Zdrowa żywność z sklepbialysaibaba.pl

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
Wahid66
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2020, 22:48

Zdrowa żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: Wahid66 »

Ktoś z was zamawiał coś z oferty sklepbialysaibaba.pl? Interesuje mnie to, co sądzicie o jakości tych produktów. Przede wszystkim chodzi mi o zdrową żywność. Faktycznie opłaca się kupować?
Awatar użytkownika
kacper
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 16:26

Re: Zdrowa żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: kacper »

Jeśli zależy Ci na zdrowiu, to pewnie, że się opłaca. Ofertę mają dość bogatą, a w niej kiszonki i przetwory, produkty zbożowe czy kawy i herbaty. W dodatku w cenach o wiele lepszych niż w niejednym sklepie ze zdrową żywnością.
eluś

Re: Zdrowa żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: eluś »

Nie znam tego sklepu, ale z przyjemnością sprawdzę jego ofertę. A jeśli mowa o zdrowych produktach to zobaczcie tu https://www.bee.pl/zdrowe-zamienniki-cukru-a-501.html Są w tym sklepie zdrowe zamienniki cukru białego. Są opisane, co pomaga dobrać odpowiedni produkt dla siebie. Np dla osób którym zależy na niskiej kaloryczności dobrym wyborem będzie stewia.
aśka

Re: Zdrowa żywność z sklepbialysaibaba.pl

Post autor: aśka »

Ja jednak najbardziej lubię robić zakupy w Eko Aleja w Gdańsku. Zamawiam tutaj różnorodne galaretki bezglutenowe, ponieważ moja córka ma alergie na gluten, a jednak w zwykłym sklepie ciężko znaleźć taki produkt. Dodatkowo ceny tutaj nie są wysokie, więc to też jest duży plus
ODPOWIEDZ