Duży hałas w firmie

Jak radzić sobie z dłużnikami?
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 122
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:52

Duży hałas w firmie

Post autor: Jessica »

U mnie w firmie panuje dosyć spory hałas. Znajomy zalecił mi taki zabieg, jak analiza hałasu . Z tego co widzę, to jest to świetna firma, która za niewielkie pieniądze świadczy całkiem rzetelne usługi. Niby się sprawdzają. Także chyba się zdecyduję na tych specjalistów.

lornetka delta optical forest ii 8x42
- Marv, ten wóz jest żałosny, jasne? - rzucam. - Nie ma nawet ręcznego... stoi tam z dwoma cegłami pod tylnymi kołami.

Awatar użytkownika
Olena22
Posty: 81
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:42

Re: Duży hałas w firmie

Post autor: Olena22 »

Jak już zlokalizujecie źródło hałasu warto pomyśleć o wygłuszeniu pomieszczenia w którym jest generowany. Doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach specjalistyczne materiały, jakie możesz znaleźć na stronie https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-akustyczne/. Z pewnością poprawi to komfort pracy twój, jak i twoich współpracowników.

Małgosia

Re: Duży hałas w firmie

Post autor: Małgosia »

Może przydatne okażą się ekrany dźwiękoizolacyjne. Firma https://longar.com.pl/ofert/ekrany-akus ... lacyjne/81 zajmuje się różnego typu izolacjami akustycznymi i wyciszaniem pomieszczeń. Najważniejsza jest analiza in zlokalizowanie hałasu, później wystarczy dobrać dobre rozwiązanie.

https://mirapolnext.pl/lokowka-stozkowa-babyliss-pro-bab2281tte-czarne-p-16911.html

kom

Re: Duży hałas w firmie

Post autor: kom »

Taka analiza hałasu jest konieczna, a nie musieliście jej przeprowadzać, zanim uruchomiliście firmę? My już na wstępie taką analizę wykonywaliśmy, no i oczywiście badania hałasu wykonujemy cyklicznie, trzeba kontrolować ten poziom. Za każdym razem korzystamy z usług firmy SBB Laboratorium Badań i Ekspertyz https://laboratorium-sbb.pl/oferta/ w Katowicach i możemy ich szczerze polecić. To dobrzy fachowcy, którzy pomiar poziomu hałasu oraz inne pomiary środowiskowe wykonują za pomocą profesjonalnego, precyzyjnego sprzętu. Są rzetelni.

ODPOWIEDZ