woda na wypadek suszy

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
Awatar użytkownika
belinda
Posty: 27
Rejestracja: 05 lip 2020, 12:02

woda na wypadek suszy

Post autor: belinda »

Długo się zastanawiałam jak zabezpieczyć moje gospodarstwo w wodę na wypadek suszy. Doszłam do wniosku że najlepiej sprawdzą się zbiorniki na wodę pitną pozwolą mi zmagazynować wodę. Udało mi się znaleźć dobrą firmę JRtech gdzie mają takie zbiorniki, przyjadą zamontują i oferują nawet pomoc po sprzedażową.
Paweł

Re: woda na wypadek suszy

Post autor: Paweł »

Niestety upały w tym roku są straszne. Ja sam zdecydowałem się na serwis klimatyzacji ciągników, bo nie idzie wytrzymać pracy w takiej temperaturze. Gdybyś potrzebował, to polecam firmę Jaskot. Szybko i tanio załatwili naprawę klimatyzacji u mnie w ciągniku.
brąz

Re: woda na wypadek suszy

Post autor: brąz »

Jeżeli poszukujecie dystrybutora wody, który dowiezie wam ją do prosto do firmy lub mieszkania, to Koniecznie sprawdźcie ofertę tej firmy: https://iwoniczanka.pl/ . Posiadają ekologiczne produkty, butelka jest szklana i zwrotna. Zamówienie możecie złożyć przez internet, elegancki wygląd dobrze będzie się prezentował podczas konferencji czy ważnego wydarzenia.
arletta

Re: woda na wypadek suszy

Post autor: arletta »

A ja mam takie pytanie, czy ktoś z was może stosował już u siebie w domu kropelkowy tester twardości wody od firmy ERAQUA ? Czy faktycznie on pozwala dokładnie sprawdzić jakość wody? Tak pytam, ponieważ wydaje mi się, że u mnie jakość jest słaba i zastanawiam się też czy nie kupić dla siebie stację zmiękczającą wodę. Co wy na to?
ODPOWIEDZ