa pompa hydroforowa.

wydawac

Re: Gruntowe pompy ciepła

Post autor: wydawac »

Sporo o tego typu pompach wie firma https://calma.pl/ , zajmują się nie tylko fotowoltaiką ale i pompami ciepła. Ważna jest umiejętność montażu i podłączenia pompy do instalacji w domu, na początku najważniejszy jest też odpowiedni dobór tego urządzenia - nie tylko samego producenta ale i wydajności. Takie kompetencje, znajdziemy właśnie tutaj.

ODPOWIEDZ