Farby do włosów

Ciekawe triki, sposoby, informacje.
jolanta krąkowska

Farby do włosów

Post autor: jolanta krąkowska »

Wolicie domowe farbowanie włosów czy u fryzjera? Różnica cenowa jest znacząca, a jak to wygląda z efektem? Czy w domu jesteśmy w stanie sobie pofarbować włosy tak dobrze jak fryzjer?
Ja to jednak sama farbuję, zwykle farbą Loreal ale teraz szukam jakiejś innej, bo mi się odcienie znudziły
łodyga

Re: Farby do włosów

Post autor: łodyga »

Ja tez farbuję włosy w domu. Myślę sobie, że osoby, które często farbują włosy powinny przejść na naturalną farbę do włosów np. od firmy Color&Soin. Ja bardzo ją lubię, bo nie ma w składzie amoniaku, silikonów i parabenów. Oparta jest na cennych proteinach i olejkach roślinnych. Pięknie pachnie, nie podrażnia i nie uczula, ładnie kryje siwiznę. Wypróbujcie koniecznie!
Żaklin

Re: Farby do włosów

Post autor: Żaklin »

Jeśli chcecie użyć farby, by zamaskować siwe włosy, to nie polecam takiego rozwiązania. O wiele lepszym pomysłem jest zastosowanie preparatu GR-7, który skutecznie cofa proces siwienia włosów. Jego skład jest naturalny i nie zawiera farb koloryzującej. Już po siedmiu dniach zauważycie pierwsze efekty.
rześka

Re: Farby do włosów

Post autor: rześka »

Łodyga napisała wiele dobrego o farbach Color&Soin. Od niedawna sama je stosuję i są genialne! To moje tegoroczne odkrycie, a bardzo lubię produkty i kosmetyki bazujące na naturze. Tu akurat w składzie np. owies czy olejek kokosowy ale firma oferuje bogatą paletę kolorów i prosty skład. Nic nie uczula, dobrze kryje siwe włosy, długo się utrzymuje. Dla mnie 10/10!
Mikołaj

Re: Farby do włosów

Post autor: Mikołaj »

Również polecam zastosować preparat - https://gr-7.eu/, który jest bardzo skuteczny. Nie ma sensu farbować włosów, które są siwe. Lepszym rozwiązaniem jest cofniecie tego procesu. Koniecznie poczytajcie o tym preparacie oraz zobaczcie zdjęcia przed kuracją i po kuracji.
ODPOWIEDZ